Yusufpaşa Evden Eve Nakliyat

Yusufpaşa Evden Eve Nakliyat
03.08.2020
115

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Günümüz koşuşturması içerisinde yaşantımızda anlık gelişen değişiklikler sonucu evden eve nakliye hizmetleri yapan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Nakliye hizmetinde aranan uygun ücretlendirme ve zamanında taşıma gibi beklentiler, firma seçiminin önemini ortaya koymaktadır. Bu sebeple sektörde fazlaca bulunan nakliyat firmaları ile her zaman kaliteli, zamanında ya da makul ücretli hizmet alınamayabilir. Yusufpaşa evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda evden eve nakliyatta eksiksiz ve zamanında hizmet verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları, Doğru Firma Seçimi

Müşteriler bazı firmalarla çalışırken, firma sahibinin taşıma esnasındaki tutumu, işinin ehli olmayan personellerle çalışma sonucu hasarlı bir taşıma işi ile nakliyenin sonlandırılması firma seçiminin önemli olduğu konusunda bir tecrübe sağlar. Hasar gören eşyalarla ilgili firmadan talepte de bulunulamaz. Her nakliye firması evden eve nakliye işlemini profesyonel, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiremez. Profesyonel evden eve nakliye firmaları taşıma işlemini şu aşamaları takip ederek gerçekleştirir.

Yusufpaşa  Evden Eve Nakliyat Şirketi

-Öncelikle taşınılacak eve tecrübeli bir eksper gönderilir. Eksper evdeki eşyaları inceleyip gruplandırarak, ne şekilde ambalajlanacağı, hangi araçlar kullanılarak taşıma işleminin gerçekleştirileceği, asansörlü taşıma olacak ise asansör mekanizmasının evdeki hangi noktaya yerleştirileceğine karar verir. Evden eve nakliyede kullanılan araçlar kapalı kasadır.
-Eksperin gözlemi sonucu müşteri ile bir taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşmeye istinaden evden eve nakliyat sırasında eşyalar gelecek herhangi bir zarar, yıpranma olması durumunda bu zararın karşılanacağı taahhüt edilir. Eksper çalışması için bir ücret talep edilmez.
-Tecrübeli ekiple, eşyalar gruplanarak ambalajlanır. Mobilyalar için demonte gerekiyorsa bu işlem gerçekleştirilir. Eşya ambalajlama için kullanılan paketleme malzemeleri eşyaların niteliğine uygun olarak kullanılır.
-Asansörlü taşıma işlemi ile yüksek katlardaki eşyalar güvenli bir şekilde taşınır. Bu tip binalarda insan gücü ile taşıma işlemi imkansız derecede zordur ve asansör, koridorlar taşıma işlevi için elverişli değildir. Asansörlü taşıma ile hem zaman kazancı hem de güvenli taşıma yerine getirilir.
-Taşıma işlemi bittikten sonra eşyalar özenle ambalajlardan çıkarılır ve demonte mobilyalar tekrar montajlanır. Montajlama işlemi yapan personel bu konuda eğitimli ve tecrübelidir.
Yusufpaşa evden eve nakliyat hizmetleri düşünülünce çalışan personelin çalışma şekline önem veren, periyodik eğitimlerle çalışanlarına tecrübe kazandıran, müşterinin %100 memnuniyeti odaklı, nakliye hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliye hizmetleri sunan firma hem nakliye hizmetini noksansız, hasarsız yerine getirmeli hem de uygun ücretlendirme yapmalıdır. Ülkenin her yerine yapılan nakliyat hizmetlerinde kurumsallık gereği aksama olmaması, müşterinin herhangi bir problemle karşılaşması sonucu muhatap bulabilmesi çok önemlidir. Profesyonel çalışma sistemi, firmaya aynı zamanda daimi referanslar getirerek evden eve nakliye firmasının müşteri potansiyelini artıracak, çoğu firma arasında tercih şansını artıracaktır. Yusufpaşa evden eve nakliyat hizmeti söz konusu olduğunda bütçeyi sarsmayan bir ücret uygulaması, eğitimli personel, yazılı taşıma sözleşmesi ile güvenilirliği artırma ve çözüm odaklı çalışmalar ile hizmet sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?