Sırapınar evden eve nakliyat

Sırapınar evden eve nakliyat
17.09.2020
145

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Ev taşıma işlemleri bu konuda deneyim sahibi olmayanlar için yaklaşık bir haftada eşyaları toparlamak ve üç haftada yerleşmek üzere bir ayı bulabilir. Ancak bu konuda deneyim sahiplerinin bazı önerileri bulunmaktadır. Evini taşımak isteyenlerin programlı ilerlemesi taşınma ve yerleşmeyi kolaylaştırır. Yeni evinizin odalarına yerleşecek eşyalarınızı numarandırmak veya ismini yazmak işinizi pratikleştirir. Örneğin mutfak eşyalarının bulunduğu kutuların üzerine ‘mutfak’ yazmak taşındıktan sonra kolilerin bu odaya taşınması gibi çözümler işinizi kolaylaştırır. Böylelikle aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Ya da kıyafet ararken bardak kolisini açmak gibi komik durumlarda kalmazsınız. Sırapınar evden eve nakliyat odalara göre kolilerin ve kutuların kategori şeklinde yerleştirilmesini tavsiye etmektedir.

 

 

Sırapınar evden eve nakliyat fiyatları      

Taşınmak için bütçe ayrılır. Bu bütçede yeni evin tadilat masrafları ve taşınma hizmeti ücreti belirlenir. Bütçenizi doğru planlayabilmek için bazı konulara dikkat edilmelidir. İstenmeyen sürprizlerle karşılaşmamak için biraz araştırma yapmak yeterlidir. Örneğin nakliye fiyatlarının nasıl belirlendiğinden emin olmak gerekir. Ödemek istediğiniz ücretle masraflarınız aynı olmayabilir. Örneğin eviniz taşınmaya müsait olmayan dar bir binada ise asansör kurulması gerekir. Bu sizin bütçede planladığınızdan daha farklı bir ücrete tabi tutulmaktadır. Başka bir örnek ise yanlış bilgi paylaşımıdır. Evinizin iki odası bulunduğunu belirterek aldığınız fiyatlar küçük araca sığmayacağından ekstra masraflara neden olabilir. Sırapınar evden eve nakliyat fiyatları ekspertiz sonucu oluşturulan fiyatlardır.

Sırapınar ofis taşımacılığı

Şirketinizi taşımak istiyorsanız veya yeni bir dükkana geçecekseniz bazı yasal işlemleri önceden halletmeniz gerekir. Öncelikle vergi dairesine adres değişikliği bildirilmesi gibi yasal zorunlulukların yerine getirilmesi gerekir. Taşınma işlemi kendi başına saatler içerisinde gerçekleştirilir. Profesyonel bir ekiple çalışıyorsanız bu işlem çok kolay ve büyük ihtimalle hatasız gerçekleşir. Elektronik cihazların özenle taşınması, kolilerin organize ve doğru şekilde taşınması aynı gün içerisinde yeni yerinizde tekrar hizmete devam etmenize olanak sağlar. Sırapınar ofis taşımacılığı konusunda size garanti vermektedir. Buna göre elektronik cihazlarda özel bir muhafaza sistemi kullanmaktadırlar.

Sırapınar eşya depolama

Çekmeköy civarında bulunan eşya depolama yerleri mevcuttur. Çevre semtlerin de tercih ettiği bu mekanlarda fazla eşyalarınızı belirlenen süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. Depolanacak eşyanın durumuna uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Böcek ve haşerenin bulunmadığı ortamlarda eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Nem veya rutubete karşı dayanıklılığı olan depolardan yararlanabilirsiniz. Depoyu kendi tercihinize göre yerleştirebilirsiniz. Gerekli önlemlerle Sırapınar eşya depolama ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretir. Eşyalarınızın türüne ve miktarına bağlı olarak alternatif çözümler sunulur. Kullanmadığınız eşyalarınızı, ofis ve dükkan malzemelerinizi muhafaza edebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Doğru eşyanın doğru ortamda saklanması için tecrübe sahiplerinden öneriler alabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir sorun yaşamadan sağlıklı bir hizmet almış olursunuz.

Sırapınar evden eve taşımacılık

Eviniz taşırken güvenebileceğiniz insanları tercih edersiniz. Eviniz eşyaları sizin için özeldir ve buna göre muamele edilmesini istersiniz. Birikimleriniz sonucu satın aldığınız eşyalarınıza özen gösterilmesi beklentisi içerisinde bulunmamıza saygı gösteren Sırapınar evden eve taşımacılık işinde başarılıdır. Birkaç muhafaza şekli bulunan eşyaları kategorileri göre en uygun şekilde taşınmasında yardımcı olur. Evin bölümlerine uygun şekilde yükleme ve boşaltma yapılmasını önererek karmaşa yaşanmasının da önüne geçmiş olacağımızı belirtir. Hiç yorulmadan zahmetsizce evin taşınması mümkündür. Sistemli yerleştirilen eşyalar önceden belirlenen bölgelere yerleştirilerek dağınıklığa yol açmaz. Profesyoneller tarafından yapılan bu tip öneriler gerçekten çok kullanışlıdır. Eşyaların yerleştirilmesi konusunda da programlı olmak kısa sürede normal hayata denemeye yardımcı olur.

Sırapınar evden eve nakliyat firmaları

İstanbul Anadolu yakasının meşhur ilçeleri Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar’da ev nakliyesi konusunda birçok deneyimli şirket bulunmaktadır. Nakliyat firmalarının konut yoğunluğu nedeniyle çoğalması kalitenin de artmasına sebep olmuştur. Eğitimli ve kalifiye elemanların yetişmesi, tecrübe ile orantılı başarılı işlerin yapılmasına olanak sağlar. Böylelikle profesyonel ekiplerden müşteri memnuniyeti yüksek hizmet alınabilir. Sırapınar evden eve nakliyat firmaları da gayet başarılı şirketler barındırır. Bunların arasında bazıları işleri içini ekspertiz ve garanti sunmaktadır. Ekspertiz taşınacak eşyanın bulunduğu binanın herhangi bir engele karşı keşfini yapmaktır. Bu keşif sayesinde doğru taşıma yöntemi belirlenir. Garanti yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan hizmet şeklidir.

Sırapınar ev taşıma

Yeni bir ev satın aldığınızda taşınmadan önce hazırlık yapılması gerekir. Ev inşaattan yeni çıkmış ise temizlendikten sonra taşınılması şarttır. Eşyalar taşındıktan sonra temizlik yapılması arzu edilen sonucu vermez. Bu nedenle varsa etiketlerin temizlemek -, fayans ve camların temizlenerek tadilat kalıntılarından kurtulmak önceliğiniz olmalıdır. Yeni evde elektrik bağlantıları yeni olduğundan test edilmesi gerekmektedir. Musluklar tek tek kontrol edilmelidir. Isıtma sistemi kontrol edilmelidir. Yeni evin hazırlıkları yaklaşık bir hafta sürer. Bu arada taşınmasında gerek görmediğiniz ya da değiştireceğiniz eşyaları belirlemeniz çok önemlidir. Sırapınar ev taşıma gibi profesyonellerin bulunduğu firmalar size tavsiyelerde bulunur. Örneğin yeni evdeki boya kalıntılarını mutlaka yerleşmeden önce temizlemek zaman tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Sırapınar fuar taşımacılığı

Fuarlarda sergilenen ürünlerin yeni görünmesi onu cezb edici kılar. Müşterilerin ilk izlenimlerinin olumlu olmasını sağlar. Ancak üründe veya teşhir standındaki ufacık bir çizik gözün ona takılmasına neden olur. Dikkatleri dağıtır. Sırapınar fuar taşımacılığı bu istenmeyen durumların yaşanmayacağını taahhüt eder. Fuar ürünlerinin taşınmasında özen gösterilir. Teşhir stant ve mobilyalarının taşınmasında önlemler alarak sıfır hata hedefi ile çalışılır. Ambalaj ve paketlerin temiz bir şekilde taşınması süre kısıtlılığı bulunan durumlarda çok önemlidir. Söz verilen saatlerde hizmeti alabilmek iş ahlakı açısından önemlidir. Malzemelerin karışık bir şekilde dizilmemesi çok önemlidir. Önceden kategorize edilmesi etiketlenmesi ve doğru direktiflerle yorulmadan taşıma yapmak mümkündür.

Sırapınar şehirler arası nakliyat

Şehirler arası taşınırken normalden daha dikkatli olmak gerekir. Doğru paketlenmeyen, araca doğru yüklenmeyen ev eşyaları problemlere neden olabilir. Bunlar için önlem almak aslında çok kolaydır.  Öncelikle artık eskimiş ve kullanmayacağınız eşyalarınızı belirleyin. Kullanmak istemediğiniz eşyalar fazla yer kaplar, dikkat dağınıklığına neden olur ve boşu boşuna kilometrelerce taşınmak durumunda kalır. İkinci olarak doğru paketleme gelir. Doğru paketlenmeyen ürünler taşıma mesafesi uzun olacağından yolda kırılır. Aralarda boşluk kalmadan eşyanın cinsine göre muhafaza edilmelidir. Doğru paketlemeyi yapsanız da zaten uzun yolculuk sizin için yorucu olduğunda su içmek için bardak aradığınızda bulamayabilirsiniz. Bunun nedeni eşyaların ne olduğuna dair kategorize edilmeden yanlış paketlenmesidir. Eşyanın hangi odaya gideceği ne ve durumu hakkında etiketlemek kolaylık yaratır. Örneğin kırılacak eşyaları belirtmek Sırapınar şehirler arası nakliyat tarafından önerilmektedir.

Sırapınar asansörlü evden eve nakliyat

Binaların eşya taşımaya müsait olmadığı durumlarda asansörlü taşıma kullanılır. Bu sistemle birçok büyük eşyalar taşınabilir. Örneğin büyük bir tekstil makinesi kapılardan geçmiyor ise atölyeye bu şekilde taşınır. Yine merdivenleri üçlü koltuk takımı sığmayacak kadar dar olan alanlarda büyük eşyalar asansör sistemi ile taşınır. Binaların dış cephesine kısa sürede inşa edilen eşya taşımaya yönelik sistemlerdir. Sırapınar asansörlü evden eve nakliyat bu sistemleri kurabilen başarılı firmalardandır. Belirli deneyim ve uzmanlık gerektirir. Bu yöntemde esas olan herhangi bir hataya olmamasını hedefleyen güvenlik önlemlerinin bulunmasıdır. Ev veya ofis eşyalarınızın doğru bir şekilde muhafaza edilerek taşınması da bu göreve dahildir.

Sırapınar evden eve nakliyat yapan firmalar

İstanbul’da nakliye sektörü oldukça gelişmiştir. Bu sektörün gelişmesinde tecrübesini genç ve dinamik ekiplere aktaran Sırapınar evden eve nakliyat yapan firmaları bulunmaktadır. Paketleme teknikleri uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Daha çok ürün taşımak değil doğru taşımak farkındalık gerektirir. Zamanı doğru kullanmak etkinlik gerektirir. Yorularak değil dikkatin dağılmadan eşyaların taşınması ise takım çalışması gerektirir. Takımın içerisindeki yardımlaşma ve dayanışma ile yerleşmeyi kolaylaştırır. Takım ruhu ve uyumu yakalamak önemlidir. Yeterli sayıda ekip üyesi işlerin birkaç saat içerisinde bitmesini sağlar. Tüm bunlar müşteri memnuniyetine götüren faktörlerdir. Başarılı firmalar sıfır hata payına yer verir. Bu nedenle profesyonel şirketleri tercih etmekte fayda vardır.

İstanbul Sırapınar evden eve nakliye

Evden eve taşımacılık İstanbul genelinde ilçelere göre farklılık gösterir.  Rakamlar nüfus yoğunluğuna bağlı değişebilir. Konut sayısına bağlı olara da farklılık gösterir. Bazı gelişmekte olan semtler daha çok hizmet almaktadır. Örneğin Ümraniye Ve Çekmeköy civarında hareketlilik yaşanmaktadır. Bunun nedeni daha çok yeni inşaatların daha çok bu semtlerde gerçekleştirilmesidir. İstanbul Sırapınar evden eve nakliye firmalarının çevre bölgelerde en çok hizmet ettiği başlıca bölgeler arasında Ömerli yolu gelmektedir. Bu bölgede yapılan yeni ve lüks mekanlar doğa severlerin beğeneceği projelerle gelişmektedir. Beykoz, Polonezköy gibi ağaçlık alanların bol olduğu bölgede birçok aktivite olanağı da bulunmaktadır.

Sırapınar İstanbul evden eve nakliye

Evden eve nakliyat konusunda bazı titiz olunması gereken durumlar vardır. Örneğin kimse yatağı taşınırken hijyenik olmayan şekilde atılmasından hoşlanmaz. Dolaplarının kırılmasından ya da çizmesinden hoşlanmaz. Sırapınar İstanbul evden eve nakliye eşyaların paketlenmesi kadar marangozluk işerinde de uzmanlığı önerir. Üç kapılı bir elbise dolabını veya salon vitrinini doğru hırdavat aletleriyle söktükten sonra koruyucu ambalajla paketlemek gerekir. Cam ve ahşap eşyalar dikkatli bir şekilde taşındıktan araca yerleştirilmelidir. Bundan sonraki basamakta sökülen mobilyaların tekrar birleştirilmesi de tecrübe gerektirir. Oyalanmadan vidalama işlemleri yapılmalıdır. Tüm bunlar ancak sistematik çalışma ile başarılabilir. Bu nedenle yetenekli ve azimli takımlar ile çalışmak faydalıdır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Şayet Sırapınar bölgesinde şehir içi nakliyat hizmeti satın alacaksanız; sigorta yaptırmak zorunda değilsiniz. Ancak şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde sigorta yapmak yasal bir sorumluk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genel olarak evden eve nakliyat hizmetinin 48 ile 72 saat içerisinde tamamlandığını söyleyebiliriz. Ancak söz konusu sürenin eşya taşınacak olan mesafe ve eşyanın miktarıyla doğrudan ilgili olduğunu unutmayınız!

Evden eve nakliyat hizmetlerinde uzman olan ekspertizlerin nakliye işlemi öncesinde nakliyat işleminin yapılmasına dair yapmış olduğu ön değerlendirmeye ekspertiz hizmeti denir. Ekspertiz hizmeti sayesinde hatasız bir şekilde taşınma işleminin tamamlanması mümkün olmaktadır.

Sırapınar bölgesinde nakliyat fiyatlarının farklılık göstermesinin temel nedeni; taşınacak eşyaların miktarının ve taşınma işleminin mesafesinin farklılık taşımasıdır. Yine firmaların fiyat politikalarının farklı olması da nakliyat fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Firma olarak mobilyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden demonte ve montaj işlemini yapıyoruz. Söz konusu hizmetin profesyonel düzeyde sunulmasını sağlayarak; yüzde yüz müşteri memnuniyetini oluşturuyoruz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?