İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları

İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları
15.06.2020
210

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Şehirlerarası nakliyat firmaları

Kusursuz ve sorunsuz İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları firması arıyorsanız firmamızla irtibata geçmelisiniz. Firmamız, resmi belgeleriyle yıllardır nakliyat firmasında hizmet veren bir firmadır. İnsanlar bir şehirden diğer şehre çeşitli nedenlerle taşınma ihtiyacı hissederler. Halk arasında birkaç taşınmanın eşyalara bir yangın kadar hasar verdiği söylenir. Bu söylem firmamızın kaliteli ve profesyonel hizmetlerini kapsamamaktadır.

Profesyonel olan firmamızın elemanları da profesyoneldir. Bazı firmalar her taşıma için günlük kişiler kiralamaktadır. Günlük kiralanan kişiler işin ehli olmadığından ve nakliyenin püf noktalarını bilmediğinden hatalar ve hasarlar meydana getirmektedir. Taşımayı yapan elemanlarımız firmamızın sigortalı personelidir. Düzenli olarak taşıma ve insani ilişkiler konusunda eğitim alan personellerimiz nakliyede profesyonel olmuşlardır.

Ekonomik İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları

Ev değiştirmek yeterince masraf çıkarırken şehir değiştirmek çok daha büyük masraflar çıkarır. Bundan dolayı şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almayı düşünenler biraz ucuzuna kaçmak isterler. Fakat amatör veya resmi olmayan firmalardan alınan ucuz nakliyat hizmeti kişiye çok daha büyük masraflar çıkarmaktadır.

Eşyalar amatörce paketlendiğinden dolayı bir şehirden diğer şehre giderken hasar görmektedir. Amatör firmaların araç filosu zengin değildir. Bir iki tane araçla nakliye yaparlar. Oysaki evin eşyasına göre araç kullanmak nakliyede önemli bir esastır. Eşyaya büyük gelen araçlarda ne kadar sabitleme yapılırsa yapılsın boş alan kaldığından sallanma ve zarar söz konusu olur. Küçük araçlarda üst üste konulan eşyalarda kırılmalar çok olur. Profesyonel fakat ekonomik fiyatlarla taşıma yapan firmamız eşya yoğunluğuna göre araç kullanarak hasarı minimuma veya sıfıra indirir.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Evini farklı bir şehre taşıyacak olan kişiler firmaları arayarak genel bilgi ve fiyat alırlar. Aldıkları fiyatlar ve bilgiler neticesinde karar verirler. Firmamız telefonla fiyatlar ve hizmetler hakkında genel bilgilendirme yapar. Asıl fiyatlandırmayı taşınacak evde keşif yaptıktan sonra yapmaktayız. Müşterimiz müsait olmadığından dolayı keşif yapamayacak isek şu soruları sormaktayız;

  • Eviniz kaç odalı? Kaç beyaz eşyanız var? Mobilya takımlarınız kaç tane?
  • Paketlemeyi biz mi yoksa siz mi yapacaksınız?
  • Eviniz kaçıncı katta? Eşyaların çıkarılacağı ev kaçıncı katta?
  • Asansörlü taşımacılık ister misiniz?

Sorularımıza aldığımız cevaplara göre fiyatlandırma yaparız. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarında en büyük oran, aracın yakacağı yakıta aittir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?