Sarayburnu Evden Eve Nakliyat

Sarayburnu Evden Eve Nakliyat
30.07.2020
58

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Sarayburnu evden eve nakliyat denildiğinde firmamızın kalitesi zihinlerde canlanmaktadır. Pek çok kişi yeni yapılan binalardan veya sitelerden kendilerine uygun daire satın alabilmekte veya kiraya geçebilmektedir. İnsanlar bu her iki durumda da taşınma söz konusu olduğu için nakliyat firmalarını ararlar ve tercih ederler. Özellikle de uygun konut ve daire bulunduğunda aileler tercih etmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti bir evden diğer eve tüm eşyaları özenle taşıma işidir.

HEMEN ARA

Sarayburnu Evden Eve Taşımacılık

Eşyaların taşınması ve ulaştırılması mühimdir. Bundan daha mühim olanı ise zarar görmeden ve kazasız bir şekilde taşınma işinin gerçekleştirilmesidir. İnsanlar bu hizmeti alırken pek çok meseleye de dikkat etmektedirler. İnsanların dikkat ettikleri şeyler şu şekilde sıralanabilir:
Nakliyat ücreti, (ilçenin içinde ve dışında taşınılacak olan mesafeye göre değişebilir.)
Nakliyat işi öncesi anlaşmanın doğru yapılması,
Müşterilere sunulan hizmet kalitesi ve hizmet kalitesinin fiyatla orantılı olması,

Evden Eve Nakliye Sarayburnu

Diğer ailelerin ve komşuların firmalar hakkındaki görüşleri ve tercihleri…
Bunun gibi insanların pek çok tercih ettiği sebepler vardır. Nakliyat işlerini gerçekleştirirken ailelerin güvenlerini boşa çıkarmamalı ve yüksek kalite hizmet vermemizin bilincinde olduğumuz için bu doğrultuda iş bilinci içerisinde olmaya gayret ediyoruz.
İnsanların acil taşınma durumları ve farklı istekleri de olsa elimizden geldiğince yardım etmek işimizin temel prensiplerindendir. İnsanlar nakliyat firmalarına hemen güvenemeseler de önceden tecrübe etmiş akraba ve komşuları bu konuda düzgün nakliyat işini yapan kimseleri önerebilmektedirler. Bizler de o önerilen nakliyat firması olmak için kalite hizmetimizi yüksek tutmaya çalışıyoruz.

HEMEN ARA

Sarayburnu  Evden Eve Nakliyat Şirketi

Nakliyat işi zahmetli ve dikkat edilmesi gereken işlerden biridir. Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber çok zahmetli olmasa da yine de dikkat isteyen işlerdendir. Müşteriler çalışanların işlerinde ne kadar samimi ve işini kaliteli yapıp yapmadığına da önem verebilmektedir. Sarayburnu evden eve nakliyat hizmeti söz konusu olduğunda bu hizmeti firmamız olarak en iyi şekilde ifa etmeye çalışmaktayız. Her mevsim yaz ve kış fark etmeksizin vatandaşlara hizmet vermekteyiz. Bu hizmetleri yaparken de iş bilincinde olarak görevimizi gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve Nakliyat

Firmamız olarak en çok dikkat ettiğimiz ve hassas olduğumuz konulardan birisi de müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize karşı kaliteli ve istedikleri biçimde hizmet vermeye çalıştığımız için bazı hususiyetlere de dikkat etmekteyiz. Eşyaların üzerinde en ufak bir çizik dahi olmaması için hassasiyetle ürünlerin taşınması gerekir. Özellikle de asansör aracı ile taşıma işini gerçekleştirirken herhangi bir arıza veya kazanın meydana gelmemesi için özenle ve titizlikle çalışmamızı sürdürmekteyiz.

Sarayburnu  Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sarayburnu evden eve nakliyat işleri de bizim hizmetlerimiz arasındadır. Bu hizmetlerin en önemli özellikleri de müşteriyle olan samimiyet ve iş kalitesidir. Tayini çıkan bir öğretmenden; eğitim görmek için gelen öğrenciye kadar hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemiz aynı, hizmet verdiğimiz kişiler farklı olsa da işimizi severek yapmaktayız. Sizlere de hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?