Tarabya Evden Eve Nakliyat

Tarabya Evden Eve Nakliyat
09.06.2020
104

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Tarabya Evden Eve Nakliyat

Firmamız şehir içi ve şehirlerarası nakliyat faaliyetini profesyonel kadro ve teknolojik gelişmelere uygun olan güncel taşımacılık sistemiyle sürdürmektedir. Paketleme hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmeti gibi çok tercih edilen hizmetlerimiz mevcuttur. Asansörlü taşımacılık hizmeti sunmak için binanın konumunun, çevresinin, kat sayısının ve diğer bazı durumların buna uygunluk sağlaması gereklidir. Ancak bu gibi durumların asansörlü taşımacılığa uygun olduğuna karar verilirse bu hizmet sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat için kullanılan araçlarımızın içi nakliye işine uygun olarak tasarlanmıştır. Araçlarımızın bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılır. Taşıma esnasında eşyalarınız için tehlikeli olabilecek her türlü durumu değerlendirir, gerekli önlemleri önceden alırız.

Fiyatlandırma ve Nakliyat Sözleşmesi

Fiyatlandırma konusunda sonradan çıkabilecek anlaşmazlıkların önüne geçmek için taşınacak evin büyüklüğü, yol mesafesi, dairenin bulunduğu kat gibi faktörler değerlendirilir. Oluşturulan fiyat tarifesi üzerinde karşılıklı anlaşma sağlanır. Fiyat konusunun yanında, nakliye günü, saati, kullanılacak taşıt gibi detaylar da belirlenerek yapılan anlaşma ‘Nakliyat Sözleşmesi’ adı altında belgelendirilir. Bu sözleşmede belirtilen hususlarla çelişki yaratacak durumlara mahal verilmez.

Sektörde Edindiğimiz Yer

Evden eve nakliyat yapabilmek için bazı gerekli şartlar vardır. Birkaç nakliye aracı ve bir düzine eleman nakliye yapabilmek için gereklidir ancak yeterli değildir. Çalışma izni, uzmanlık sertifikası ve belgelere sahip olmak gereklidir. Biz size çalışma iznine sahip olduğumuza dair gerekli belgeleri sunarak yeterliliğimiz konusunda sizleri temin edebiliriz. Bizim için güven kazanmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak her zaman temel amaç ve prensip olarak kabul edildiği için, bu sektörde prestij kazanmayı başarmış nadir firmalar arasında bulunmaktayız.

Tarabya’da Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasından bizi tercih eden müşterilerimizi doğru kararı verdiğini göstermek için bir nakliye firmasında aranan özelliklerin tümünü sunmak vazifelerimizin arasında gelmektedir. Müşterilerimizin de planlama konusunda pratik olması ve verilecek bazı kararları önceden vererek zamanı geldiğinde bunu bildirmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin, firmamızın ve kadromuzun gösterdiği emek ve çabalarla birleştiğinde başarılı bir sonuca ulaşılmış olur. Böylelikle firmamız başarılarını biraz daha yukarı taşımış olur ve sektördeki varlığını sürdürmeye devam eder.

 

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?