Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Aydınlı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Taşıma işlerine genel olarak nakliyat adı verilir. Ürün, malzeme, eşya veya buna benzer şeylerin bir yerden alınıp başka bir yere taşınmasıdır. Aydınlı evden eve nakliyat işleri bakımından oldukça hareketlidir. Yoğun olarak talep gören nakliyat kolu evden eve nakliyattır. Evden eve nakliyat şirketleri evden veya ofisten alınan eşyaların doğru zamanda ve doğru adrese en güzel şekilde teslim edilmesini planlayan, uygulayan ve kontrol edendir. Nakliyat şirketlerinin personelleri şu aşamaları gerçekleştirerek evden eve nakliyatını sonuca vardırmış olur;

 • Mobilyaların sökülmesi
 • Eşyaların paketlenmesi
 • Paketlenen eşyaların araca uygun pozisyonda yerleştirilmesi
 • Eşyaların yeni adrese nakledilmesi
 • Yeni adrese eşyaların çıkarılması
 • Montaj, kurulum ile eşyaların yerlerine yerleştirilmesi

Evden eve nakliyat hizmetleri bütün bu aşamaların gerçekleştirilmesini üstlenir. Aydınlı şehir içi nakliyat veya şehirlerarası bütün hizmetlerinde oldukça kalitelidir. Aydınlı evden eve nakliyat firmamızın yetkilileri bütün aşamaların profesyonelce gerçekleştirilmesi konusunda son derece hassastır. Gelişen teknik cihazları ve yenilenen malzemeleri kullanarak, tecrübeli personelimizle nakliyatı gerçekleştirmekteyiz. 

Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

Nakliyat talebin fazla olduğu ve ticari anlamda hareketli olan bir sektördür. Talebin artmasından kaynaklı olarak Aydınlı evden eve nakliyat firmalarının sayısında artışlar yaşanmış ve yaşanmaya da devam etmektedir. Çok fazla firma olunca içinden en iyisini ve en profesyonelini seçmek için araştırma yapmak gerekir. Profesyoneli bulabilmek için öncelikle yakın zamanda taşınan tanıdıklardan tavsiye alınabilir. Yaşanılan bir tecrübe olduğundan ve tanıdık olmasından dolayı daha güvenilir bilgilere ulaşmak mümkündür. 

Taşınan kişiden yeterli bilgi alınamadı ise netten yararlanılabilir. İnternette Aydınlı bölgesinde yer alan firmalar arama yapılır. Yapılan arama neticesinde çıkan firmalar hakkında müşterilerin yorumlarına bakılır. Firmanın kendi sitesinde müşteri yorumları kısmı yoksa netteki şikayetlerin yazıldığı sitelere bakılabilir. Müşteri yorumları size firma hakkında genel bir bilgi verecektir. Yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimizden olumsuz tek bir yorum almamış bir firmayız. 

İnternette araştırma yaparken; firmanın sitesi olup olmadığına, sitede açık adres ve sabit telefon olmasına dikkat edilmelidir. Site incelendiği halde tatmin edici bilgiye ulaşılamaması durumunda iletişim telefon numarasından arama yapılarak sorular sorulup cevapları alınmalıdır. Aydınlı şehirlerarası nakliyat ve diğer hizmetleri veren firmadan tatmin edici cevaplar alınması karar adına önemli bir kriter olarak değerlendirilmelidir. 

Şehir İçi Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Firma konusunda karar verildikten sonra sıra taşınma sürecini başlatmaya gelir. Aydınlı profesyonel nakliye firmalarının işleyiş süreci genel olarak birbirine benzer. İlk adım olarak iletişim telefon numarası kullanılarak firma ile irtibat kurulmalıdır. Devamında;

 • Telefonda genel bilgileri alan firma yetkilisi müşteriden randevu talep eder. Randevunun taşınacak eşyaların olduğu yerde olması önemlidir. Böylece eşyaların yoğunluğuna uygun araç belirleme, paketleme için gerekli malzemelerin belirlenmesi, fiyatlandırmanın daha net yapılması gerçekleştirilir.
 • Sözde yapılan anlaşma yazılı sözleşmeye dökülerek taraflar tarafından imzalanır. Sözleşmede taşımaya dair bütün detaylara yer verilir.
 • Sözleşmede belirtildiği tarih ve saatte Aydınlı asansörlü nakliyat firmasının elemanları mekanda hazır olur. 
 • Demonte ve paketleme işlemlerine başlanıp eşyalar kısım kısım indirilerek araca yerleştirilir.
 • Araç içinde güzelce sabitlenerek sarsılarak zarar görmesi engellenen eşyalar yeni yere nakledilir. 
 • Yeni adreste eşyalar mekana çıkarılır. 
 • Eşyalar yerlerine yerleştirilir. Mobilyacı eleman mobilyaları monte ederken teknik eleman makinaları kurar. İşi ehli olan elemanlarımız yaptığından hiçbir eşyada hasar ve sorun oluşmaz.
 • En son aşamada müşterinin eşyalarını kontrol etmesini isteriz. Bütün tedbir ve dikkatimize rağmen olası hasar karşılanarak taşıma sürecimizi tamamlarız. 

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı yer değiştirmek zorunda kalabilir. Taşınma için gelirden belli bir miktar ayırmak gerekir. Nakliyat için ne kadar ayırmanız gerektiğini belirlemek için firmadan fiyat almalısınız. Profesyonel firmaların fiyatları ile amatör firmaların vereceği fiyatlar birbirinden farklı olabilir. Unutulmaması gereken bir husus nakliyat firmasının verdiği fiyata göre değil verdiği hizmetin kalitesine göre seçilmesi gerektiğidir. 

Düşün fiyat veren firmaların vereceği hasar maliyeti ikiye katlayabilir. Müşteri fiyat istediğinde direkt fiyat veren firmalara karşı dikkatli olmak gerekir. Çünkü nakliyatta fiyatlama bazı kriterlere göre değişmektedir. Profesyonel Aydınlı evden eve nakliyat firmalarının fiyat kriterlerinde şunlar vardır;

 • Evin kaç odalı olduğu
 • Paketlemeyi kimin yapacağı
 • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı
 • Taşınmanın şehir içi veya şehirlerarası olması

Firmamız fiyat belirmek için müşterimizle randevulaşmaktadır. Eşyaları görerek fiyat vermek daha doğru olacağından taşınacak mekanda görüşülür. Bazen evin kaç odalı olduğu bilgisi eşyaların yoğunluğu hakkında doğru bilgi vermemektedir. Örneğin 4+1 olduğu halde eşyası az olan müşterimize fazla fiyat vermemiz doğru olmayacaktır. Yapılan görüşmede kriterlerin her biri konuşularak en uygun ve doğru fiyatlandırmayı yapmaktayız. 

Asansörlü Nakliyat Firmasıyla Taşınmanın Avantajları

Eskiden taşınma işleri için bir araç kiralanır ve taşımak için birkaç kişi bulunurdu. Taşıyacak kişiler amatör olduğundan ve eşyalar merdivenlerden sırtta indirilip çıkarıldığından dolayı ciddi hasarlar meydana gelirdi. Şimdilerde ise nakliyat hizmetleri gelişmiş cihazlarla yapıldığından dolayı hasar minimum seviyededir. Aydınlı asansörlü nakliyat hizmetleri ile gerçekleştirilen taşınmalar hem çok daha hasarsız hem de daha hızlıdır. Asansör, taşınacak evin dışına kurulur. 17.kata kadar çıkabilecek uzunlukta asansörler vardır. Asansörlere evde paketlenen eşyalar konulur ve saniyeler içinde eşya aşağı indirilir. Kısa sürede eşyaların indirilmesi personelin daha az yorulması ve daha az hata yapmasını sağlamaktadır.

Depolama Hizmetleri Neden Tercih Edilmeli?

Ev sahibi hemen çıkmanızı istemiş fakat kiracı ev bulamamış olabilir. Yurt dışında bir müddet kalıp dönecek insanlar olabilir. Bunlar ve çeşitli nedenlerden dolayı insanların Aydınlı depolama hizmetlerine ihtiyacı olur. Nakliyat firmalarının depolama mekanları hijyenik, güvenliklidir. 7/24 güvenlik kamerası ile korunan bu mekanlarda eşyalar anlaşma süresince depolanır. Aydınlı nakliyat firmamızın depolarında bulunan eşyalar hasar görmemesi için özenle yerleştirilir. Belgelerin depolanması özel alanlarda gerçekleştirilir. Havalandırması, temizliği düzenli yapıldığından eşyalarınızı ilk günkü bıraktığınız şekliyle bulacaksınız.

Son zamanlarda nakliyat hizmetlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artış gösteriyor. Bu durumun doğal sonucu olarak ise depolama hizmetlerine de ilgi her geçen gün artış gösteriyor. Esasında depolama hizmetleri söz konusu olduğunda dikkat etmemiz gerekli olan en temel husus olarak karşımıza güvenlik geliyor. Şayet güvenlik manasında sorunsuz bir şekilde hizmet sunan bir firmadan depolama hizmeti satın alacak olursak herhangi bir sorun yaşamadan da depolama ihtiyacımızı karşılamak mümkün oluyor. Bunun için mutlaka alanında uzman olan ve profesyonel bir seviyede hizmet sunan bir platformdan hizmet almamız da şart oluyor.

Aydınlı evden eve nakliyat hizmetlerinin oldukça etkili bir hizmet alanı bulunuyor. Bundan dolayı Aydınlı bölgesinde depolama hizmetlerinin de sorunsuz bir şekilde sunulması mümkün oluyor. Bu noktada yapacağınız kısa bir araştırma dahi sizi sorunsuz ve nitelikli bir şekilde hizmet sunan depolama hizmetleriyle karşılaştıracaktır. Son zamanlarda nakliyat sektöründeki olumlu gelişmeler doğal olarak depolama hizmetlerine de yansıyor. Bu sayede tam olarak profesyonel ve işlevsel bir nakliyat hizmetiyle de tanışılmış olunuyor.

Aydınlı nakliyat falyetlerimiz

Aydınlıevden eve nakliyat

Aydınlı evden eve taşıma

Aydınlı nakliye

Aydınlı şehirler arasi taşıma

Aydınlı kamyonet  kiralama

Aydınlı paletli malzeme nakliye

Aydınlı parşa eşya nakliye

Aydınlı nakliyeci durağı


AYDINLI Evden Eve Nakliyat | Aydınlı  Nakliyat Arnavutköy bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?