Rumelikavağı Kurumsal Nakliyat Firmaları

Rumelikavağı Kurumsal Nakliyat Firmaları
12.06.2020
72

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşınmak her zaman oldukça zor ve çok fazla detayı düşünmeniz gereken dönemlerdendir. Ancak taşınmak için tercihiniz kurumsal evden eve nakliyat firmaları olduğu zaman pek çok konuda çözümünüz hazır demektir. Firma olarak bizi tercih eden her müşterimiz için taşınması gereken evleri özel olarak değerlendirmekteyiz ve bu doğrultuda hazırlıklarımızı yapmaktayız.

Kurumsal firmalar her zaman öncelikleri ve kuralları olduğu için genellikle en iyi taşınma hizmetini alacağınız en doğru adreslerdendir. Firmamız oldukça tanınan ve güçlü bir kurumsal firma olduğu için uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Haftanın yedi günü ve hiçbir mevsim fark etmeden şehir içi veya şehirlerarası taşımaları uluslararası kalite standartları ile gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal Firmaların Avantajları

Taşınmaya karar verdiğiniz zaman kurumsal evden eve nakliyat firmaları avantajlarını hemen fark edeceksiniz. Çünkü müşteri memnuniyeti ve kalite standartları her zaman ilk dikkat edilen hususlar olmaktadır. Ayrıca firma gerekli tecrübeye sahip olduğu için taşınma öncesi çalışmaları ve en uygun taşıma şekilleri ile de farklılığını göstermektedir.

Kurumsal bir nakliyat firması olarak ekspertiz hizmetimiz sayesinde en doğru aracın seçimi, eşyaların sigortalanması, garanti ve sözleşme işlemlerimiz oldukça kısa sürmektedir. Taşınacak eşyanın cinsine ve özelliklerine göre uygun ambalajlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile kusursuzca eşyalarınızı kapalı kasa aracımıza en kısa sürede yerleştirmekteyiz.

Nakliyecilik sektöründe hız ve zaman kavramlarının oldukça dikkat edilmesi gereken hususlar olduğunun bilincinde olan firmamız eski adreslerden yeni adreslere en kısa sürede taşınmayı gerçekleştirmektedir. Bu sayede firmamızı tercih eden müşterilerimiz hemen yeni hayatlarına başlayabilmektedir.

Kurumsal Firmalar Çözüm Odaklı

Taşınma öncesinde veya sonrasında bir sıkıntı söz konusu olduğu zaman kurumsal evden eve nakliyat firmaları müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır. Ev ve ofisler taşınırken artan eşyaların depolanması, parça olarak daha sonra eşya taşınması, asansör hizmeti gibi konularda hemen çözüm sunmaktadır. Firmamızda verdiği bu hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir.

Tercih edilirliğimiz verdiğimiz hizmetler ve ekonomik fiyatlarımız nedeni ile her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle taşınmanız kesinleştiği zaman en az on beş gün kadar önce firmamız ile iletişime geçerek gün ve zaman belirlemesi yapmalısınız. Farkımızı yaşamak için mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde 500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz. 1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?