Türkiye Amerika Evden Eve Nakliyat

Türkiye Amerika Evden Eve Nakliyat
24.12.2020
150

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Firmamızın uluslararası taşımacılık hizmetleriyle birlikte, Türkiye Amerika evden eve nakliyat taşımacılık konusunda profesyonel destek talep edebilirsiniz. Taşımacılık kapsamında sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde, özenle hareket ediyor, çalışıyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımızın hizmetlerimizin her aşamasında eşlik ettiklerini söylemek istiyoruz. Tabii ki uluslararası taşımacılık gibi konular standart taşımacılık konularından biraz daha farklılık gösterebilmektedir.

Uluslararası taşımacılık söz konusu oluğunda standart taşımacılık hizmetlerinin içermiş olduğu başlıkların yanı sıra, gümrük işlemleri gibi konular da söz konusu olmaktadır. Bu sebepten ötürü, tabii ki daha detaylı birtakım hizmet aşamalarından bahsetmek durumunda kalıyoruz. Firmamız, hizmet telapleriniz ne olursa olsun tam anlamı ile kaliteli hizmet anlayışını sizlere ulaştıracaktır.

Türkiye Amerika Esya Taşıma

Türkiye Amerika eşya taşıma hizmetlerinizi, legal bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gerekli dolaşım evraklarımızın, sürücü belgelerimizin varlığıyla birlikte, sorunsuz taşımacılık anlayışını sunuyoruz. Sınır dışı taşımacılığı için bizlerden talep etmiş olduğunuz hizmetlerimizde, gümrük işlemlerinin de son derece önemli olduğunu biliyoruz. Gümrükten geçerken, eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınması adına gereken özverili çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gümrük işlemlerini hayata geçirme noktasında, firmamızın müşavirleriyle birlikte çalışıyoruz. Ambalajlama süreçleri gerçekleşirken, kayıtları alınmış olan eşyalarınızın gümrük işlemlerini yapıyoruz. Beyannameleri yapılmış olan eşyalarınızın kaydını müşavirlerimiz tarafından çıkış işlemleri için arz ediyoruz. Eşyalarınızın çıkışlarını kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Hizmet sürecimizi gerçekleştirmeye başlıyoruz.

Amerika’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

Amerika’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmetleri de bulunan firmamızdan hizmet talep etmiş olduğunuzda, gemi taşımacılığıyla birlikte bunu gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın sunduğu taşımacılık hizmetleri, hem deniz yolu ile hem de kara yolu ile gerçekleşmektedir. Amerika’ya taşımacılık için deniz yolu kullanılmaktadır. Firmamız, sigortalı sözleşme ile müşterilerine deniz yolu taşımacılığını sunuyor. Eşyalarınızın deniz yolu ile olan taşımacılığını gerçekleştirirken kesinlikle güvenilir bir biçimde harekete geçmesini sağlar, güvenilir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlarız.

Deniz yolu taşımacılığından sonrasında, eşyalarınızı gümrük işlemlerinden geçiriyoruz. Bu işlemleri bizzat firmamız üstleniyor. Gereken kural ve şartlara uygunluk çerçevesinde eşyalarınızın gönderilmekte olduğundan emin olmanızı beklemekteyiz. Bu sayede eşyalarınızın geçişini yaparken bizler de zorluk yaşamıyor olacağız. Gümrük işlemlerinizi tamamladıktan sonrasında ise geriye eşyalarınızı sizlere ulaştırmak kalıyor.

Türkiye Amerika Zati Eşya Taşıma

Türkiye Amerika zati eşya taşıma hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın sunmakta olduğu uluslararası taşımacılık hizmetleri kapsamında sunacağı kaliteli hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Birbirinden farklı şekilde araç filomuza yerleştirmiş olduğumuz araçlarımız sayesinde, şehir içi taşımacılık ve şehirlerarası taşımacılık noktasında başarı gösteriyoruz. Eşyalarınızın Amerika’ya çıkışını sağlarken öncelikli olarak tabii ki şehirlerarası taşımacılık yapıyoruz. Ama ondan da öncesinde belirli birtakım aşamaları katetmek zorundayız.

İlk önce eşyalarınızı, özenle ambalajlıyor, paketliyoruz. Bunun adına özel ambalajlama malzemelerine yer veriyoruz. Bu malzemelerimizi kullanıyoruz. Mesela hassas eşyalarınız adına kullandığımız ambalaj battaniyelerimiz bulunuyor. Bunun yanında, elektronik eşyalarınız varsa eğer, balonlu naylon ambalaj malzemelerine yer vererek eşyalarınızın zarar görmelerini tamamen engelliyoruz.

Amerika Eşya Taşıma

Amerika eşya taşıma işlemlerimizi gerçekleştirirken, yasal işlemleri ve gümrük işlemleri üstleniyoruz. Eşyalarınızın gümrüğe ulaştırılmasıyla birlikte, ekip arkadaşlarımızla birlikte, müşavirlerimizle birlikte hemen yola koyuluyoruz. Girişlerini yaptığımız eşyalarınızı, özel olarak araçlarımıza yüklüyoruz. Gerekirse eğer ki, eşyalarınızın bir süre boyunca depolanmasını sağlıyoruz. Bu açıdan bizlerden eşya depolama adına hizmet taleplerinde de bulunabiliyorsunuz.

Eşyalarınızın depolanmasını, çeşitli adreslerde bulunan depolarımıza aktararak yapmaktayız. Bu alanlarda yer alan depo alanlarını, adreslerini sizler seçiyorsunuz. Eşya taşıma sürecinde, hangi şehre taşımamızı istersiniz eşyalarınızı? Hemen taşımacılık operasyonumuza başlar, gümrük kapısından almış olduğumuz eşyalarınızın taşınma işlemlerini de kısa süre içerisinde hallederiz. Ve tabii ki istenen noktaya taşınma işlemlerini gerçekleştirmenin yanı sıra gereken monteleme işlemlerini de yaparız.

Türkiye Amerika Mobilya Taşıma

Türkiye Amerika mobilya taşıma hizmetlerimiz, sizlere belirleyeceğimiz süreçler içerisinde gerçekleşmektedirler. Merak etmeyiniz, belirtmiş olduğumuz tarihlerin ötesine geçmiyoruz. Bu tarihleri aşmamaya söz vererek hizmetlerimizi başlatıyoruz. Bizim için sözümüzde durmak, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini, zamanlı bir şekilde verebilmek çok önemlidir. Bu açıdan, kısa süre içerisinde eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz.

Mobilya taşımacılığında firmamız, ilk önce demonteleme işlemleri yapmaktadırlar. Mutfak eşyalarınızdan tutun da salon eşyalarınıza kadar her mobilyanız özenle sökülür. Oturma takımınızın özenle uzmanlar tarafından, zarar gelmemesi için ve özenli şekilde paketlenip korunmalarının sağlanması için sökülmesini sağlarız. Her parçasını özenle sökmüş olduğumuz oturma grubunuzun parçalarını, ambalaj battaniyeleri ile güvenli bir şekilde paketlerin içerisine aktarırız.

Amerika Türkiye Zati Eşya Taşıma

Amerika Türkiye zati eşya taşıma sürecinde firmamız görev alıyor. Zati eşya taşımacılığını gerçekleştirirken belirli sayıda eşya geçişine izin veriliyor. Bu tarz konuları göz önünde bulundurmanızı istiyoruz. Legal taşımacılık yapmakta olan firmamızın kesinlikle bu konulara dikkat ve özen göstermekte olduğunu da unutmayınız. Güvenle gümrükten eşyalarınızın girişlerini sağlıyoruz. Kısa süre içerisinde gerekli taşımacılık hizmet operasyonunu da başlatıyoruz.

Zati eşya taşımacılığında, 1 adet TV, 1.5 kg nescafe, 1 adet fotoğraf makinesi gibi çeşitli sınırlandırmalar bulunuyor. Bu sebepten ötürü, gümrük vergisinden muaf olarak sayılan zati eşya kategorisine ait kuralları incelemenizi tavsiye ediyoruz. Belirlenmekte olan sayılardan fazla eşya girişi yaparken belirli bir vergi ödemesi yapmak zorunda kalıyorsunuz, bunu da belirtmek istiyoruz.

Türkiye Amerika Ev Taşıma Ücretleri

Türkiye Amerika ev taşıma ücretleri firmamız tarafından belirli kriterlere göre belirlenmektedir. Fiyatlandırmayı gerçekleştirirken, gümrük kapısına taşınacak olan eşyalarınızın ne kadar mesafe boyunca aracımız ile taşınacağı önemlidir. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. Araçlarımız her şehirde hizmet vermeye hazırdır. Diğer bir konu da ambalajlama için gerekli malzemelerdir. Burada harcanacak olan malzemelerin maliyeti de fiyatlandırmamız için önemlidir.

İş gücü harcamasının yanı sıra, zati eşya taşımacılığı yaptığımızı da hatırlatmak istiyoruz. Cenevre kanunları kapsamında belirlenmiş olan standartlara göre, ev taşımacılığı sırasında gümrük sınırından geçirilecek olan eşyalar adına herhangi bir şekilde vergi talebinde bulunulmamaktadır. Ancak tabii ki bu listede yer alan sınırlandırmaları dikkat etmekte fayda vardır. Sınırlandırmaları aştığınızda ticari eşya taşımacılığı yapıyor gibi düşünebilirsiniz. Belirlenen oranlarda gümrük vergisi ödemek zorunda kalabilirsiniz.

İstanbul Amerika Evden Eve Nakliyat

İstanbul Amerika evden eve nakliyat hizmetlerimizi uzman ekibimizle vermekteyiz. İlk önce firmamızı aramanızı talep ediyoruz. Bir sonraki adımımız olan ambalajlama işlemlerimize başlıyoruz. Ambalajlama esnasında eşyalarınızın güvenilir bir şekilde paketlenme işlemlerini sağlıyoruz. Paketlenme işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonrasında ise aracılık edecek bir aracımız geliyor. Bu araca yüklenmiş olan eşyalarınızla birlikte asıl gümrük sınırına taşımacılık gerçekleştirecek olan aracımıza yükleme yapıyoruz.

Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesiyle birlikte gümrük sınırına gerekli taşımalarımızı yapıyoruz. Taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştirip, yüklemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Zaten öncesinde yapmış olduğumuz gümrük işlemleri sebebiyle, sorunsuz şekilde eşyalarınızın yüklenmesini sağlayıp, deniz yolu ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmeye başlıyoruz. Kısa süre içerisinde de taleplerinize uygun şekilde istenen noktaya eşyalarınızın gönderimini sağlamış oluyoruz.

Amerika’ya Eşya Göndermek

Amerika’ya eşya göndermek, firmamızın verdiği hizmetler arasındadır. Firmamız bünyesinden alacağınız uluslararası taşımacılık kapsamında, güvenilir bir şekilde eşyalarınızın gönderimini sağlarsınız. Eşyalarınızı taşırken, gümrük vergilerinden muaf olan zati eşya taşımacılığı da yapıyoruz. Dilerseniz eğer ticari taşımacılık da gerçekleştiriyoruz. Gümrük sınırından eşyalarınızın çıkışını gerçekleştiriyoruz. Ancak tabii ki belirlenen kanun düzenlemesine göre vergi ödemelerinizi de yapmak durumunda kalıyorsunuz.

Türkiye Amerika Ev Taşıma Fiyatları

Türkiye Amerika ev taşıma fiyatları, çıkışları yapılacak olan eşya miktarının durumuna göre değişim gösteriyor. Eşyalarınızın yük miktarı, ambalajlama malzemelerinde harcanacak olan malzeme miktarları gibi konular dikkate alınıyor. Tabii ki yakıt tüketimi gibi konulardan da bahsetmeyi ihmal etmiyoruz. Birçok farklı konunun kriter olarak değerlendirilmeye alındığından açıkça bahsetmek istiyoruz.

Çıkışlarını yaptığımız eşyalarınızın aynı zamanda girişlerini de gerçekleştiriyoruz. Amerika Türkiye güzergahına ait olan eşya girişlerinizin de hizmetlerini üstlenmiş bir firma olarak sizlerle birlikteyiz. Güvenilirlik ve temiz, ideal taşımacılık kapsamında sizlere gerekli kaliteli hizmetleri ulaştırıyoruz.

Uluslararası Ev Taşıma İçin Gerekli Gümrük Evrakları

Uluslararası ev taşıma için gerekli gümrük evrakları, firmamızda yer almaktadır. Legal taşımacılık hizmetlerimizi bu evraklarımızın var olmasıyla birlikte yapmaktayız. Eşyalarınızın çıkışlarını gerçekleştirirken sorunsuz bir şekilde gümrük işlemlerini, müşavirlerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Firmamızın uluslararası taşımacılık kapsamında bünyesinde barındırmakta olduğu evrakları şu şekilde özetlemek istiyoruz:

  • Gümrük Beyannamesi
  • Ticari Fatura
  • Proforma Faturası
  • Navlun Faturası
  • Onaylı Fatura
  • Dolaşım Belgeleri
  • Çeki Listesi
  • Yükleme Notas
  • Sigorta Belgesi
  • Taşıma Belgesi
Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Amerika evden eve taşımacılık, 20 güne kadar ulaşabiliyor. Deniz yolu taşımacılığının tercih edilmesi sebebiyle en uzun süreyi bu taşımacılık esnasında geçirmekteyiz. Ve tabii ki gümrük sınırına eşyalarınızın taşınması için de geçen süreyi dahil etmiş olduğumuzda, bu süre daha erken olarak ya da geç olarak belirlenebilmektedir.

Amerika Türkiye ticari mal taşımasında tabii ki gümrük vergisi alınmaktadır. Ürünlerinizin cinsine, miktarına ve tabii ki ülke vergi oranlarına göre, gümrük geçişleri esnasında çeşitli vergilendirme işlemleri yapılmaktadır. Ancak zati eşya kapsamında, Cenevre kanunları çerçevesinde gümrük vergisi olmaksızın da eşyalarınızın taşımalarını yapabiliyorsunuz.

Amerika Türkiye eşya taşıma işlemleriniz için eğer ticari nitelik taşıyor diyebiliyorsak o halde evet, kesinlikle gümrük vergilendirmesi yapılmaktadır diyebiliyoruz. Ancak zati eşya taşımacılık konusundan bahsediyorsak, o halde belirlenen sınırlandırmalar dahilinde eşyalarınızın girişlerini yaparken gümrük vergilendirmesi bulunmamaktadır.

İstanbul Amerika nakliye hizmetlerimiz tamamen legal ve güvenilirdir. Sigortalı taşımacılık kapsamında sunmakta olduğumuz hizmetlerimize geçiş yaparken ambalajlama ve paketleme işlemleri ile eşyalarınızın daha güvenilir bir biçimde taşınabilir olmasını da sağlamaktayız. Kesinlikle taşımacılık hizmetlerimizi talep etmiş olduğunuzda, bu işlemleri kalifiye, alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile birlikte sürdürmeye dikkat etmekteyiz. Bu da tabii ki hizmetlerimizin çok daha güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?