Haznedar Evden Eve Nakliyat

Haznedar Evden Eve Nakliyat
10.07.2020
390

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Evden eve nakliyat süreci stresli ve yorucu bir iştir. Şehirlerarası ya da şehir içi nakliyat süresince eşyaların hasar görmesi ev sahiplerini en çok endişelendiren konuların başında gelmektedir. Bu noktada işinde uzman ve bilgili bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında çalışmış olduğunuz firmanın hatayı telafi edecek girişimlerde bulunması firmaya duyulan güvenin sarsılmaması ve süreklilik sağlaması açısından kilit noktalardır. Bu amaç ile haznedarevden eve nakliyat hizmetleri doğrultusunda firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmanız durumunda, eşyalarda oluşabilecek maddi bir hasar ya da memnuniyetsizlik, firmamız tarafından sorunun giderilmesine yönelik hasar görülen eşyanın onarılması ya da teminatı konusunda destek alabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Müşteri memnuniyeti sağlama doğrultusunda sizlerin bu stresli süreci daha kolay atlatmanız ve destek görmeniz için hizmet vermekteyiz.


Haznedar Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti planlı ve düzenli yapılması gereken bir taşımacılık sürecidir. Bu doğrultuda ekip çalışması oldukça önemlidir. Her eşya tek tek paketlenmelidir. Uygun ambalajlama yöntemlerimiz ile eşyalarınızın kırılması, çizilmesi, yırtılması ve düşmesi gibi sorunlara karşı koruyoruz. Eşyaların muhafaza edilmesi önemli olduğu gibi taşıma sürecinde doğru araç seçimi ve eşyaların araç içerisinde doğru konumlandırılması da gereklidir. Özellikle beyaz eşyalar ve teknolojik eşyalar düşebilecek şekilde konumlandırılmamalıdır. Gerekirse şeritler ile koruma altına almak için bağlanabilir. Aksi taktirde yolda karşılaşılan bir tümsekten geçiş esnasında eşyalar düşme tehlikesi ile karşılaşabilir. Haznedar evden eve nakliyat hizmeti doğrultusunda firmamız eşyalarınızı korumaya özen göstermektedir. Eşyalarınız özel hava kabarcıklı malzemeler ile kaplanarak koruma altına alınır.

Yatak ve koltuk gibi yırtılabilecek eşyalar özel örtüler ile sarılarak yırtılma ve tozlanmaya karşı korunarak teslim edilir. Kırılacak eşyalar ayrı olarak ambalajlanır ve uygun şekilde kolilenerek kırılmadan teslim edilir. Vidalı ve sökülebilen mobilyalar sökülerek yer kaplamaması için parçalara ayrılarak araca yerleştirilir. Her bir eşyaya ayrı ayrı paketleme sistemi ile taşımacılık sağlamaktayız. Bu nedenle herhangi bir olumsuz durumla karşılaşma ihtimalini minimuma indiriyoruz. Haznedar Kurumsal Nakliyat Firması söz konusu olduğunda akıllara firmamızın uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti gelmektedir.

Haznedar Evden Eve Nakliyat Süreci


Eşyalarınızın taşınacağı tarihte ve saatte ekip arkadaşlarımız ile belirtilen konumda tam zamanında hizmet vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımız kendi aralarında iş bölümü yaptıktan sonra bir plan doğrultusunda nakliyat sürecine başlamaktadır. Bu sayede belirtilen zaman içerisinde eşyalarınız taşınır ve size zaman kaybı yaşatmayız. Eşyalarınız araca yüklendikten sonra taşıma sürecinde gösterilen özen ile yerleştirme işlemi yapılır. Talep edildiği taktirde gardolap, kitaplık gibi eşyaların kurulumu yapılarak teslim edilir. Haznedar evden eve nakliyat söz konusu olduğunda işinde tecrübeli ve memnuniyet garantisi veren firmamız öne çıkmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim sayfamızdan fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.

0532 460 66 43 numaradan ulaşabilirsiniz

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?