Narlıkapı Evden Eve Nakliyat

Narlıkapı Evden Eve Nakliyat
28.07.2020
119

Hemen ARA
0 532 313 59 55


İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı yer değiştirirler. Yer değiştirme sırasında evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Narlıkapı evden eve nakliyat firmaları bakımından zengin bir bölgedir. Evden eve nakliyatın tanımını bir adresten alınan eşyaların sistemli ve planlı bir şekilde farklı bir adrese nakledilmesidir. Narlıkapı bölgesinden veya bölgesine taşınacaksanız nakliyat firması arayışına girersiniz.

HEMEN ARA

İstanbul Narlıkapı  Evden Eve Nakliyat Firması

Firma tercihinizi iki farklı araştırmadan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Birincisi yakın zamanda taşınan arkadaş veya dostlarınızdan firma adı almanızdır. Bölgede yaşayanlara en kaliteli ve profesyonel firmayı sorduğunuzda firmamızın adını verecekleri kesindir.
İkinci seçeneğiniz internet üzerinden arama yapmaktır. Yapacağınız aramada ekrana çok sayıda firma adı yansıyacaktır. Firmaların internet sitelerini inceleyerek sundukları hizmetler hakkında bilgi edinmelisiniz. Müşteri yorumları ise hizmetlerinin kalitesi adına size tüyolar verecektir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamıza soracağınız sorularınız varsa iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Telefondaki görevlimiz sorularınıza sizi tatmin edecek cevaplar verecektir. Alacağınız cevaplar firmamızdan hizmet satın almanızı sağlayacaktır.

Evden Eve Nakliyattaki Başarılarımızın Sırrı

Evden eve nakliyat emek, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonellik, teknolojik gelişmeleri takip ve sistemli çalışmayı gerektirir. Narlıkapı evden eve nakliyat firmaları arasında profesyonel ve kaliteli hizmet veren firma denildiğinde firmamız akıllara gelir. Sektörün öncülerinden ve liderlerinden olan firmamızın kariyeri başarılarla doludur. Bugüne kadar sunduğu hizmetlerin hepsinden müşteri memnuniyeti ile çıkmıştır. Tabi hizmetlerimizde başarılı olmamızda etkili olan hususlar vardır. İşte bu hususlar şunlardır;


Çalışanların hepsi firmamızın sigortalı elemanlarıdır. Bazı firmalar gibi günlük eleman kiralayarak hizmet vermeyiz. Sigortalı elemanlarımız kurumsallık mantığı ile müşterilerimize karşı her zaman güler yüzlüdürler. Deneyimli, eğitimli ve alanlarından uzman olduklarından işlerini profesyonelce yapmaktadırlar.

Narlıkapı Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Eşyaların demontesinde, montesinde profesyoneller görev alır. Mobilyaları söken ve takan elemanlarımız mobilyacıdır. Böyle olunca hiçbir eşyanızda hasar meydana gelmeden taşıma yapmaktayız.
Nakliye sektöründe devamlı gelişmeler olur. Firmamız bu gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerinde kullanır. Örneğin paketlemede sadece battaniye ve koli kullanılmaz. Eşyalara göre gelişmiş malzemeler kullanılır. Asansör ise evden eve nakliyat hizmetleri için çok büyük bir kolaylıktır. Firmamız daha hızlı, pratik ve hasarsız taşıma için asansör kullanır.
Yeni adrese nakliye gerçekleştikten sonra müşterimizle hasar tespiti yaparız. Bütün tedbirleri almamıza rağmen hasar varsa karşılarız.

HEMEN ARA

Geniş Araç Filosunun Nakliyata Etkisi

Firmamızın çok geniş araç filosu vardır. Bazı müşterilerimizin “araç filosundan bana ne” dediğini duyar gibiyiz. Araç filomuzun geniş olması aslında direkt olarak müşterimizi alakadar etmektedir. Müşterimiz evini taşımak istediğini belirtince görevli arkadaşımız keşif için müşterimizden randevu alır. Bu randevunun amacı eşyaları görmek, paketleme için ne kadar ve nasıl malzemeler lazım olduğunu, aracın büyüklüğünü ve fiyatı belirlemektir. Şayet müşterimiz müsait değilse keşif yerine geçecek şekilde sorular sorarak gerekli bilgileri edinmeye çalışırız.
Eşyaların çokluğuna veya azlığına göre aracın büyüklüğünü belirleriz. Narlıkapı evden eve nakliyat firmalarından en geniş araç filosuna sahip olan firmamız eşyalarınıza hiç zarar gelmeden nakliyeyi gerçekleştirir. Burada aracın etkisi şöyledir; eşyalar fazla araç küçük olursa eşyalar üst üste gelir ve kırılmalar olur. Araç büyük ama eşyalar azsa ne kadar sabitlenirse sabitlensin boş alandan kaynaklı sallanma nedeniyle yine hasarlar oluşur. Uygun büyüklükteki araçlarımızla bu sorunu ortadan kaldırırız.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?