Kuruçeşme Evden Eve Nakliyat

Kuruçeşme Evden Eve Nakliyat
12.07.2020
193

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Yıllanmış tecrübelerimiz arasında yer alan evden eve konusunda sizlere hizmet sunuyor olmak bizler için ayrıcalıktır. Evden eve nakliyat firmaları arasında bu güne kadar çok sayıda kaliteli işe imza atmış olan firmamız tüm taşınma işlemleriniz için profesyonel kadrosu ile hazırdır.Evet, nakliye işi profesyonellik gerektiren bir iştir. İşini ciddiye alan çalışanlarımız ile yorulmadan, bunalmadan evinizi taşıyor ve bu hizmeti en makul fiyat aralıklarında gerçekleştiriyoruz.

Taşınma işlemlerinin vermiş olduğu maddi külfetlerin arasına bir de nakliye firmasına ödeyeceğiniz yüklü miktarlardaki paralar eklendiğini düşünerek bu hizmeti sizlere en düşük fiyatlarla veriyoruz. Bundan da gurur duyuyoruz. Biz insana ve emeğe saygı duyan bir firma olarak insanların zor zamanlarından yararlanmak yerine insanlara zor zamanlarında yardımcı olmak misyonu ile kendimizi daha güçlü hissediyoruz.

Eşyalarınızı Yeni Evinize Taşımak Bizim İşimiz

Sektörde yer aldığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeden yalnızca müşteri memnuniyeti esaslı bir alt yapı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Taşıma firmaları söz konusu olduğunda parmakla gösterilecek işler yaptığımız için bu gün olduğu gibi yarında kalitenin adı olmayı sürdüreceğiz.

Bizler yapmış olduğumuz işin ciddiyetini anlamış olmanın bizlere vermiş olduğu tecrübeler sayesinde memnun müşterilerimize her geçen gün yenilerini eklerken, sizler taşınma işlemlerinde bizi tercih etmeniz halinde bu hizmetten alacağınız keyfin tadını çıkaracaksınız.  Stressiz bir taşınma planlıyor iseniz bu işte uzman kişilerle çalışmanız gerekmektedir.

Tüm eşya taşıma işlemleriniz için ayrı ayrı prosedürleri bulunan firmamız eşyalarınızı bulundukları yerden yeni evinize taşırken hiçbir sorun ile karşılaşmamanız için olası tüm önlemleri önceden almaktadır.Taşınma işlemleriniz başlamadan keşif işlemleriniz ücretsiz olarak yapılır ve bir taşınma planı oluşturulur. Bu taşınma planı dâhilinde yapılan taşınma işlemi sizler için artı hiçbir külfet getirmeyecek ve beklenmedik hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız anlamına gelmektedir.

Güvenilir Taşıma Şirketleri İle Çalışın

Taşınma işlemleriniz için alanında güven sağlamış köklü kuruluşlar ile anlaşma yapmanız sizler için oldukça önem arz etmektedir. Sonuçta tüm eşyalarınızı bu taşıma şirketine emanet ederken eşyalarınızın başına bir şey gelmesini istemek gibi bir hakka sahipsiniz.

Taşınma işlemleri eşyalarınıza özel olarak tasarlanmış taşıma kolileri ve bidonları ile yapılmaktadır. Büyük boyutlara sahip eşyalarınız gerekli sarma işlemleri yapıldıktan sonra düzenli bir biçimde taşıma aracına belirli bir sıraya alınırlar. Mutfak eşyalarınız için özel olarak hazırlanmış bidonlar mutfak eşyalarınızın kırılmadan bir yerden başka bir yere naklini kolaylaştırmaktadır. Demonte eşya grupları için usta mobilyacılar ile çalışıyor olmamız eşyalarınızın sökülürken ve aynı zamanda tekrar montaj işlemi yapılırken zarar görmelerini engellemektedir.

İşinde uzman kadromuz ile tanışmak ve taşınma işlemlerinizde kaliteyi yakalamak isterseniz Kuruçeşme evden eve nakliyat söz konusu olduğunda bizlerle tanışmak sizlere iyi gelecektir. Tüm taşınma işlemleriniz için konusunda uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmeti sunuyor olmak bizler için bir gurur kaynağı olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim Sayfamızdan telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?