Muğla Köyceğiz Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Muğla Köyceğiz Evden Eve Nakliyat

Köyceğiz Evden Eve Nakliyat

Köyceğiz Evden Eve Nakliyat Firmalarının En Profesyoneli Hangisidir? 

İnşaat dünyasında yaşanan ilerleme ile birlikte evlerimizin bulunduğu binalar çok yükseldi. Eskiden küçük binalarda ve az eşyaları dairelerde oturulduğundan taşınmak çok büyük sorun değildi. Zamanımızda ise binalar çok yüksek ve evlerimizin içi maddi- manevi değeri çok yüksek eşyalarla dolu. Bu eşyaları eski klasik yöntemlerle taşımak nerdeyse imkansız. Ancak evden eve nakliyat ile mümkün olmaktadır. Köyceğiz evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir ilçedir. 

Evden eve nakliyat; bir adresteki eşyaların belli bir sistem ve planla farklı bir adrese nakledilmesidir. Adresten eşyalar tecrübeli ve deneyimli elemanlarla, asansör gibi teknik cihazlar ve özel paketleme malzemeleri kullanılarak diğer adrese götürülüp yerleştirilir. Eski klasik yöntemde bir iki kişi kamyonla eşyayı taşır ve yerleştirmeden bırakırdı. Evden eve nakliyatın diğer taşınmadan en büyük farklı alınan eşyaların zarar görmeden nakledilmesi ve kullanılacak şekilde yerleştirilerek bırakılmasıdır.

Birkaç taşınmanın eşyalarda bir yangının etkisini bıraktığına dair söylemleri duymayan yoktur. Bu söylemler eski yöntemlerle taşıma için geçerlidir. Köyceğiz şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat yapan profesyonel ve yılların firmalarında böyle bir sıkıntı yaşanmaz. Ama kabul etmek gerekir ki Köyceğiz evden eve nakliyat firmaları arasında firmamız gibi sektörde çok iyi ve adını duyurmuş olanlar olduğu gibi amatör ve işinin ehli olmayan firmalar da vardır. Bundan dolayı firma seçimi beklediğiniz hizmeti görmeniz adına çok önemlidir. 

Köyceğiz Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinin Aşamaları Nasıldır? 

Köyceğiz, evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak talep gördüğü bir bölgedir. Talepler artınca firmalar artmaktadır. Firma sayısı artınca rekabet artar. Rekabet artınca hizmet kalitesi de artar. Profesyonel Köyceğiz evden eve nakliyat firmalarının işleyişi planlı ve sistemlidir. Sitemli işleyiş şöyledir;

 • İletişim numaralarından telefonla arayarak veya büroya gelerek bilgi edinmek isteyen müşterilere genel bilgilendirme yapılır. Genel bilgilendirme neticesinde Köyceğiz şehir içi nakliyat veya şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizi satın almak isteyen müşterimizden randevu talep ederiz.
 • Alınan randevuyla eşyaları görmek, kullanılacak paketleri, aracın büyüklüğünü ve fiyatı belirlemek için keşif yapılır. Yapılan keşif neticesinde net bir fiyat verilir. Müşterimizle sözlü olarak yaptığımız anlaşmayı sözleşmeye dökeriz. Sözleşmede taşınmaya dair bütün detaylara yer verilir. Sözleşmeden iki tane çıkarılır. Biri müşterimizde biri firmamızda kalır. 
 • Taşınma günü ve saatinde araç, personel ve paketleme malzemelerimiz hazır olur. Köyceğiz asansörlü nakliyat yapacak olan firmamız bina dışına asansörü kurarak taşınmaya hazır hale getirir.
 • Öncelikle mobilyaların sökülmesi, makinelerin yerlerinden çıkarılması alanında uzman personel tarafından yapılır.
 • Eşyalar uygun malzemelerle paketlenir.
 • Asansör yardımıyla araca indirilen eşyalar görevli elaman tarafından sistemli bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalar nakil sırasında sarsılmasın ve zarar görmesin diye iyice sabitlenir. 

Köyceğiz Evden Eve Nakliyat Fiyatları Yüksek mi? 

Köyceğiz’de çok sayıda firma olduğundan dolayı rekabet fazladır. Rekabetin fazla olması hizmetin kaliteli fakat ucuz olmasını doğurur. Köyceğiz evden eve nakliyat firmalarında farklı fiyatlar duymak mümkündür. Aslında nakliyat sektöründe bu normaldir. Çünkü taşınan evlerin özellikleri aynı olmadığından fiyatlandırma farklılık göstermektedir. Fiyatlandırmada firmalar bazı kriterleri baz almaktadır. Öncelikle müşteriye evin kaç odalı olduğu sorulur. Oda sayısı eşyaların yoğunluğunu anlamak için sorulur. Beyaz eşya, mobilya takımı gibi ağır eşyaların fazla olması fiyatlandırmada etkilidir. 

Eşyaların durumları paketleme malzemelerini ve çeşitliliğini de etkilemektedir. Firmamız sadece koli ve battaniye kullanmadığından eşyaların durumları önemlidir. Paketlemeyi kimin yapacağı fiyatlandırmada etkili olan diğer bir husustur. Müşterilerimizin bazıları paketlemeyi kendisi yapmaktadır. Aslında firmamızın tecrübeli elemanları çok daha hızlı ve pratik yapmaktadır. Personelimiz her gün en az bir evin eşyasını paketlemektedir. Bundan dolayı eşyalar hasar görmeyecek şekilde yapılır. Müşterilerimiz çok nadir paketleme yaptıklarından paketlemenin ipuçlarını bilemediklerinden eşyalarda hasar oluşabilmektedir.

Fiyatlandırmada etkili olan unsurlardan bir diğeri de asansör kullanılıp kullanılmayacağıdır. Müşterimiz isterse hiç asansör talep etmeyebilir. İsterse bir, isterse iki adreste de asansör kullanmak isteyebilir. Asansör ücrete tabi olmakla beraber taşınmayı hızlandırır. Eşyaların zarar görmesini en aza indirir. Eşyaların alınacağı ve taşınacağı dairelerin kaçıncı katta olduğu da fiyatlandırmada etkilidir.  

Köyceğiz’de Eşya Depolama İmkanı Var mı? 

İnsan hemen gönlüne göre bir ev bulamamaktadır. Daha gönlüne göre evi bulamadığı halde taşınmak zorunda olanlar Köyceğiz depolama hizmeti veren evden eve nakliyat firmasını araştırırlar. Depolama hizmetini her nakliyat firması vermemektedir. Köyceğiz evden eve nakliyat firmalarından depolama hizmeti verenler ise bu tür durumlarda olanlar için büyük kolaylık sunmaktadır. Böyle bir durumdaki kişinin eşyalarını uygun şekilde paketleyerek alan firma depoya yerleştirir. Yeni ev bulunca eşyalar nakledilir ve yerleştirilerek teslim edilir.

Depolarda evlerin fazlalık olan eşyaları, ofislerin evrak, dosya ve klasörleri gibi değerli malzemeler de saklanmaktadır. Eşyalar ve dosyalara uygun depolama alanı sunulur. Dosyaların konulduğu dolaplar özel şifreli kilitlerle kilitlenmiştir. Dolapların anahtarı sadece müşterimizde bulunur. Eşyaların konulduğu mekanlar ise devamlı temizlenir ve havalandırılır. Böylece haşere, böcek, rutubet ve nem gibi olumsuzluklar görülmez.

İnsanlar için değerli olan malzemeler depolandığından dolayı depo alanları 7/24 güvenlik kamerası ile korunmaktadır. Sel gibi doğal afetlere, yangın, hırsızlık gibi olumsuzluklara karşı her türlü tedbir alınmıştır. Depo hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizle sözleşme imzalamaktayız. Sözleşmede belirtilen süre ve fiyat geçerli olur. Süre dolduğunda ve eşyalar depolarda durmaya devam edecekse sözleşme yenilenmektedir. 

Köyceğiz Şehirlerarasında Evden Eve Nakliyat Önemli mi? 

Bulunduğunuz şehirden farklı bir şehre taşınacaksanız Köyceğiz evden eve nakliyat firmalarının şehirlerarası nakliyat hizmetinden yararlanmalısınız. Şehir içi nakliyat ile şehirlerarası nakliyat arasında hizmet bakımından bir farklılık yoktur. Aynı kalite ve aynı profesyonellikle hizmet verilir. Uzun yol söz konusu olduğundan, sözleşme ve sigorta yapan firmanın tercih edilmesi gerekir. Yol halinde kaza türü ihtimaller söz konusu olabilmektedir. Bütün eşyalarınızın zarar görmesi sizi ekonomik olarak derinden etkileyecektir. Sigorta yapıldığında hasar karşılanacağından zararınız olmayacaktır. 

Şehirlerarası yapılacak olan nakliyede kullanılacak aracın büyüklüğü çok önemlidir. Eşyalara göre küçük bir araba olduğunda üst üste konulan eşyalar zarar görmektedir. Eşyalara göre büyük bir araç olduğunda ise ne kadar sabitlenirse sabitlensin yolculuk sırasında boş kalan alana doğru sarsılmalar ve doğal olarak hasarlar oluşur. Araç filosu bakımından zengin olan firmamız eşyaya göre araç kullanarak hasar ihtimalini sıfırlar. 

Köyceğiz Evden Eve Nakliyat Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Evden eve nakliyat hassas bir iştir. Özenli ve profesyonelce yapılması gerekir Köyceğiz evden eve nakliyat firmaları çok olduğundan seçmek oldukça zordur. Tercih yaparken bazı hususlara özellikle dikkat edilmelidir. Firma seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

 • Firmadaki çalışanların sigortalı elemanlar olması. Elemanların işi sahiplenmesi ve daha kaliteli hizmet sunmaları adına bu çok önemlidir.
 • Asansör gibi gelişmiş teknolojik cihazların ve paketleme adına özel materyallerin kullanılması.
 • Eşyaların özelliklerine uygun elemanların görev alması. Örneğin mobilyaları mobilyacı elemanların sökmesi ve monte etmesi, makineleri teknik elemanların kurması gibi.
 • Firmanın taşıma yetki belgesine sahip olması.
 • Olası hasarların firma tarafından karşılanması.
 • Müşteri ile firma arasında sözleşme yapılarak imzalanması. Köyceğiz evden eve nakliyat firmalarında şartları sağlayan firmamız gibi bazı firmalar bulunmaktadır. Firmanızı kaliteli, profesyonel ve yukarıdaki hususları sağlayanlardan seçmeniz evinizi yorulmadan, strese girmeden ve ekonomik olarak çok daha uygun bir şekilde yapmanızı sağlar. 
 • Köyceğiz– Kamyonet Nakliyesi
 • Köyceğiz– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Köyceğiz  Ofis Büro Taşımacılık
 • Köyceğiz  Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Köyceğiz – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Köyceğiz  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Köyceğiz  – Kamyonet Nakliyesi
 • Köyceğiz – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Köyceğiz   Şehir içi Nakliye
 • Köyceğiz Evden-Eve Nakliye
 • Köyceğiz   Şehir içi Nakliye

KöyceğizEvden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


KöyceğizEvden Eve Nakliyat |Köyceğiz  Nakliyat Köyceğiz  bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?