Vezneciler Evden Eve Nakliyat

Vezneciler Evden Eve Nakliyat
04.08.2020
236

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Evden eve nakliyat son yıllarda insanların evlilik, iş veya başka bir sebep nedeniyle sıklıkla başvurduğu bir hizmettir. Basitçe bir evdeki tüm eşyanın, müşterinin istediği eve birkaç aşamanın ardından taşınmasıdır. Firmamız da bu işi kusursuz bir biçimde yapmakta, müşteri memnuniyetini en yüksek tutacak şekilde çalışmaktadır. Eğer siz de güvenilir bir Vezneciler evden eve nakliyat firması arıyorsanız bir telefonla ulaşabilirsiniz!

Vezneciler Evden Eve Nakliyat Şirketi

Vezneciler asansörlü nakliyat hizmetinin bölgede sunulduğu bilinmektedir. Nakliyat hizmetine asansörlerin kullanılması ise beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Bu kapsamda asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin tam anlamıyla güvenli bir nakliyat hizmeti anlamına geldiğini söylemek mümkün olmaktadır. Yine asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde taşıma işleminin çok daha hızlı bir şekilde yapılması da mümkün olmaktadır.

Vezneciler Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıldır?

Eğitimli çalışanlarımız, müşterimize olan ilgimiz ve eşyalara olan dikkatimiz ile birlikte evinize misafir oluyoruz. Sizinle alınıp alınmayacak eşyaları konuştuktan sonra gerekli sayıda kamyonlarımızı ve malzemelerimizi getiriyor, hızlı olmak için çok çabalıyoruz. Bu sayede bölgede tam anlamıyla nitelikli bir nakliyat hizmetini sunabiliyoruz. Bununla birlikte firma olarak her zaman en kaliteli Vezneciler şehir içi nakliyat hizmetinin adresi konumunda bulunuyoruz. Böylece müşteri merkezli ve uygun fiyatlı bir taşımacılık hizmetini de sunabiliyoruz.

Vezneciler Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Malzemelerimiz ile eşyalarınızı güvenli bir biçimde sarıyor, kırılmamaları veya zarar görmemeleri için önem gösteriyoruz. Ardından kamyonlarımıza yüklenen eşyalarınızı verdiğiniz adrese doğru yola çıkarıyor, sizinle yeni evinizin önünde tekrardan buluşuyoruz. Burada da hangi eşyanızı nasıl bir şekilde yerleştirmek istediğinizi öğreniyor, son işlemleri gerçekleştiriyoruz. Vezneciler evden eve nakliyat hizmetinizi sorunsuz olarak karşılıyoruz!
Vezneciler Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Bu hizmette dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar aşağıda sıralanmıştır:
  • Eşyalarınızın gerekli malzemelerle sarılması
  • Eşya kamyonlarının plakasının istenmesi
  • Mümkünse eşya listesi hazırlamak
  • Nakliyat sigortası istemek

Eşyalarınızın malzemelerle sarılmasını talep etmelisiniz çünkü taşıma sırasında eşyaların önemli kısmı zarar görebilir. Sigorta yapılmış dahi olsa bu derecedeki zararlar ne yazık ki karşılanmamaktadır. Eşya kamyonlarının plakasının istenmesi çok önemlidir çünkü olası bir kaybolma, karıştırma durumunda maddi açıdan zarar görebilir, eşyalarınızı istediğiniz şekilde teslim alamayabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık Vezneciler

Ortaköy evden eve nakliyat Paketleme

Eşya listesinin hazırlanması şart değildir ancak nakliye sürecinde söyleyerek belirttiğiniz eşyaların bazıları unutabilir, bu nedenle liste hazırlamak kesin çözüm olacaktır. Nakliyat sigortası şehir içi nakliyatta pek tercih edilmemekle birlikte, şehirlerarası nakliyatta mutlaka olması gereken şartlardan biridir.
Tüm bu şartlar ve kurallar bakımından nakliye işlemi iyi organize edilmesi gereken bir işlemdir. Biz tabii ki bünyemizde bütün isteklerinizi yerine getiriyor ve şartlara dikkat ederek çalışıyoruz. Bu kurallara başka Vezneciler evden eve nakliyat firmalarının dikkat edip etmediğini öğrenmek için zaman kaybetmeyin! Yalnızca bizi arayın ve kusursuz, güvenli bir taşınma hizmetiyle tanışın!

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?