Şehirlerarası evden eve nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat Fiyatları
15.06.2020
73

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İnsanlar yeni yaşamlar kurmak ve çok daha iyi şartlara kavuşmak için radikal kararlar alarak şehirlerarası taşınabilmektedir. Şehirlerarası taşınırken çok daha stresli ve gergin süreçlerden geçilmektedir. Bu nedenle taşınmanız kesinleşince hemen şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları genelde nakliyatyapan güvenilir bir firma seçimi yapmanız gerekmektedir.

Şehirlerarası taşınmalarda süreç daha uzun ve eşyaların takibinin yapılması çok daha zor olduğu için tercih edeceğiniz firmanın özelliklerini iyi değerlendirmelisiniz. Uzun zamandır nakliye sektöründe hizmet veren bir firma olarak insanların yaşadıkları bu süreci oldukça iyi bildiğimiz için sorunsuz ve kusursuz olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Firmamız şehirlerarası taşımacılıkta uluslararası kalitede ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Nakliye Seçiminde Dikkat

Taşınırken nakliye seçimlerinizde çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat söz konusu olduğunda firmaların referanslarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Ofisi olmayan ayaküstü bulduğunuz veya telefon üzerinden iletişim sağladığınız kişilere asla eşyalarınızı emanet etmeyiniz. Tanınmayan ve tek aracı olan olası firmalara aldanarak eşyalarınızı çaldırabilirsiniz. Bu nedenle nakliye sözleşmenizi ve tüm yasal prosedürleri tam uygulamalısınız.

Firmamız şehirlerarası taşımacılıkta çok daha hassas davranarak kırılma, kaybolma vs. gibi durumları yaşamamanız için özel ambalajlama sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca taşıma ve sökme takma işlemleri uzman bir ekip ile gerçekleştirilmektedir. Her iki tarafı da koruma altına almak için yazılı sözleşme imzalanarak taşıma yapmaktayız. Referanslarımız oldukça fazla ve her geçen gün firmamızın memnun müşterilerine yenileri eklenmektedir.


   

Yüksek Katlar İçin Asansör

Şehir içinde olduğu gibi şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda da verdiğimiz hizmetler ile oldukça iddialıyız. Değişen mimariler nedeni ile taşımacılık sektöründe artık asansörlere çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamızın geniş araç filosunun yanı sıra asansörü de bulunmaktadır. Eşyalar yüksek katlardan kolayca indirilmekte veya yine yüksek katlara kısa sürede taşınmaktadır.

Taşınmanın gerçekleşeceği gün ve saatte adresinize gelerek eşyalarınızı önceden belirlenmiş olan aracımıza yükleyerek olabilecek en kısa sürede yeni yaşamınızı idame ettireceğiniz şehre ulaşmaktayız. Yine kısa sürede araçtan eşyalar taşınmakta ve hemen uyum sağlamanız için her şey kısa sürede yaşanabilir halede sizlere teslim edilmektedir. Yeni başlangıçlarınızda nakliye konusunda sorun yaşamadığınızı hep hatırlayacak ve tekrar bir taşınma olduğu zaman yine mutlaka bizi tercih edeceksiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?