Halkalı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Yakın Zamanda Taşınacak mısınız?

İstanbul’da her gün çok sayıda ev veya ofis taşınmaktadır. İnsanlar taşınma sürecinde maalesef oldukça stresli bir süreç geçirmektedir. Yeni yaşam alanına adaptasyon gerginliği, nakliye firması iyi olacak mı vs. çok sayıda soru akıllarda dönüp durmaktadır. Biraz daha sakin bir semt olarak Halkalı’yı yeni adres olarak belirlemiş iseniz çok şanslısınız veya yakın semtleri tercih edecekseniz rahat bir nefes alabilirsiniz. Çünkü Halkalı evden eve nakliyat konusunda oldukça fazla seçenek sunmaktadır. 

Halkalı’da hizmet veren firmaların pek çoğu uluslararası standartlara göre hizmet vermektedir. Firmamız da Halkalı’da uzun yıllardır hizmet veren ve en çok tercih edilen firmalardan biridir. Halkalı’da en iyi taşınma hizmeti konusunda oldukça iddialı hizmet anlayışımız ile İstanbul’un her yerine sorunsuz bir taşınma için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız. 

Çok yakın bir zaman içinde taşınacak iseniz mutlaka nakliye firmasını önceden ayarlamalı ve özenle seçmelisiniz. Çünkü nakliye uzmanlık gerektiren bir iştir. Detaylı ve oldukça özenle yapılması gereken bir iştir. Taşınan kişiler eşyalarının zarar görmesini asla istemezler. Çünkü yaşanmışlıkları vardır ve tıpkı kendi eşyanız gibi korumanızı beklerler. Bu nedenle uzman bir ekip ile çalışmak gerekmektedir. Halkalı evden eve nakliyat sektöründe isim yapmak istiyorsanız her müşterinizi memnun etmelisiniz. Firma olarak tüm bunları uzun yıllardır bu sektörde taşımacılık yaptığımız için oldukça iyi bilmekteyiz. 

Günümüzde pek çok kişinin yüksek katlı binalarda yaşaması nedeni ile özel taşıma uygulamaları gerekmektedir. Halkalı asansörlü nakliyat hizmetimiz ile bu konuyu hiç dert etmenize gerek yok. 

Nakliye Seçerken Kriterleriniz Olmalı

Taşınma işlemi ister şehirlerarası olsun isterseniz de şehir içi olsun seçimleriniz konusunda aklınızda bazı kriterleriniz olmalıdır. Halkalı evden eve nakliyat firmalarını bu kriterler ile değerlendirdiğinizde çok daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Unutmayın ki sorunsuz bir taşınmanın en önemli unsuru nakliye firmasıdır. Bu nedenle biraz dikkatli olmalısınız. Firmamız müşterilerin kriterleri ve kendi prensipleri ile Halkalı şehir içi nakliyat alanında markalaşmıştır. 

Kriterleriniz arasında firmanın ambalajlı ve garantili hizmet vermesi ilk sırada yer almalıdır. Çünkü taşınma esnasında yaşanacak olası kazalarda, kayıplarda vs. de kendinizi garanti altına almanız gerekmektedir. Ayrıca kamyon başında asla anlaşma yapmayın ofisi gidin ve yasal olarak gerekli imzalar ile anlaşın. Aksi halde bir dolandırıcıya denk gelmeniz halinde hem eşyalarınızı hem de paranızı kaybederek çok büyük zarar edebilirsiniz. Bu nedenle bilindik ve güvenilir firmalar ile çalışmayı tercih ediniz. Firma olarak verdiğimiz her hizmet müşterilerimizi korurken aynı zamanda adımızı da korumaya yöneliktir. 

Nakliye Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Taşınan kişilerin en çok yaptığı hatalardan biri aceleci kararlar alarak gerekli araştırma yapmadan birileri ile anlaşarak ön ödeme yapmalarıdır. Halkalı evden eve nakliyat

sektöründe uzun zamandır adından söz ettiren bir firma olarak seçimlerinizde bazı konulara özellikle dikkat etmenizi önermekteyiz. 

Nakliye firması seçerken dikkat edecekleriniz;

 • İlk olarak herhangi bir yerden aldığınız telefon numaralarını aradığınız zaman yüz yüze görüşme talep ediniz. Hatta ofise gelmek istediğinizi söyleyiniz. Bu sayede ilk hamlede nakliye firmasının sabit bir adresi olup olmadığını öğrenmiş olacaksınız. 
 • Firmaya ait ofis var ise giderek ilk görüşmenizi yapınız. İşte karşılıklı güven bu kısımda sağlanmaya başlamaktadır. 
 • Firma bu ziyaretinizde ekspertiz hizmeti var mı mutlaka öğrenmelisiniz. Çünkü eşyaların değer belirlemesi yapılmalı ve buna göre sigortalama ve garanti hizmetleri devreye girmelidir. 
 • Eğer firma hizmetleri ile ün yapmış ve güçlü bir firma ise size mutlaka araç filosunu ve referanslarını gösterecektir. 
 • Ekspertiz işlemleri tamamlanınca firma mutlaka araç tanıtımını yapmalı ve ev veya ofisinizin hangi araç içinde taşınacağını göstermelidir. 
 • Karşılıklı görüşmelerden sonra eğer şartlar uygun ise gün ve saat belirlenir adres verilir. 
 • Artık iki tarafı garanti altına alacak olan ön sözleşme imzalanarak taşınma günü için beklenilmeye başlanabilir. 

Bu ilk görüşmeler ve belirlemeler sonrasında firma belirlediğiniz gün ve saatte mutlaka hazır bekliyor olmalıdır. Firma olarak prensiplerimizi ve müşteri memnuniyetini çok önemsediğimiz için mutlaka araç ve ekip saatinde kapınızda olmaktadır. Halkalı evden eve nakliyat sektöründe bizi ön plana çıkaran noktalardan biri de dakikliğimizdir.

Taşınma Günü Geldi Hazır mısınız?

Taşınma günü geldiği zaman firma adresinize gelerek çalışmalara başlayarak ev veya ofisinizi gerekli düzenlemeleri yaparak taşımaya başlayacaktır. Hızlı ve koşturmacalı bir gün yaşayacaksınız hazır mısınız? Firmaya ait nakliye ekibi evinize veya ofisinize girerek ilk olarak sökülmesi gereken mobilyaları sökecektir. Kutulama işlemleri varsa yapılacak ve bir düzen içerisinde eşyalar ivedi olarak araca götürülmeye başlanacaktır. Eğer taşınacak ev veya ofis yüksek katlı bir binada ise asansör kurulumu tamamlanarak eşyalar aşağı indirilmeye başlanacaktır. Halkalı evden eve nakliyat firmalarının hepsinde asansör hizmeti olmaya bilir. Bunu önceden sormalısınız. Firmamız en kusursuz taşınma hizmeti sunması için uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Ekipte mobilyalarınız için özel marangoz bulunmaktadır ve ekip uzun zamandır nakliye sektöründe hizmet vermektedir. 

Eşyalar olabilecek en kısa sürede taşınarak kişilerin yaşadığı stres hemen azaltılmalıdır. Araç yükleme tamamlandığı zaman hemen yeni adres için harekete geçilmektedir. Yani adrese ulaşıldığı zaman hemen eşyalar taşınmalı ve kişiler yeni yaşam alanlarına hemen yerleşmeye başlamalıdır. 

Şehirlerarası Taşıma Yaptıracaksak Ne Yapmalıyız?

Şehir içi taşımacılıkta Halkalı evden eve nakliyat alanında uzman pek çok firma seçeneği sunmaktadır. Bu firmalardan bazıları şehirlerarası taşıma konusunda da hizmet vermektedir. Firma olarak hem şehir içi hem de şehirlerarası taşıma işlerinizi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile her mevsim ve haftanın her günü yapmaktayız. 

Şehirlerarası taşınma biraz daha uzun sürmektedir. Bu nedenle Halkalı şehirlerarası nakliyat yapan firmalar içinde en deneyimli olanı tercih ederek bir nebze olsun işlerinizi kolaylaştırma şansınız bulunmaktadır. 

Şehirlerarası taşınmalar içinde mutlaka garantili, ekspertizlik hizmeti veren, ambalajlı taşıma yapan firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız şehir içi uyguladığı prosedürlerin çok daha detaylısınız şehirlerarası için düzenlemektedir. Bu sayede uzaman ekip ile ambalajlaması yapılan eşyalar kapalı kasa araçlar ile yeni adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Eşyalarım Yeni Ev veya Ofisime Fala Geldi Ne Yapmalıyım?

Taşınmalarda en çok karşılaşan sorunlardan biri fazla gelen eşyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü pek çok kişi yeni yaşam alanlarını işe, okula vs. yakın seçerken eşyalarının çokluğunu veya eski evinin büyüklüğünü göz ardı etmektedir. Eşyalar evin içine girip yerleşmeye başlanıldığı anda ayakaltında kalan eşyalar can sıkıcı olmaktadır. Eşyalar yeni veya hatırası olduğu için atmak yerine Halkalı depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu depolarda eşyalarınız sizin için uygun şartlarda muhafaza edilerek istediğiniz zaman teslimatı yapılmaktadır. 

Nakliye İçin Büyük Bütçeler Gerekli mi?

Bir yerden yeni bir yere taşınmak bütçeniz için oldukça masraflı bir olaydır. Çünkü yeniden abonmanlıklar açılmalı ve depozitolar ödenmelidir. Tüm bu ödemelerin yanı sıra nakliye firması içinde belirli bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Halkalı evden eve nakliyat sektöründe lider konumda olan bir firma olarak tüm bunları göz önünde tutarak müşterilerimizin bütçelerini koruyacak önlemleri almaktayız. Oldukça ekonomik olan fiyatlarımız ile kaliteden ödün vermeden ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı şehir içi veya şehirlerarası tüm taşınma işlemlerinizi uzman ekibimiz ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Her zaman güvede hissetmek için en doğru firma ile çalışmanın keyfini yaşamalısınız. 

 • Halkalı– Kamyonet Nakliyesi
 • Halkalı– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Halkalı Ofis Büro Taşımacılık
 • Halkalı Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Halkalı – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Halkalı Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Halkalı – Kamyonet Nakliyesi
 • Halkalı – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Halkalı Şehir içi Nakliye
 • Halkalı Evden-Eve Nakliye
 •  Halkalı  Şehir içi Nakliye

Halkalı Merkez Mahallesi, Köroğlu Cd, Mehmetçik Sk. No: 25 Küçükçekmece/İstanbul

 

 


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?