Pazartekke Evden Eve Nakliyat

Pazartekke Evden Eve Nakliyat
29.07.2020
73

Hemen ARA
0 532 313 59 55


İstanbul Fatih’in en yoğun semtlerinin başında Pazartekke gelmektedir. Yıl boyu çok sayıda kişi bu semte taşınmakta veya çeşitli sebepler ile ayrılmaktadır. Pazartekke evden eve nakliyat söz konusu olduğu zaman semtin gelişmişliği nedeni ile çok sayıda farklı firma seçeneğiniz bulunmaktadır. Firma olarak bizde uzun yıllardır Fatih ve tüm semtlerinde tüm profesyonelliğimiz ile hizmet vermekteyiz.

HEMEN ARA

Evden Eve Taşımacılık Pazartekke

Hangi mevsimde taşınmaya karar verirseniz verin yaşayacağınız stres hep aynı olmaktadır. Yeni bir ev bulmak ve başka bir yerde yaşamaya başlamak her zaman insanları olumsuz etkilemektedir. Firma olarak uzun yıllardır sektörde olduğumuz için kişilerin yaşamış oldukları bu durumu oldukça iyi bilerek kusursuz bir taşınma olması için gerekli tüm hassasiyeti göstermekteyiz.

Kişiler için eşyaları maddi değeri kadar manevi olarak da çok önemlidir. Çünkü basit bir taşınma işlemi yüzünden eşyaların kırılması demek anıların da yok olması demek olduğu için firmamız tüm önlemleri alarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın farkını işte bu aşamada sergilemiş olduğu profesyonellik ile gayet net görebilmektesiniz.
Taşınmaya karar verip evinizi tuttuktan sonra hemen firma seçini yapmalısınız. En az 15 gün önceden taşınma günü konusunda anlaşarak özellikle yaz aylarında her hangi bir sıkıntı yaşamadan taşınma işlemlerinizi tamamlayabilesiniz.

HEMEN ARA

İstanbul Pazartekke Evden Eve Nakliyat Telefonu

Firma olarak Pazartekke evden eve nakliyat sektöründe damga vuran isimlerin başında yer almaktayız. Vermiş olduğumuz uluslararası kalitede olan hizmetimiz ve alanında uzman olan ekibimiz ile pek çok firmayı geride bırakmaktayız.

İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaştığınız zaman sizi hemen ofisimize davet etmekteyiz. Aklınızda olan her soruyu bize sorabilir ve referanslarımızı görebilirsiniz. Firmamız ile çalışmak isterseniz hemen ücretsiz ekspertiz hizmetimiz devreye girmektedir. Eksperimiz adresinizde gerekli çalışmaları yaparak eşyaların değer tespitlerini yapmaktadır. Bu sayede garanti ve sigorta işlemleri çok daha sağlıklı olarak yapılmaktadır.
Gerekli tespitin ardından eşyalarınız için geniş araç filomuzdan doğru araç temin edilir ve size tanıtımı yapılır. Her konuda müşterilerimizin soru işaretlerini giderdikten taşınma günü ve saatini belirleyerek bir ön sözleşme hazırlamaktayız.

Firma olarak hem kendi adımızı hem de müşterimizi korumak adına nakliyelerimiz sigortalanarak yapılmaktadır. Olası durumlarda asla iki taraf da mağduriyet yaşamamaktadır.
Taşınma günü geldiğinde ise uzaman ekibimiz, aracımız, gerekli ise asansörümüz adresinizde hazır olarak beklemektedir. Ekip içerisinde bulunan marangoz mobilyalarınızı sökerken diğer çalışanlarımız en doğru şekilde eşyalarınızı ambalajlamaya başlamaktadır. Kısa sürede tamamlanan bu işlemlerin ardından hızlı bir şekilde eşyalar kapalı kasa aracımız içerisinde en doğru şekilde konumlandırılarak yeni adresinize doğru yola çıkılmaktadır.

Çekmeköy Şehirler arası Nakliyat

Firmamız uzun yıllardır Pazartekke evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren güçlü firmalardandır. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile taşınmanın ne kadar masraflı olduğunu oldukça iyi bilmekteyiz. Bu nedenle vermiş olduğumuz kusursuz hizmetin fiyatlarını bütçenizi koruyacak şekilde belirleyerek gereken desteği sunmaktayız. Haftanın her günü ve her mevsimde ne zaman isterseniz size hizmet vermek için hazır beklemekteyiz.

ETİKETLER:
Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?