Uydukent Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Uydukent Evden Eve Nakliyat

Uydukent Evden Eve Nakliyat

Uydukent Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Neleri Kapsar?

İnsan, yaşamının çeşitli zamanlarında bir yerden başka bir yere geçmek zorunda kalır. Uydukent evden eve nakliyat firmaları insanların yer değiştirmesinde yardımcı olmaktadır. Evden eve nakliyat, adından da anlaşılacağı üzere bir adresteki eşyaları diğer adrese nakletme işidir. Nakletme sırasında hasar veya farklı sorunlar yaşanmaması belli bir plan ve sistem çerçevesinde yapılması gerekir. Sistemli ve planlı hizmet veren firmalar olduğu kadar sistemi tam oturmamış amatör firmalar da vardır.

Bölgede yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Uydukent şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, depolama hizmetleri veren firmalar vardır. Firmalar arasında yapılacak seçimin doğru olması eşyaların hasar görmemesi ve taşınmanın zahmetsiz gerçekleşmesine neden olur. Profesyonel firmalar bölge halkı tarafından genellikle bilinmektedir. Amatör hatta resmi taşıma yetkisi bile olmayan firmalar, profesyonellere göre biraz daha ucuz taşıma yapmaktadır. Ucuz taşıma hizmeti almak size çok daha yüklü maliyete neden olabilmektedir. Taşırken eşyalarda meydana gelen hasar maliyeti kat ve kat yükseltmektedir.

Profesyonel firmalar, sözleşmede belirtilen saatte adreste olurlar. Ev sahibinin elini değdirmeden eşyaları toplar, çok kısa süre içinde asansörlü sistemleriyle indirir, araca yükler ve nakliyeyi gerçekleştirir. Kaliteli ve profesyonel Uydukent evden eve nakliyat firmaları yeni adreste her şeyi yerli yerine yerleştirerek müşterisine teslim ederler. Firmamız teslimattan önce müşterimizle varsa diye hasar tespiti yapmaktadır. Genellikle olmamasına rağmen müşterimizin memnuniyeti için yapmaktayız.

Depolama Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Kısa bir süreliğine yurt dışına çıkacaksınız ve boşa kira vermek istemiyorsunuz. Eşyalarınızı ne yapacaksınız? Ailenizin evine sıkıştırabilirsiniz, bodruma üst üste koyabilirsiniz veya Uydukent evden eve nakliyat firmalarının depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uydukent’te hizmet veren her firma depolama hizmeti vermemektedir. Depolama hizmeti veren firma bulunarak eşyalarınızı geniş, temiz, hijyenik ve güvenlikli depolara yerleştirebilirsiniz.

Depolar, 7/24 güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Hırsızlık gibi bir durum yaşanma ihtimali yoktur. Uydukent depolama hizmetlerinde yangın, sel gibi durumlara karşı da her türlü tedbir alınmıştır. Depolar, konulacak eşyaya veya malzemeye göre düzelenmiş, tasarlanmıştır. Bir evin eşyalarını alacak kadar büyük boyutlarda mekanlar olduğu gibi ofislerdeki fazlalık dosyaları alacak kadar dolaplar da vardır. 

Ofislerde kalabalık eden fakat bazen lazım olan dosyaları iş sahipleri depolara kaldırmaktadır. Bazı kişiler daha yeni evini bulmadan taşınmak zorunda bırakılabilir. Yeni evini buluncaya kadar eşyalarının birkaç gün saklanması için depo hizmetinden yararlanması gerekir. Nakliyat firmasının depolama hizmeti varsa evden alınan eşyalar depoya götürülür. Yeni ev bulununca da yeni adrese nakledilir.

Dosyaların olduğu dolapların bir tane şifreli kilidi vardır. Kilidin anahtarı sadece dosya sahiplerinde bulunur. İçinde değerli bilgilerin olabileceği düşünülerek tedbir alınmıştır. Evin eşyaları zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir. Uydukent evden eve nakliyat firmamız depolarını düzenli olarak temizleyerek havalandırır. Böylece rutubet, nem, örümcek gibi durumlar söz konusu olmaz. Yer altında bodrum gibi mekanlarda bulunmadığından fare kaygısı yoktur. Depolarımızın şartlarını ve mekanını görenler gözleri arkada kalmadan eşyalarını güvenerek teslim ederler.  

Evden Eve Nakliyat Kalitesini Ne Gösterir?

Uydukent’te nakliyat yapan çok sayıda firma vardır. Firmalar arasından en kalitelisini seçmek nakliyatın sorunsuz ve zahmetsiz olması adına çok önemlidir. Uydukent evden eve nakliyat firmalarından hizmet almadan önce araştırma yapılmalıdır. Yapılan araştırmada firmaların şartları ve verdikleri hizmet incelenmelidir. Şartları ve hizmetleri firmanın kalitesini göstermede önemli unsurlardır. Firmanın kalitesini anlayabilmede dikkat edilmesi gereken hususlar; 

  • Firmanın taşıma yetki belgesinin olması. Taşıma yetki belgesinin olması firmanın resmi makamlarca nakliye yapma şartlarını taşıdığını gösterir. Belgenin olup olmadığı sorulmalıdır. Belge yoksa hizmet alınmamalıdır.
  • Firmanın taşımayı yapan personelinin kendi sigortalı elemanları olması. Sigortalı elemanlar belli bir eğitime tabi tutulur. Deneyimlidirler. Kurumlarının kalitesine zarar verecek iş yapmamaya özen gösterirler. Bazı firmalar gündelik eleman kiralamaktadır. Günlük gelen elemanların kurumu ve yapılan hizmeti benimsemesi beklenemez.
  • Firmanın geniş araç filosuna sahip olması. Araçların büyüklüğünün eşyalara zarar gelmemesi adına çok önemlidir. Küçük araçlarda üste geldiğinden, eşyaya göre büyük araçlarda boş alan kaldığından hasar oluşabilir. Uydukent evden eve nakliyat firmamızın araç filosu zengin olduğundan eşyaya uygun büyüklükte araç tedariki mümkün olmaktadır.
  • Paketlemede yeni ve geliştirilmiş malzemelerin kullanılması.
  • Eşyaların asansör gibi gelişmiş teknoloji ile taşınması. Uydukent asansörlü nakliye, eşyaların daha hızlı ve hasarsız taşınmasını sağlar.
  • Başlangıçta sözleşme yapılması nakliyenin bitiminde varsa hasar tespitinin yapılarak karşılanması. Firmamız hasar oluşmaması için gerekli bütün tedbirleri alır. Fakat istenmeyen durumlar gerçekleşebilir. Bu durumlar sonucunda oluşan hasar tespit edilerek karşılanır. 

Şehirlerarası Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Bir şehirden alınan eşyaların başka bir şehre taşınmasını Uydukent şehirlerarası nakliye hizmetleri gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası yapılacak nakliyede emniyet çok önemlidir. Profesyonel firmalar her türlü olası duruma karşı tedbirlerini alarak hareket ederler. Şehirlerarası nakliyede müşteriden alınan telefon neticesinde eşyaların keşfinin için randevu alınır. Telefonda genel hatlarıyla anlatılan hizmet ve verilen fiyatın netleştirilmesi için keşif yapılmalıdır.

Yetkili eleman yaptığı keşif neticesinde eşyaların yoğunluğunu tespit eder. Gerekli paketleme malzemeleri tespit edilir. Fiyat belirlemesi yapılır. Sözle yapılan anlaşma yazıya dökülerek sözleşme imzalanır. Sözleşmeden iki tane vardır. Biri firmada diğeri müşteride bulunur. Karşılıklı atıla imzalarla Uydukent evden eve nakliyat hazırlıkları yapılır. Sözleşmede belirlenen tarih ve saatte araç, personel ve paketleme malzemeleri hazırdır. Deneyimli ve eğitimli personel, çok kısa süre içinde eşyaların demontesini ve sökülmesi işlemini yapar. 

Paketlemede battaniye ve koli ile sınırlı kalınmaz. Özel paketleme malzemeleri kullanılarak eşyaların tam olarak korunması sağlanır. Evin dışına yerleştirilen asansör yardımıyla eşyalar araca indirilir. Asansör kullanıldığından taşıma çok hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalar araç içindeki görevli tarafından belli bir sistematiğe göre yerleştirilir. Araç içindeki mekanizma sayesinde eşyalar sabitlenir. Şehirlerarası nakliyede eşyaların sabitlenmesine daha fazla özen gösterilir. 

Yerleştirilen ve sabitlenen eşyalar yeni şehirdeki adres için yola çıkar. Eşyaların zamanında adrese yetiştirilmesi için dikkat edilir. Yeni adrese Uydukent evden eve nakliyat ile ulaştırılan eşyalar yine asansör yardımıyla hızlıca eve çıkarılır. Evde ev sahibinin istediği yere yerleştirilir. Makineneler teknik ekip tarafından kurulur. Mobilyalar mobilyacı personel tarafından monte edilir. Firma yetkilimiz ev sahibi ile eşyalarda hasar olup olmadığını kontrol ederek nakliyeyi tamamlar.

İnternetten Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Taşınmayı düşünüyorsanız hemen firma arayışına girmelisiniz. Profesyonel firmayı bulabilmek için iki seçeneğiniz var: Birincisi yakın zamanda taşınan eş ve dostlarınızdan tavsiyeler almaktır. Dostlarınız edindikleri tecrübenin kalitesi nispetinde sizi yönlendirecektir. Şayet taşınan tanıdığınız veya bilgi alacağınız birileri yoksa internete başvurabilirsiniz.

İkinci seçeneğiniz olan internette firma seçerken öncelikle sitesi olup olmadığını kontrol edin. Sitesi varsa açık adresi ve sabit telefonu olup olmadığına bakmalısınız. Hizmetleri ve hizmetleri ile ilgili bilgilendirmelerini okuyarak merak ettiklerinizi telefonla sorabilirsiniz. Bilgilendirmeler ve telefondaki kişinin verdiği bilgiler sorularınızı cevaplandırdıysa artı olarak hanelerine yazabilirsiniz.

İnternette yapılacak araştırmanın en önemli kısmını referanslar ve müşteri yorumları oluşturur. Profesyonel firmalar sitelerinde referans ve müşteri yorumlarına yer verirler. Şayet müşteri yorumu sitede bulunamazsa şikayetlerin yazıldığı sitelere bakılabilir. Şikayet sitelerinde olumsuz yorum olmaması ise önemli bir artıdır. Uydukent evden eve nakliyat firmalarının liderlerinden firmamız müşteri memnuniyeti endeksli hareket ederek profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Uydukent nakliyat falyetlerimiz

Uydukent evden eve nakliyat

Uydukent  evden eve taşıma

Uydukent nakliye

Uydukent şehirler arasi taşıma

Uydukent kamyonet  kiralama

Uydukent  paletli malzeme nakliye

Uydukent  parşa eşya nakliye

Uydukent nakliyeci durağı


Uydukent Evden Eve Nakliyat | Uydukent   Nakliyat Uydukent  bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?