Muğla Evden Eve Nakliyat Şehirlerarasi Taşımacılık

Anasayfa » Muğla Evden Eve Nakliyat Şehirlerarasi Taşımacılık

Muğla Evden Eve Nakliyat

 

Zahmetsiz Taşınmak Mümkün mü?

Taşınma denilince evin hanımlarını bir telaş sarar. Daha önce Muğla evden eve nakliyat firmaları ile taşınmamış olanlar her şeyi kendileri yapmaya alışmıştır. Önce marketlerden koliler istenir, bantlar, poşetler ve battaniye tarzında sarılacak malzemeler hazırlanır. Kamyon ve taşımak için insanlar ayarlanır. Haftalar öncesinden eşyalar toplanmaya ve paketlenmeye başlar. Paketlenerek kolilere yerleştirilen eşyalara ihtiyaç olunca koliden çıkarılması, kullanılması ve yeniden yerine konulması gerekir.

Çalışıyorsanız ve sadece akşamları paketleme işlerini yapabiliyorsanız eşyaları toplamanız bile haftaları alır. Beden yorgunluğu yanında psikolojik olarak uzun süren toplanma süreci insanları yıpratır. Toplanma sürecinde eşyalar dağınık olduğundan dolayı ciddi bir sıkıntı oluşturur. Muğla şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat yapan firmamızın hizmeti satın alındığında yaşam düzeninizi bozmanıza hiç gerek kalmayacak. Eşyalarınızı paketlemeyi taşınma sabahında yaparız. Siz kahvaltınızı yapın ve elemanlarımızın gelmesini bekleyin. Hiçbir sıkıntı ve zahmet yaşamadan taşınmanın mümkün olduğunu hizmetlerimizi denedikten sonra anlayacaksınız. 

Muğla En Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması Hangisidir?

Evden eve nakliyat firmalarında tecrübe, sistem, planlı iş yapma ve profesyonellik çok önemlidir. Muğla evden eve nakliyat hizmeti veren çok sayıda firmaya sahiptir. Firmalar arasından en kaliteli hizmeti sunan firmayı bulmanız aslında çok zor değildir. Çevrenizdeki kişilere Muğla şehir içi nakliyat, şehirlerarası, asansörlü ve depolama hizmeti sunan an kaliteli ve profesyonel firma hangisidir diye sorsanız firmamızın adını vereceklerdir.

Muğla halkı en kaliteli firmayı bilir. Fakat siz yine de araştırmak istiyorsanız yakın zamanda taşınan eş ve dostunuza sorabilirsiniz. Taşınanlar firmaların artısını ve eksisini en iyi gören gözlemcilerdir. Bundan dolayı taşınan kişilerden tavsiye almak önemlidir. Yakın zamanlarda taşınan yoksa internetten araştırabilirsiniz. 

İnternette arama motorlarına yazacağınız Muğla evden eve nakliyat ile karşınıza çok sayıda firma adı çıkacaktır. Talepler artınca nakliye sektöründeki firma sayıları da arttı. Bundan dolayı ekrana çok fazla seçenek yansıyacaktır. Firmaların internet siteleri incelenmeli ve sundukları hizmetler hakkında bilgi edinilmelidir. Sitelerde özellikle iletişim için sabit telefon numarasının verilip verilmediğine ve açık adresin olup olmadığına bakılmalıdır. Varsa iletişim numarası aranıp hizmetleriyle alakalı merak edilen şeyler sorulabilir.

İnternet sitesindeki müşteri yorumları dikkate alınmalıdır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmaların hizmetleri her zaman için daha güzel sonuçlar verir. Şayet firmanın sitesinde müşteri yorumları yoksa şikayet içeriklerinin yer aldığı siteler incelenir. Şikayet durumu varsa, içeriği okunarak Muğla evden eve nakliyat firmalarından en iyisine karar verilmelidir.

Muğla Evden Eve Nakliyat Firmalarının Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyat; bir adresten sistemli ve planlı şekilde alınan eşyaların yeni adrese nakledilerek yerleştirilmesidir. Muğla evden eve nakliye firmaları sundukları avantajlardan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Klasik taşınma sistemiyle taşınan çok nadirdir. Muğla ilinin profesyonel firmaları arasında yer alan firmamızın sunduğu avantajlar arasında şunlar vardır;

 • Anlaşma yapabilmek için ofise gelmeye gerek yoktur. İletişim numarası aranarak bilgi almak mümkündür. Telefonda fiyat belirlemeyi pek tercih etmeyiz. Yapacağımız keşif randevusu sonrasında fiyatlandırma yapmaktayız. Fakat müşterimiz müsait olamayacaksa telefonda edinmemiz gereken bilgileri içeren bilgileri sorup cevaplarını alarak fiyat verebiliriz.
 • Müsait olan müşterilerimizin evinde keşif yaparak fiyat belirleriz, kullanacağımız paketleme malzemelerini ve araç büyüklüğünü belirleriz.
 • Taşınmanın bütün detaylarının yer aldığı sözleşmeyi imzalarız. Sözleşmenin bir nüshası firmada diğeri müşteride kalır.
 • Firmamızda çalışanların hepsi sigortalı personelimizdir. Bazı firmalar günlük eleman kiralamaktadır. Günlük gelenlerde kurumsal hizmet anlayışı olmadığından dolayı müşterinin aradığı hizmeti sunamaz. Firmamızın sigortalı personeli güler yüzlü ve tecrübeli halleriyle işlerini pratik bir şekilde hallederler. Eşyalara karşı hassas ve itinalıdırlar.
 • Paketlemeden, araca taşımaya kadar gelişmiş ürünler kullanılır. Muğla asansörlü nakliyat ve özel paketleme malzemeleri sayesinde sıfır hasar hedeflenir.
 • Eşyalar yeni adrese yerleştirilir. Şayet eşyalarda bütün tedbirlere rağmen hasar varsa firmamız karşılar. 

Muğla Eşya Depolama Alanları Nerelerdir?

Evlerdeki fazla eşyalar, ofislerdeki fazlalık dosyalar, evrakların konulacak yere ihtiyacı vardır. Evde ve ofiste fazlalıklar ayak bağı olmaktadır. Muğla depolama hizmetleri bu ihtiyacı karşılamaktadır. Muğla evden eve nakliyat firmalarından bazılarının depolama hizmetleri vardır. Her firmada yoktur. Yeni evinizi bulamadan evden çıkarılıyorsanız hem nakliye hem de depolama hizmeti veren firmayı tercih etmelisiniz. Böylece ayrı ayrı firma araştırmak ve her iki firmaya ayrı ücret ödemek zorunda kalmazsınız. 

Depolama hizmetlerinde büyük eşyaların konulduğu alanlar ile dosya gibi malzemelerin konulduğu alanlar farklıdır. Dosyalar dolap tarzında alanlara konularak şifreli kilit altına alınır. Mobilya tarzındaki eşyalar ise daha büyük alanlarda kilitlenerek depolanır. Müşteriler depolama hizmetinden yararlanmak için sözleşme imzalamalıdır. Sözleşmede konulan bütün detaylara dikkat edilmelidir. Depoya konulan bütün ürünlerin listesi eksiksiz bir şekilde sözleşmeye yerleştirilmelidir.

Depo alanları özenle seçilir. Alanlarda eşyalara ve dosyalara zarar verecek rutubet, nem, haşere, böcek asla bulunmaz. Düzenli temizlenir ve havalandırılır. Hırsızlık ihtimaline karşı depolar 7/245 güvenlik kameraları ile izlenir. Sel, yangın gibi olası olumsuzluklara karşı tedbirler alınmıştır. Dosyaların bulunduğu alanların anahtarından sadece bir tane vardır. O anahtar da müşteride bulunur. Diğer alanların temizlikleri için firmada da bir tane yedek anahtar bulunur. 

Muğla Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Ne Etkiler? 

Evden eve nakliyatta farklı fiyatlar duymuş olma ihtimaliniz çok yüksektir. Bunun iki nedeni vardır. Birinci nedeni firmaların kalite farkıdır. Muğla evden eve nakliyat firmalarından profesyonel olanlar biraz daha yüksek fiyat isterler. Amatör olup sektörde adı bilinmeyen firmalar ise daha düşük fiyat vererek müşteri çekmeye çalışırlar. İkinci nedeni ise sektörde fiyat belirmede adına konulmuş olan kriterlerdir. Her evin eşyasının fazlalığı farklıdır. Bir ev bir saat içinde taşınırken bazı evler bir günde zor taşınır. İkisinin fiyatının aynı olmaması gerekir.

Şehirlerarası nakliye ile şehir içi nakliye fiyatları da farklılık gösterir. Aynı durumdaki bir ev şehir içinde bir yere taşınırken bir diğeri farklı bir ile taşınabilir. Buradaki fiyat farklılığının temelini yakıt fiyatları belirler. Ülkemizde benzin fiyatları yüksek olduğundan iller arasında mesafe kat eden araçların yaktığı benzin nakliye fiyatının %51’ini oluşturur. İşçilik de şehirlerarası nakliyenin fiyatını etkiler. Personelimiz şehir dışına çıktığında bazen birkaç gün aynı iş için çalışması gerekmektedir. Personelin masrafı da fiyatı yükseltir. Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar;

 • Evin kaç odalı olduğu
 • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı
 • Eşyaların alınacağı ve nakledileceği mekanların kaçıncı katta olduğu
 • Paketlemeyi kimin yapacağı

Muğla Evden Eve Nakliyata Araçların Etkisi Nasıldır?

Araç filosu müşteriyi neden ilgilendirsin diye düşünenler olabilir. Aslında bu önemli bir konudur. Firmada büyüğünden küçüğüne kadar çok çeşitli ebatlarda araçların bulunması müşteri memnuniyeti adına çok önemlidir. Zengin araç filosunun olması müşterilerimizin eşyalarının daha güvenli bir şekilde taşınmasında etkilidir.

Firmanın yetkili elemanı yaptığı keşif randevusunda eşyaların yoğunluğuna bakarak hangi ebatlarda araca ihtiyaç olduğunu da belirler. Belirlenen ebatlardaki araca yerleştirilen eşyalar sallanma veya üst üste gelmeden dolayı hasar görmeyecektir. Eşyalar az araç büyükse sabitlemeye rağmen eşyalar sallanır ve hasar görür. Eşyalar fazla araç küçükse üst üste gelen eşyalar yine zarar görür. Eşyalara uygun ebatlarda aracın olması gerekir. Muğla evden eve nakliyat firmalarından birçoğunun sayılı araçları vardır. Bu araçlarla hizmet sunmaya çalışırlar. Firmamızın zengin araç filosu çelik kasadır. İçlerinde eşyaların sabitlenmesini sağlayan ekipmanlar bulunur. 

 • Muğla – Kamyonet Nakliyesi
 • Muğla – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Muğla  Ofis Büro Taşımacılık
 • Muğla Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Muğla– Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Muğla   Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Muğla – Kamyonet Nakliyesi
 • Muğla – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Muğla  Şehir içi Nakliye
 • Muğla  Evden-Eve Nakliye
 • Muğla Şehir içi Nakliye
 • Muğla Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Adres Muğla  Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Muğla Evden Eve Nakliyat |   Muğla Nakliyat  Muğla bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43

muslihittin mah.meydan sk kocatepe apt no 6 d 10  menteşe /MUĞLA


Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Fatih çalışkan dedi ki:

  Muğladan kocaeli iline sorunsuz bir nakliyat gerçekleşti . Her şey için teşekkürler

 2. Ezgi yücel çalışkan dedi ki:

  Muğla’dan Kocaeli’ye tam zamanında ve hasarsız geldi Nuri bey ve ekibine teşekkür ederiz gerçekten çok temzi ve kaliteli nakliyat hizmeti veriyorlar herkese tavsiye ediyorum

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?