Mersin Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Mersin Uluslararası Evden Eve Nakliyat
15.11.2020
136

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Mersin uluslararası evden eve nakliyat firmamızda, taleplerinize göre şekillenmekte olan hizmet başlıklarımız vardır. Sizleri firmamız içerisinde bekleyen hizmetlerle sırasıyla tanıştırmak istiyoruz:

  • Ofis taşımacılığı
  • Ev taşımacılığı
  • Fuar taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Evden eve nakliyet
  • Eşya depolama

Genel olarak belirtebileceğimiz bu başlıklarımızın dışında aynı zamanda uluslararası hizmetlerimiz de yerini almıştır. Şehir içerisinde zaten hiçbir ilçe sınırlandırmamız olmaksızın taşımacılık hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyorduk. Artık ülkemizin sınırlarını da aşarak, daha uzaklara taşımacılık hizmetlerimizi sunmaktayız. Şehirlerarası, şehir içi ya da uluslararası olan hizmetlerimiz içerisinden dilediğinizi seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numarası içerisinde yetkili isimlerin numaralarını bulacaksınız. Bu alandan arama gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mersin Yurt Dışı Evden Eve Eşya Taşıma

Mersin yurt dışı evden eve eşya taşıma protokolümüz, belirli bir deneyimin ve tabii ki kalıcı bir disiplinin sonucu olarak müşterilerimize verilmekte olan hizmetlerimi arasında yer almaktadır. Farklı evrelerden oluşan taşımacılık hizmetlerimiz, her aşamada özel olan bir hizmeti sizlerle buluşturmak için ideal bir ekip çalışması ile gerçekleşmektedir. Hazırlık evresiyle birlikte taşımacılık işlemlerimizde gerekli olan ön bilgileri kaydederek başlıyoruz. Hazırlık noktasında tarafımızdan özel olarak görevlendirilmiş olan, gönderilmiş olan uzman ekspertiz arkadaşlarımız yerlerini almaktadırlar. Ve en çok dikkat etmekte olduğumuz evrelerden bir tanesinin bu hazırlık süreci olduğunu da belirtmek istiyoruz. Bu aşamadaki doğru hesaplamalar, ince elenip sık dokulmaktadır.

Mersin Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firma olarak en önemli anlayışlarımızdan bir tanesi, yaptığımız işimizi güvenilir şekilde kurabilmektir. Güvenilirliğimizi katlayarak sizlere ulaştırabilmenin her türlü detayını içimizde taşıyoruz. Doğru bir ekip, idela bir taşımacılık için çok önemlidir, biliyoruz. Çünkü şunu biliyoruz ki, taşımacılık hizmetleri her ne kadar ‘’Taşımacılık’’ kelimesi ile kendisini belli etse de bünyesinde fazlasını barındırmaktadır. Mesafe hesaplamaları, doğru araç tercihi için bazı detayların bilinmesi, planlamanın doğru yapılması, ambalajlama işlemlerinin doğru yapılması… Sayılabilecek birçok farklı detayın varlığıyla birlikte aslında taşımacılık sektöründen bahsetmek daha doğrudur. Mersin uluslararası evden eve nakliyat firmaları içerisindeki konumunu zirvelere taşıma gayesinde olan firmamız, bu hizmetler esnasındaki her detay üzerinde yeterli olarak şekilde durmakta, ondan sonra harekete geçmektedir.

Mersin Yurt Dışı Eşya Taşıma

Yurt dışına eşya taşımak mı istiyorsunuz? Firmamız ile görüşmeler sağlayarak Mersin yurt dışı eşya taşıma hizmetlerimizden yararlanın. Sunmakta olduğumuz farklı hizmetlerimiz arasından uluslararası olan hizmetlerimizi bulabilir, size en uygun olacak şekilde bizden talep edebilirsiniz. Parça eşya taşıma şeklinde de belirlemiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerimizin yer almakta olduğundan da bahsetmek istiyoruz. Bu konunun önemi, özellikle de sınırlı sayıda olan, daha az sayıda envanteri bulunan, buna göre eşya taşıma talebinde bulunacak olan kişiler içindir. Bünyemizde hem standart taşımacılık hizmetleri hem de daha az sayıdaki eşyalarınız için parça eşya taşıma hizmetlerimiz yer almaktadır. Tabii ki bu tarz taşımacılık hizmetlerimize uygun olan özel araçlarımızın da bulunmakta olduğunu söylemek isteriz.

Mersin Yurt Dışı Parça Eşya Taşıma

Mersin yurt dışı parça eşya taşıma hizmetlerimizden bahsedeceğiz. Belki de bu tarz eşya taşımacılık hizmetleri sizin için daha uygundur. Standart parça eşya taşımacılığından bunun ne farkı var diye sorabilirsiniz. Size bu konudan özel olarak bahsetmek için bu yazıyı yazmaktayız. Parça eşya taşımacılığı, standart taşımacılık ile kıyaslandığında daha az sayıda olan eşya ve envanter ihtiva etmektedir. Daha küçük araçlar, daha az paketleme malzemeleri talep etmektedir. Yani genel itibari ile bakıldığı zaman, daha az iş gücünden bahsetmekteyiz. İş gücünün daha az olmasının yararı ise çok açık bir şekilde karşımızdadır: ekonomik taşımacılık! Uluslararası ölçekte bir taşımacılık yaparken eşyalarınız eğer ki firmamız için parça eşya taşımacılığı kategorisinde değerlendirilmeye alınacak düzeydeyse, bizi arayarak, hizmetlerinizi talep edebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız tarafından, uluslararası taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmeden evvel ön hazırlık olarak adlandırmakta olduğumuz bir aşama bulunmaktadır. Bu aşamada, gerekli envanter listesi, iş gücü hesaplamaları, ambalajlama için gerekli malzeme durumu gibi her türlü ayrıntı tarafımızca gönderilmekte olan uzman ekspertizler sayesinde işleme alınmaktadır.

Uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz esnasında elbette ki resmi protokollere uyum sağlayarak, legal bir şekilde, yetkin taşımacılık anlayışımızı sizlere ulaştırmaktayız. Tercihinizi bizden yana yapmış olduğunuzda prosedürün gereklilikleri içerisinde yer almakta olan gümrük vergisi de elbette ki fiyatlandırma içerisinde maliyat kalemi şeklinde belirtilmektedir.

Uluslararası taşımacılık işlemlerinin fiyat hesaplama politikası, taşımacılığın hangi yöntemler ile yapıldığına göre değişmektedir. Fiyat noktasındaki değişimi tetikleyen en önemli faktörler, taşımacılık işlemlerinin kara yoluyla mı deniz yoluyla mı ya da hava yoluyla mı taşındığıdır. Bunun yanında mesafenin önemi büyüktür. Eşyalarınızın yasal işlemler esnasındaki depolanma süresine göre belirli depolama ücreti de bulunmaktadır. Eşyalarınızın miktarı, gümrük işlemleri de hesaba katıldığında, ortalama maliyet cetveli ortaya çıkmaktadır.

Uluslararası taşımacılık hizmetleri vermekte olan firmaların sahip olmaları gereken, yetkili olduklarını göstermekte olan C3 belgesine sahip olmaları zorunludur. Firmamız bünyesinde bu izin belgesi bulunmaktadır ve gümrük dışına gönderilmekte olan eşyalarınız adına, işlem esnasında, legal bir şekilde taşımacılık hizmetlerimizi adınıza gerçekleştirmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?