Rumeli Hisarı Evden Eve Nakliyat

Rumeli Hisarı Evden Eve Nakliyat
09.06.2020
121

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Rumeli Hisarı Evden Eve Nakliyat

Şehir içi veya şehirlerarası taşınmak istediğiniz zaman yeni adresinizi belirledikten hemen sonra evden eve nakliyat yapan bir firma ayarlaması yapmanız gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında nakliyecilik sektörünün çok yoğun olduğunu göz önünde tutarak taşınmak istediğiniz tarihten en az on beş gün kadar önce nakliye firması ile gerekli anlaşmaları sağlamış olmalısınız.

Firmamız uzun zamandır evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Uluslararası kalite standartlarında verdiğimiz hizmetlerimiz, güler yüzlü ve uzman kadromuz ile istediğiniz her mevsim ve günde taşınma işlemleriniz gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olan çalışmalarımız nedeni ile çok sayıda referansımız bulunmaktadır.

Taşınan insanların psikolojisini oldukça iyi bildiğimiz için hiçbir aksaklığa veya gecikmeye mahal vermeden söz verdiğimiz gibi tam vaktinde adreslerinizde aracımız ve ekibimiz hazır olarak bekler. Kısa sürede eşyalar araca yüklenerek yine hızlıca yeni adrese taşıma yapılmaktadır.

Nasıl Bir Firma Tercih Edilmeli

Taşınma konusunda hiçbir sorun yaşamamak adına kesinlikle bilinen güçlü firmaları tercih etmelisiniz. Evden eve nakliyat sektörü elbette ki karşınıza çok fazla seçenek çıkaracaktır. Belirlemelerinizde fiyat odaklı olmak yerine tecrübe ve memnun müşterileri dikkate almalısınız. Aksi halde uygun fiyata taşınırken eşyalarınız zarar görebilir hatta çalınabilir. Bu nedenle resmi olan firmalar arasından seçim yapmanız çok daha iyi olacaktır. Ayrıca araç filosu olan, ekspertiz hizmeti veren, ambalajlı, garantili ve sözleşme düzenleyerek taşınma işlemi yapan firmalar en doğru seçenektir.

Firma olarak her iki tarafı mağdur etmeyecek tüm hukuki prosedürleri uygulamaktayız. Ayrıca sıraladığımız tüm hizmetleri de vermekteyiz. Bu sayede firmamıza güvenen çok sayıda mutlu müşterimiz olmaktadır. Ayrıca eşyaları taşıyacak olan ekip içerisinde mutlaka tecrübeli bir marangoz bulunmaktadır ve bu söküm takım işlemlerini yapmaktadır. Eşyalar en doğru ambalajlara sarılarak araca yerleştirilmektedir.

Asansör Hizmeti

Taşınmalar yüksek katlardan yapılacak ise mutlaka asansör gerekmektedir. Evden eve nakliyat firmalarının pek çoğu bu aşamada yetersiz kalabilmektedir. Ancak firmamızın kendine ait olan özel asansörü sayesinde kaçıncı katta oturursanız oturun yine söz verdiğimiz gibi en kısa sürede taşınmanızı yapmaktayız. Ayrıca piyasada lider konumda olan bir firma olmamıza rağmen oldukça ekonomik olan fiyatlarımız ile de müşterilerimizi çok memnun etmekteyiz.

 

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?