Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İnsanların mobil hayatı taşımacılık sektörünü de büyük bir sektör halini getirmiştir. Bununla birlikte Türkiye’de şehirlerarası ya da şehir içi evden eve taşımacılık firmaları her gün artan sayılarına rağmen profesyonellik konusunda sayı olarak fazla değillerdir.

Profesyonel Taşımacılık

 • İster ev almak, ister iş ister okul nedeniyle olsun şehirlerarası ya da şehir içi taşınmak gerektiğinde seçilecek evden eve nakliyat firmalarında aranması gereken özellikler vardır. Olsun da nasıl olursa olsun dendiğinde astarı yüzünden pahalıya patlayan can sıkıcı durumla karşılaşılabilinir: Eşyalar kırılabilir, yıpranabilir, monte edilemeyebilir, saatleri alabilir… O zaman firma ararken nelere dikkat edilmeli?
 • Şehir içi aranmasa da şehirlerarası sigorta yaptırmak bir zorunluluktur ve firmanın bunu yapması önemlidir.
 • Yılların nakliyat tecrübesi ya da yeni bir firma ise personelinin profesyonel olup olmadığına bakılması gerekir.
 • Kaliteli firmalar, çalışanlarına taşıma hizmeti için gerekli olan eğitimi verirler.
 • Taşınılacak ev üst katlardaysa firmanın seyyar eşya taşıma asansörünün olması çok önemlidir. Bazı binalarda asansör ya hiç yok, ya çok dardır ve merdivenlerden eşya taşımak işi oldukça zorlamakta ya da imkansız hale getirmektedir. Bilhassa şehirlerarası evden eve nakliyat firması profesyonel ve kaliteli ise kullanacağı araç, içine özel olarak monte edilmiş asansör sistemli olur. Asansörlü nakliyat sözleşme yapılırken aranması gereken özelliklerin başında gelir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Son zamanlarda gözde yerleşim yerlerinden olması nedeniyle Ataşehir evden eve taşımacılık firmaları açısından da hareketli bir semt haline geldi. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları bu hareketliliğin getirdiği iş potansiyeli nedeniyle standartlarını her geçen gün arttırmakta, müşterilerine en iyi hizmet verme konusunda büyük özen göstermektedirler.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en işlek semtlerinden biri olan Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinin en üst seviyede ve uluslar arası standartlarda yapıldığı bir yerdir. Bu nedenle bu semtte hizmet veren firmalar kendilerini biraz daha öne çıkarmak adına kalite yarışındalardır.

Firmamız da bu büyük ve kaliteli nakliye sektöründe boy gösteren ve adından söz ettiren bir firmadır. Sunduğumuz hizmetin kalitesi, güler yüzlü temsilcilerimiz ve tamamen uzman kişilerden oluşan ekip arkadaşlarımız ile her geçen gün hızla büyümeye devam etmekteyiz. Firmamız ile taşınma işlemlerini gerçekleştiren her müşterimiz yeni evine, ofisine sorunsuz taşınmanın keyfini yaşamaktadır.

Bizim farkımız ödün vermediğimiz hassas çizgilerimizdir. Taşıdığımız her eşyayı ambalajlı ve garantili taşıma yapmaktayız. Taşınmadan evvel ekspertiz hizmeti vermekteyiz. İster birinci katta oturun isterseniz gökdelenin ellinci katında asansör hizmetimiz ile kusursuz bir taşıma hizmetini müşterilerimize garanti etmekteyiz. Sunduğumuz fiyatlar ve aldığınız hizmete hayran kalacak ve tekrar tekrar firmamızı tercih edeceksiniz.

Taşınırken Dikkat Edin

Taşınırken Ataşehir evden eve nakliyat firmalarının bazı noktalarına özellikle dikkat ettiğiniz zaman asla mağdur olmasınız.

 • Firmanın ofisine giderek görüşünüz.
 • Ekspertiz, garanti, asansör hizmetleri var mı emin olunuz.
 • Evinizi taşıyacak olan aracı mutlaka görmek isteyiniz.
 • Firma ile mutlaka yazılı bir sözleşme yapınız.
 • Eşyalarınızın sökülüp takılması için mutlaka marangoz olup olmadığını sorunuz.
 • Ofisi olmayan ve sözleşme yapmayan firmalar ile asla çalışmayınız. Aksi halde dolandırılma ihtimaliniz olabilir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Ataşehir bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?