Rumelikavağı Evden Eve Taşımacılık

Rumelikavağı Evden Eve Taşımacılık
10.06.2020
147

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Rumelikavağı Evden Eve Taşımacılık

Taşınma zor ve zahmetli bir olaydır. Evden eve taşımacılık hizmetlerimizle tanıştıysanız zor ve zahmetinin kalmadığını göreceksiniz. Firmamız müşterilerimizin taşınma ile ilgili bütün yükü üzerine almaktadır. Nakliye sektöründe evden eve taşımacılık, bir adresteki eşyaları belirli sistem ve planla yeni adrese nakletmeye verilen addır. Her şey belli bir plan ve organizasyon içinde yapılmaktadır.

Hizmetlerimizi almayan kişiler eşyalarını toplamaktan araca yerleştirmeye kadar her şeyi kendileri yapmak zorunda kalır. Bu durum insanlara maddi ve manevi yük getirmektedir. Eşyaların toplanması için gerekli olan malzemeler dahi bazen problem olabilmektedir. Toplanmayı zamanında yetiştirebilmek için haftalar öncesinden malzeme arayışı başlar. Marketlerden veya farklı yerlerden koli toplamak gerekir. Firmamız paketlemeyi kendi yapacağını ifade eden müşterilerine malzeme tedariki konusunda yardımcı olmaktadır.

Taşınma Süreci Nasıl İşler?

Müşterimiz sitemizdeki veya diğer iletişim mecralarındaki telefon numaralarımızı aramasıyla evden eve taşımacılık sürecimiz başlar. Telefona çıkan personelimiz müşterilerimizin her türlü sorusuna cevap verir. Telefonda fiyat vermeyi çok tercih etmeyiz. Mekanda keşif yaparak, eşyaların yoğunluğunu görüp taşınma ile ilgili gerekli bilgileri alarak net fiyat vermeyi tercih ederiz.

Keşif sırasında yapılan görüşmeler ve anlaştığımız fiyat yazılı olarak sözleşmeye dökülür. Karşılıklı imzalanan sözleşmeden bir tanesi firmamızda diğer müşterimizde kalır. Sözleşmede belirtilen gün ve saatte personelimiz, paketleme malzememiz, aracımız ve asansörümüz hazır bulunur. Asansörlü taşımacılık, tecrübeli personelimiz ve sistemimiz sayesinde taşınma sorunsuz ve hasarsız gerçekleşir. Bütün eşyalar yeni adreste yerine yerleştirildiğinde nakliye görevi tamamlanmış olur.

Hangi Evden Eve Taşımacılık Firması Tercih Edilir?

Nakliye sektöründe çok sayıda firma olmasından dolayı insanlar seçim yapmakta zorlanmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmeti alacağınız firmayı seçmeden önce biraz araştırma yapmalısınız. Yapacağınız araştırmada iki yöntem etkilidir. Bunlar;

  • Yakın zamanda taşınan eş dosttan tavsiye almak
  • İnternetten araştırma yapmak

Eş dosttan yakında taşınan yoksa internetten araştırma yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz firmanın sitesini, sitedeki müşteri yorumlarını, referansları inceleyin. Sitede müşteri yorumu yoksa şikayetlerin bulunduğu sitelere bakarak varsa yorumları okuyarak değerlendirin. Firmamız evden eve taşımacılık yaparken en çok müşteri memnuniyetine önem vererek hizmetini sunar. Bundan dolayı internet araştırmaları ve eş dost yorumları firmamızı gösterecektir. Zaten bulunduğumuz bölgede evden eve nakliyat denildiğinde firmamızın adı ilk sıralarda zikredilecektir.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?