Şişli Kurumsal Nakliyat firması

Şişli Kurumsal Nakliyat firması
03.07.2020
90

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Kurumsal nakliyat, resmi kurumların veya şirketlerin eşyalarının taşınması işlemidir. Şişli kurumsal nakliyat firması söz konusu olduğu zaman ilk akla firmamızın profesyonel hizmetleri gelmektedir. Kurumsal nakliye işlemleri normal nakliyelerden biraz daha fazla detaylı çalışma gerektirmektedir. Firmamız kurumsal taşıma konusunda Şişli’de uzun zamandır hizmet veren liderlerden birdir.

Kurumlara ait olan ev ve ofislerin taşınması için uzman bir ekip ile her mevsim ve haftanın her günü çalışmaktayız. Ofislerin taşınması söz konusu olduğu zaman titiz bir çalışma yapılması gerekmektedir. Çünkü oldukça fazla elektronik eşya bulunmaktadır. Özel taşıma ekibimizde elektronik eşyalar konusunda uzman olan kişiler bulunduğu için sorunsuzca ayrıştırılma ve ambalajlama yapılmaktadır.

Bir diğer önemli konuda değerli olan evrakların özenle toparlanmasıdır. Klasörler halinde olan dosyaların kaybolmadan ve aynı düzen içerisinde nakledilmesi gerekmektedir. Ekibimiz bu dosyaları özel olarak numaralandırarak ve kayıt altına alarak uygun materyaller içerisinde nakliyesini gerçekleştirmektedir. Sistematik olarak yürüttüğümüz bu çalışmalar sayesinde asla kayıp, deforme vs. gibi hiçbir etki oluşmadan işlemler sona erdirilmektedir.

Kurumsal Nakliyatta Farkımız

Kurumların en çok tercih ettiği bir firma olmanın getirdiği bilinçle her zaman iddialı ve kusursuz taşınmaların tek adresiyiz. Şişli kurumsal nakliyat firması seçeneklerinden bizi ayrıştıran en temel nokta kalitemizden asla ödün vermeyişimizdir. İster şehiriçi isterseniz de şehirlerarası yaptığımız kurumsal nakliyatlarımız ile profesyonelliğimizi her zaman gözler önüne sermekteyiz.

Kurumlara ait olan evraklar, elektronikler ve ofis eşyalarının her biri özenle ambalajlanarak kapalı kasa araçlar içerisine alınmaktadır. Bu sayede nakliye sırasında oluşabilecek hatalar tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Ekibimizin taşınma alanında uzman olması ile de oldukça kısa sürede eşyalar araca taşınmakta ve yine en hızlı şekilde yeni adrese ulaşması sağlanmaktadır.

Yüksek Katlı Kurumların Taşınması

Yüksek katlı kurum ofislerinin taşınması için Şişli kurumsal nakliyat firması söz konusu olduğunda yine firmamız en doğru seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Birkaç katlı olan ofislerin taşınması için yine geniş araç filomuzda uygun araçlar bulunduğu gibi asansörümüz ile kısa sürede her türlü koli ve ambalajlanmış olan eşya kısa sürede taşınmaktadır. Firma olarak tüm bu ayrıcalıklı hizmeti oldukça ekonomik olarak vermekteyiz. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek sizde hemen kusursuz taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim bölümümüzden telefon numaramıza ulaşabilirsiniz

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen İletişim geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?