Otakçılar Evden Eve Nakliyat

Otakçılar Evden Eve Nakliyat
29.07.2020
228

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Eyüp semtinin caddelerinden biri olan Otakçılar oldukça işlek ve yoğundur. Yaşmak için ise oldukça iyi bir seçenek olan caddeye yıl boyunca çok sayıda yeni taşınan veya farklı nedenler ile ayrılanlar olabilmektedir. Otakçılar evden eve nakliyat sektörü oldukça farklı seçenekleri sunmaktadır. Firma olarak uzun zamandır Eyüp ve tüm caddelerinde hizmet vermekteyiz.

HEMEN ARA

Müşterilerimizin sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmesi için gerekli tüm uygulamaları yaparak ve tamamen nakliye alanında uzman personeller ile hizmet vermekteyiz. Otakçılar caddesine oldukça hâkim olan bir firma olduğumuz için kısa süre içerisinde eşyalarınızı ambalajlayarak ve garantili bir şekilde istediğiniz yeni adresinize taşımaktayız.
Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız özel ekipmanlarımız ve çalışanlarımız ile haftanın her günü nakliye işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız yüksek katlı binalarda oturan müşterileri için farklı uzunluklarda olan asansörleri ile eşyaların indirilmesini sağlamaktadır. Asansörler ile eşyalar normale kıyasla çok daha hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Otakçılar Evden Eve Taşımacılık

Firmamız Otakçılar evden eve nakliyat söz konusu olduğunda pek çok firmayı geride bırakmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerin hepsi uluslararası kalite standartlarına uygundur. Bizimle çalışmak isteyen her müşterimizi ilk olarak ofisimize davet ederek bir ön görüşme gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra ücretsiz olarak vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile gerekli tüm tespitleri yapmaktayız.
Ekspertizimiz gerekli çalışmalarını tamamladıktan sonra en uygun en uygun araç seçimi yapılarak tanıtımı yapılmaktadır. Tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede olası bir kaza durumunda tüm zararınız karşılanmaktadır. Firma olarak kendi adımızı ve sizi korumak adına gereken tüm prosedürleri hukuksal çerçevelerde yapmaktayız.
Eşyalarınıza verdiğiniz değeri çok iyi bildiğimiz için tıpkı kendi eşyalarımızı taşır gibi titizlikle çalışmaktayız. Firmamız gerekli referanslarını da size gösterdikten sonra taşınma günü ve saatini belirledikten sonra ön sözleşmeyi imzalayarak ofisimizden ayrılabilirsiniz.

Otakçılar şehirlera arası nakliyat

Taşınma zamanı geldiğinde ekip çalışanlarımız adresinizde hazır bulunmaktadır. Yaşadığınız stresi en aza indirmek için eşyalarınız uzman nakliye ekibimiz tarafından en doğru şekilde ambalajlanmaktadır. Ekibimiz içerisinde marangozumuz tarafından sökülmekte ve bu sayede her hangi bir şekilde deformasyon söz konusu olmamaktadır. Eğer eşyalarınız asansör ile de taşınması söz konusu olduğu zaman yine hızlı bir şekilde eşyalarınız kapalı kasa araç içerisine zarar görmeyecek şekilde konumlandırılarak yeni yaşam alanlarınıza taşınmaktadır.

HEMEN ARA

Otakçılar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamız Otakçılar evden eve nakliyat sektöründe her konuda liderlik etmektir. Sektörde çok sayıda hizmet veren firma olmasına rağmen en çok tercih edilen kurum olmaktan gurur duymaktayız. Taşınmanın ne kadar masraflı olduğunu oldukça iyi bildiğimiz için vermiş olduğumuz nakliye hizmetini en ekonomik şekilde sunmaktayız. Abonmanlıkların açılması, yeni evin depozitosu gibi pek çok nakit para ihtiyacınız oluşacağı için birde nakliye firmasına yüklü ödemeler yapmanıza gerek kalmaması için yanınızda yer almaktayız. Her mevsimde her zaman istediğiniz her yere taşınmak için firmamıza hemen ulaşabilir ve farklı hizmetimizi sizde deneyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?