Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat
27.06.2020
518

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Kadıköy’de ikamet eden müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her gün yenlikleri takip ediyoruz. Siz müşterilerimizin taşınma sürecinde yaşayabilecekleri sorunları sonuna kadar irdeliyoruz. Yaptığımız işin ince ayrıntılara dikkat edilirse daha iyi yapılacağının bilinciyle hareket ediyoruz. Kadıköy evden eve Nakliyatyapmanın zorluklarının farkındayız ve siz bu zorlukları yaşamayın diye çabalıyoruz.

Taşımacılık işinde ilkeli bir şekilde çalışmak şarttır. İşinizi ne kadar prosedürlere ayırabilirseniz hata payını o kadar düşürürsünüz. Bizde işimizi kurallar dahilinde yapmaya çalışan bir firma olarak taşımacılık işini en iyi şekilde icra etmeye çalışıyoruz. Hizmet sektöründe çalışan profesyonel bir firma olarak sizi önemsiyoruz. Ve önemsendiğiniz hissettirecek kalitede işler ortaya koymaya çabalıyoruz.

Her şeyin Önce Planlamak

Taşımacılık işi hassas bir iş olduğu için siz müşterilerimizin eşyalarına zarar gelmesin diye taşınma sürecinden önce yoğun bir plan yapma gereği duyuyoruz. Bu sayede evinizdeki hassas eşyaları nasıl paketlememiz gerektiğini çizilecek eşyaların nasıl taşınacağını tespit edip sorunsuz bir şekilde yeni yuvanıza ulaşmasını sağlıyoruz. Değerli eşyalarınız taşınmadan önce nasılsa o şekilde yeni evinizi de süslemeye devam ediyor.

Sadece paketlemede değil, bir diğer zorlukta eşyaların taşınma aşamasıdır. Kadıköy bölgesinde eşyaların nakledilmesi sırasında kullanılan yollar çok stabil olmadığından eşyalarınız sarsıntıdan zarar görebilir. Eşyalarınız doğru yerleştirildiği taktirde bu sarsıntılara daha az maruz kalacaktır. Bunun için mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde eşyalarınızı kamyonumuza yükleyip taşımasını gerçekleştiriyoruz. Kadıköy evden eve Nakliyatyapmanın zorluğunun bilincinde bir firma olarak hareket ediyoruz.

Kendimize Güveniyoruz, Size de Güven Aşılıyoruz

Firma olarak bu işi yaptığımız sürede müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalıştık. İşinde deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışarak sizin taşınma sürecinizin en rahat şekilde geçmesi için çabaladık. Bu işi ciddiye alan bir firma olarak elimizden gelen en iyi işi siz müşterilerimize sunmaya çalıştık. Bize olan güveninizi boşa çıkarmamak ilkelerimizin başında geliyor.

Yaptığımız işin bizim referansımız olduğunun bilincindeyiz. Arkamızda ne kadar güler yüzlü müşteri bırakırsak firmamızın kalitesinin o kadar artacağının farkındayız. İşimizde daha iyi olmak için her geçen gün daha fazla çaba sarf ediyoruz. Kadıköy evden eve Nakliyat yapan firmalar arasından sıyrılmamızı sağlayacak siz değerli müşterilerimizin iyi yorumlarıdır. Bu yorumlara layık olmak için uğraşıyoruz ve bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

 • Kadıköy– Kamyonet Nakliyesi
 • Kadıköy– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Kadıköy Ofis Büro Taşımacılık
 • Kadıköy Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Kadıköy – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Kadıköy Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Kadıköy – Kamyonet Nakliyesi
 • Kadıköy – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Kadıköy Şehir içi Nakliye
 • Kadıköy Evden-Eve Nakliye
 • Kadıköy Şehir içi Nakliye
Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?