Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat
21.06.2020
239

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Taşınmak, yeni ve güzel bir hayata başlamak veya yaşamında yenilik yapmak için gerçekleştirilir. İnsanlar taşınırken evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. İnsanlar eşyalarını güvendikleri, kaliteli firmalara teslim etmek isterler. Çünkü kalitesiz firmalardan alınan hizmetlerde eşyalar zarar görmekte, insanlar psikolojik olarak yıpranmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti endeksli hizmet vermektedir. Günümüzde çok sayıda nakliye firması bulunmaktadır. Firmamızın hizmetlerini diğerlerinden ayıran belirgin özellikleri arasında şunlar vardır;

  • Elemanlarımızın tecrübeli, eğitimli ve firmamızın sigortalı personeli olması
  • Eşyaların paketlenmesinde gelişmiş materyaller kullanılması
  • Eşyaların indirilip çıkarılmasında asansör gibi teknik cihazların tercih edilmesi
  • Sözleşme imzalanması ve taşıma sırasında sözleşmedeki bütün detaylara uyulması
  • Taşıma yetki belgesine sahip olmamız
  • Taşıma sırasındaki olası hasarın karşılanması

Asansörlü Taşımacılığı Önemi

Evini değiştirecek olanlar taşınmanın stres, zahmet ve yoruculuğundan kurtulmak için evden eve nakliyat firmalarından hizmet alırlar. Kişi kendi taşınmaya kalktığında çok fazla yorulmakta ve strese girmektedir. Amatör firmalardan yardım alındığında eşyalarda istenmeyen hasarlar meydana gelmekte. Ayrıca sistemli taşıma olmadığında ev sahibi çok daha fazla gerilmektedir. Firmamız, yıllarını nakliye sektöründe geçirmiş bir firmadır. Sistemli ve disiplinli yöntemleriyle hasarsız ve sorunsuz taşıma gerçekleştirir.

Firmamızın hasarsız taşıma yapmasındaki en büyük etken asansöre aittir. Binanın dışından taşınacak veya eşya çıkarılacak evin balkonuna veya uygun camına kurulan bir mekanizmadır. Bu mekanizma sayesinde paketlenen eşyalar dakikalar içerisinde aşağı indirilir. 17. kata ve hatta daha yüksek katlara kadar uzanabilen asansörler sayesinde iş gücü azaltılmaktadır. Eşyalar çok daha kısa sürede ve hasarsız bir şekilde indirilir, çıkarılır.

Evden Eve Nakliyatta Profesyonellik Önemlidir

Ofis, daire, villa, iş yeri taşınması söz konusu olduğunda evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Zamanımızda nakliyat alanında ihtiyaç çok fazla olduğundan dolayı firma sayıları çok arttı. Firmalar arasında doğru tercih yapmak çok önemlidir. Öncelik müşteri memnuniyetine önem veren profesyonel firmalardan yana kullanılmalıdır. Profesyonel firmaların her şeyi belirli ve sistemlidir.

Bilgi almak için iletişim numaraları arandığında geçiştirmeli cevaplarla değil net bilgilerle karşılaşılır. Evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonelce yapan firmamız müşterilerinin memnuniyetine ve yorumlarına çok önem verir. Müşterilerinin yorumları doğrultusunda varsa eksik bir yönü tamamlayarak en iyi hizmeti vermeye özen gösterir. Ucuz ama kalitesiz değil, ekonomik ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken, birtakım kriterlere dikkat ediliyor. Bu noktada taşınacak eşyanın yoğunluğu ve taşınma işlemenin mesafesi nakliyat fiyatları konusuna doğrudan etki ediyor.

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik ir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz.

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır.

Elbette ki evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız, öncesinde ilgili firmayla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Zira yapacağınız rezervasyon işlemi sayesinde ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de alabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızın ne zaman ve nasıl taşınılacağı konusunu da netleştirmiş olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?