Rumeli Hisarı Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Rumeli Hisarı Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
13.06.2020
154

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Nakliyat hizmetleri denince taşınılacak yere göre hizmet ikiye ayrılmaktadır. Aynı şehrin sınırları içinde ise şehir içi, farklı bir şehre taşınılacak ise şehirlerarası olmaktadır. İki hizmet arasındaki tek fark ise eşyaların taşınacağı mesafenin uzaklığı olmaktadır. Tayin, eğitim ve çeşitli nedenlerden dolayı bulunduğu yere yakın ve çok uzak yerlere de gidilebilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz ile hem rahat hem de huzurlu bir şekilde taşınabilirsiniz. Ülkemizin 81 ilinin her ilçesine ve semtine nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Ekibimizde uzun yol konusunda deneyimli şoförlerimizde yer almaktadır. Bu alanda deneyimli ekip üyelerimiz eşyalarınızı sizden teslim aldıktan sonra yola çıkmaktadır.  Araçların bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. En ufak bir sorun yaşanmaması için çok dikkatli ve titiz bir şekilde hareket etmekteyiz.  Eşyalarınız diğer adrese götürülüp teslim edilene kadar yakın bir şekilde takip etmekteyiz. Sizler ile de iletişim halinde olmaktayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz Nasıl Olmaktadır?

Taşınmaya karar verdikten sonra firmamız ile iletişime geçilmesi ve anlaşılması halinde süreç başlamış olmaktadır. Sizden nereye ve ne zaman taşınacağınız başta olmak üzere çeşitli bilgiler almaktayız. Ekibimiz sonrasında eşyalarınız hakkında çeşitli sorular sormaktadır. Kaç parçadan oluştuğu, kırılacak ya da antik eşyalarının olup olmadığı, ağır ve büyük eşyaların taşınıp taşınmayacağı hakkındadır.

Bu soruları sormamızın asıl nedeni eşyaların en güvenli bir şekilde taşınarak nakliye kamyonuna yerleştirilmesidir. Düzenli ve sağlam bir şekilde yerleştirilmesi çok önemlidir. Mesafede göz önüne alındığında her şey en başından sorunsuz bir şekilde olmalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizin kalitesinin sırrı da buradan gelmektedir. Bu bilgiler rehber alınarak taşınma planı hazırlanarak uygulanmaktadır. Sonrasında yola çıkılarak teslim edilmesi ile de taşınma işlemi tamamlanmaktadır.

Profesyonel Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Siz değerli müşterilerimizi profesyonel şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz ile buluşturmaktayız. Hizmetlerimizi daha kaliteli bir hale getirebilmek için teknolojiyi çok yakın bir şekilde takip etmekteyiz. Firmamız kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetinin adresi konumunda yer almaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek içinde çalışmalarımız devam etmektedir. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Hediye dedi ki:

    Güvenilir bir yer 🙏

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?