Ziverbey Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Ziverbey Evden Eve Nakliyat

Ziverbey Evden Eve Nakliyat

Ziverbey Evden Eve Nakliyat 

Ev taşımak, ofis taşımak, iş yeri taşımak istesek de istemesek de kimi zaman başımıza gelen meşakkatli bir iştir. İstemesek de her yönü ile taşınma olayı yorucu ve yıpratıcıdır. Taşınma işlerinin yükünü hafifleten, profesyonel ekip ile bu yıpratıcı süreçte yükünüzü sırtlanan Ziverbey evden eve nakliyat geniş hizmet ağı ile hizmetinizde. Zorlu taşınma işlerini kısa sürede sağlıklı bir biçimde hem iş hem eşya güvenliği sağlayarak eşsiz hizmet sunmaktadır. 

Taşınma işlemleri çoğunlukla konut değişikliği nedeni ile yapılmaktadır. Ev değişimi yanında ofis değişimleri de ev kadar sıklıkla olmasa da taşımalar yapılmaktadır. Bu aşamada ise kendi kendilerine bu taşınma işlemini üstlenmek oldukça zordur. Hem araç hem birçok koruyucu malzeme hem usta nakliye elamanı hem de nakliye aracına ihtiyaç vardır. Bunlara ek evinizin konumuna göre asansörlü vinç ihtiyacı vardır. 

Ziverbey Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Aydan Z'ye Ev ve ofislerinizde birçok değerli eşyanın taşınması gerekebilir. Bu durumda tüm organizasyonun kusursuz olarak yürütülmesi gerekmektedir. Tecrübeli kadrosu ile Ziverbey evden eve nakliyat size baştan sona kusursuz bir taşınma işlemi sunmaktadır. İlk etapta yer keşfi yapılmaktadır. Nakliye aracı, asansör vinç gereksinimi ve konumu, taşıma planlanması, işin durumuna göre taşıma yapacak kişi sayıları gibi tüm detaylar planlanır. 

Ancak iyi bir organizasyon ile istenilen başarıda taşıma işlemi yapılabilmektedir. Organizasyon aşaması bu yüzden titizlikle ve eksiksiz gerçekleştirilen müşteriye bilgilendirme yapılmaktadır. Tüm eşyalarınızın listesi ve sigorta işlemleri taşıma işlemi başlamadan yapılarak herhangi bir zarara karşın güvence altında alınmaktadır. Olması bir aksilik yaşanması durumunda tüm zararınız karşılanmaktadır. 

Müşteri ile belirlenmiş olan tarih ve saatte tam donanımlı ekip ile müşterinin taşıma yapılacağı adreste hazır bulunulmaktadır. İlk etapta kırılacak ve zarar görecek eşyalar itina ile korumaya alınarak, koruyucu paketleme ambalajları ile paketlenir. Paketlenen eşyalar zarar görmemesi için itina ile istifledir. Sonrasında demontaj yapılması gerekli olan gardırop, vestiyer, yatak ve benzeri eşyaların sökülüp tek tek paketlenmesi işlemi yapışır. 

Baştan sona tüm eşyalar paketlenerek dışarıdan gelebilecek zararlara karşın koruma altına alınır. Tüm eşyalar taşınmaya hazır olduğunda eşyalar ağırlık ve dayanım durumları göz önünde bulundurularak müsait ortam var ise asansör ile yoksa insan gücü ile araca yüklenir. Yükleme işinde itina ile dizilim yapılır ve eşyalar zarar görmeyecek şekilde araç içerisinde destekli bir şekilde konumlandırılır. Bu tedbirler ile Ziverbey evden eve nakliyat ayrıcalıklarını tüm müşterilerine göstermiş olur. 

Yüklenmiş olan eşyalar şehir içi yada şehirler arası nakliyesi belgeli şoförlerimiz ile dikkatle gideceği adrese ulaştırılır. Yükleme işleminin tam tersi işlem eşyaların taşınacağı meskene yapılır. İtina ile taşıması yapılan eşyaların ambalajları açılarak montaj gerektiren eşyaların montajları yapılır. Müşterinin isteğine göre eşyalar yerli yerine koyularak her biri kullanıma hazır hale getirilir. 

Evde ambalaj ve taşıma ile alakalı tüm malzemeler toplanarak taşıma işleminizmişsin eşyalar haricinde evde malzeme bırakılmaz. Çöplere kadar temizlenir ve ev temiz bırakılır. Taşıma işlemi sonunda müşteriye haber verilerek tüm eşyaların kontrol edilmesi sağlanır. Görülen eksiklikler veyahut değişiklikler düzeltilerek taşıma işlemi sonuçlandırılarak iş teslim edilmiş olur. 

Ziverbey Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmaktadır?

Taşınma hususu kendi başına oldukça zor bir iş olmasının yanında üstüne üstlük bir de şehirler arası yapışıyor ise işlemin zorluğu ikiye kutlanmaktadır. Eşyaların nakli ile birlikte taşımacı kişilerin ayrı bir araç ile ulaşımının sağlaması, asansörlü vincin nakli gibi hususlarında ayarlanması gerekmektedir.  Bu külfetli duruma karşı taşıma işlemini yapacak olan firmanın hazırlıklı ve yeterli donanıma sahip olması gereklidir. 

Çalışan personellerin gerek araç sürücülerinin gerekse vinç operatörünün yeterlik belgelerinin olması da sağlıklı bir işleyiş için çok önemlidir. Taşıma aşamasında rol alacak tüm ekipman ve araçların periyodik bakımlarının zamanı zamanına yapılmış olması, bakımsız olan ekipmanların kullanım dışı bırakılması gerekmektedir. Aksi durumda işleminizin yerim kalması yahut da ariza ve benzeri durumlar ile karşılaşılması hatta eşyalarınızın zarara uğraması dahi olasılıklar arasındadır. 

Şehirler arası nakliyatta en önemli olan konu hem kısa rütbede eşyaların taşınması hem de her hangi bir zarara uğratılmaması esasıdır. Bu nedenle uzun yolculuklarda 4 saat araç süren sürücünün 4 saat dinlenmesi yanında yedek sürücünün olması gerekmektedir. Yedek sürücü yoksa muhakkak istirahat süresince sürücünün dinlenmesi gerekmektedir. Bu durumun da nakliyat firması tarafından takibi yapılması gereklidir. 

Tüm bu meşakkatli gerekliliklerin nakliyat firmasının imajını ve güvenirliğini olumlu yönde etkilediği doğrudur. Bu bağlamda bu gereksinimlerin nakliyat firmasınca karşılanmasının yanında maliyetlerin de makul ölçülerde tutulması taşıma esnasında masraflarla boğuşan müşterilerin zorlanmaması için ideal olacaktır. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran Ziverbey evden eve nakliyat firması böylelikle sizlere üstün bir güven sunar. 

Asansörlü Taşıma Avantajları Nelerdir?

Günümüzde dikey yapılaşma ile taşıma konusu da bir hayli zorlaştı. Birçok binada dahili asansör olsa da az bir kısmı hariç asansörlerin insan taşıma için imal edilmiş olması nedeniyle kullanılmasına müsaade edilmemektedir. Bu durumlarda teknolojinin taşıma alanında sunduğu en büyük yenilik asansörlü birilerdir. Farklı boyları ile yüksek binalardan da eşya nakline olanak sağlayan vinçler günümüzde çok yaygın kullanılmaktadır. 

Kullanımı her geçen gün artan asansörlü taşıma hem taşıma yapan firmaya hemde müşteriye birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında şüphesiz eşyaların güvenliği vardır. 52 katlı bir yapının 20. Katından, 30. Katından, 40. Katından asansörsüz bir şekilde eşya indirebiliniz yahut çıkardığımızı düşünmek çok güçtür. Bu durum karşısında eşyalarınızın zarar görmemesi tam bir mucizedir. 

İkinci husus ise asansör daha kısa zamanda çok daha fazla eşyanın araca yüklenmesine ve yeni yerine kolay taşınmasına büyük katkı sağlar. Metrelerce yükselirsen indirilecek eşyaları insan gücü ile indirmek hem fazla vakit hem de fazlaca personel gerektirmektedir. Bu da taşıma işinse maliyetin artması, müşteriden daha çok hizmet bedeli alması demektir. Tek başına yerine göre 4,5 ve daha fazla kişinin yapacağı işi yalnız başına yapabilmektedir

Zaman tasarrufu, güç tasarrufu sapladığı gibi oldukça da ekonomiktir. Daha az maliyetle daha çabuk taşınma işlemini yapabilirsiniz. Üstelik de malzemeleriniz, kıymetli eşyalarınız için de en güvenli yoldur. Geniş asansörlü vinç çıkışı ile Ziverbey evden eve nakliyat firması size ihtiyaç duyduğunuz her anda asansörlü vinç desteği sağlamakta, asansörlü taşımacılık ile kusursuz işçilikle sunmaktadır. Üstelik şehir içinde ve şehir dışında az maliyetlere bu hizmetlerde faydalanabilirsiniz. 

Ziverbey Depolama Hizmeti Nasıl Olmaktadır?

Taşınma işlemlerinde her zaman eşyalarınız kendine yer bulamayabilir. Taşıyacağımız yer belli olmayabilir, henüz taşınacak yer bulamamış olabilirsiniz. Bu durumda ise eşyalarınız için güvenilir bir yer bulmanız gerekecektir. Eşyalarınızın güvende olacağı ve hiçbir zarar görmeyeceği yeri bulmak ise o kadar kolay olmamaktadır. Süresi belli olmayan bir durumun çözümü ise şüphesiz depolama hizmeti veren nakliyat firmaları ile daha kolaydır. 

Depolama hizmeti sunan Ziverbey evden eve nakliyat sizlere gerekli tüm şartları sunmaktadır. Hırsızlığa, yağma durumlarına, doğal afet durumlarına karşı korunaklı depoları ile müşterilerine süresiz depolama hizmeti sunmaktadır. Depolama hizmetinde aranan tüm kriterler belgelendirilmiş yeterlilikler ile sergilenmektedir. Eşyalarınız güvenle taşınır, güvenli depolarımızda depolanır, istediğiniz zaman adresinize taşınır. Bu sürede size sürecin rahatlığını yaşamak kalır. 

Ziverbey Nakliyat Falyetlerimiz

Ziverbey  evden eve nakliyat

Ziverbey Evden Eve Taşıma

Ziverbey  Nakliye

Ziverbey   Şehirler Arasi Taşıma

Ziverbey  kamyonet  Kiralama

Ziverbey  paletli Malzeme Makliye

Ziverbey  Eşya Nakliye

Ziverbey  Nakliyeci Durağı


Ziverbey  Evden Eve Nakliyat |Ziverbey  Nakliyat Ziverbey bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?