Kartal Nakliyat Firması

Kartal Nakliyat Firması
28.06.2020
209

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 

Günümüz koşullarında, şehirlerarası bir hareketlilik sürekli yaşanmaktadır. İş gereği ya da özel sebeplerle yaşam alanları değişebilmektedir. İşin uzmanlığı ve tecrübesi ile banka, mağaza, ofis gibi kurumlara kaliteli bir nakliye hizmeti sunmak çok önemlidir. Bu noktada taşıma işini titizlikle gerçekleştirecek bir nakliyat firmasına her zaman ihtiyaç duyulur.

Nakliyat işi sadece taşımadan ibaret olmaz, bu işi yaparken emanet edilen eşyaların zarar görmeden belli bir düzen içinde, kendi türlerindeki eşyalarla aynı ambalajlarda özenle paketlenip, zamanında adrese ulaşması da ayrı bir önem taşır.  Çalışan personelin bu konuda eğitimine, özellikle montaj işlemleri için tecrübeli olmasına ve sorumlu davranmasına önem verilir.

Günümüz koşullarında gelişen teknoloji ile taşıma işinde ki pratiklik nakliyat işinin daha kolaylaşmasını sağlamıştır. Kartal Kurumsal Nakliyat Firması söz konusu olduğunda firmamız profesyonel olarak, kalite yönetim ve çalışma belgeleri ile bu hizmeti eksiksiz sunmaktadır.

Kartal Nakliyat Firması Ofis Taşımacılığı

Kurumsallaşma halinde işçilerin çalışma sistemleri belli bir düzen ve program içinde, yazılı kurallarla gerçekleştirilir. Bu durumda işle ilgili aksamalar minimuma indirilir, sunulan hizmetten memnuniyet duyulup firmanın takdir edilen referanslara sahip olmasını sağlar. Ofis taşımacılığında özellikle ekipman ve belgelerin kaybolmaması çok önemlidir. Bu anlamda ofis, kurum içerisinde ki belgeler numara verilerek düzenlenir ve ambalajlanır.

Taşıma hizmeti sunduğumuz müşterilerimizle referans bölümünden bağlantı kurup, bilgi alabilirsiniz. Biz de kurumsallığı temel anlayış halinde benimsediğimiz için özellikle ofis taşımacılığında Kartal Kurumsal Nakliyat Firması söz konusu olduğunda titizliğimizi göstermekte, kurumsallık içerisinde taşıma işi tamamlanmaktadır.

Zamanında ve Eksiksiz Teslim

Taşıma işleminden önce ilk olarak bir ön araştırma yapılır. Bu araştırmanın amacı, nakliye işinde taşınacak eşya ve belgelerin durumu, taşıma yapılırken ne kadar personele ihtiyaç olacağı gibi ön bilgiler edinirken, ne kadar sürede taşınacağı gibi planlamalar yapılır. Daha sonra nakliye günü ve saati belirlenerek sözleşme yapılır.

Taşıma sürecinde eşyaların sigortası yapılır ve herhangi bir hasar durumunda sigorta şirketince bu hasar karşılanır. Kurumsal yapıdaki firmaların tüm taşıma işlerini prensipli ve eğitimli personelimizle Kartal Kurumsal Nakliyat Firması düşünülünce, taşıma işinin özenle gerçekleştirildiği, referanslarımızla görülüp, firmamız tercih edilmektedir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatlarımız için lütfen İletişim numaramızı aramaktan çekinmeyin. Detaylı bilgi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Firmamız Kartal Kurumsal Nakliyat firması olarak yaptığı işin arkasında durmakta olup, siz müşterilerimize en iyiyi sunmaya çalışmaktadır. Detaylı İletişim için lütfen aramaktan çekinmeyin.

Buradaki cep telefonu ve 0 532 313 59 55
Buradaki Cep Telefonundan İletişim kurabilirsiniz 0 532 460 66 43

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?