Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat
25.06.2020
221

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Nakliyat firmaları her il ve ilçede çeşitli sayılarda bulunan firmalardır. Her zaman ihtiyacımız olmasa bile, günün birinde mutlaka ihtiyacımız olacağını biliriz. Bu yüzden de mevcut firmalar arasında karşılaştırma yaparak en iyisini bulmaya çalışırız. Fatih kurumsal nakliyat firmaları deyince de herkesin aklına bizim vermiş olduğumuz hizmet ve diğer nakliyat firmaları ile aramızda bulunan farklar gelir. Herkes için önemli olan noktalara biz daha çok önem veririz. Bizim için müşteri memnuniyeti ve en önemlisi bize emanet edilen eşyalara gösterilen hassasiyet esastır.

Nakliyat firması olarak gerek ekip arkadaşlarımız gerekse sunduğumuz hizmet adına takdir alarak ilerlemekteyiz. Bu işte en önemli nokta ekip çalışmasını sağlıklı bir şekilde yürütebilmektir. Taşıdığımız eşyalara kendi eşyamız gibi hassasiyet gösteriyor olmamız bizi diğer nakliyat firmalarından farklı tutmaktadır.

Nakliyat Firmaları İçin Önemli Noktalar

Nakliyat firması olarak en önem verdiğimiz durumlardan biri bizi diğer nakliyat firmalarından farklı yapacağına inandığımız özelliklerimizdir. Müşterilerle birebir çalışıyor olmamız, ortaya çıkan en ufak bir aksilikte çok daha iyi bir şekilde memnuniyet verebilmemiz bizim için çok önemlidir. Fatih kurumsal nakliyat firması deyince akla gelmemizin bir diğer önemli noktası da, bize emanet edilen eşyalara gözümüz gibi bakmamızdır. En ufak bir zarar getirmeden, kimsenin gözü arkada kalmadan nakliyat işlemini gerçekleştirmemizdir.

Fatih Kurumsal Nakliyat Firması Fiyatları

Fatih kurumsal nakliyat firmaları deyince akla ne yazık ki sabit bir fiyat gelmemektedir. Bizim işimizde belli bir değer biçilmemektedir. Fiyat oluşturulabilmesi için eşyaların miktarı, eşyaların nerden alınıp nereye götürüleceği, harcanacak yakıt parası gibi faktörler ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden elimizden geldiğince uygun fiyatlarla kimseyi mağdur etmeyecek şekilde fiyat belirlemekteyiz.

Nakliyat firmalarının fiyat aralıkları genellikle benzerdir. Burada yaptığınız iş ve önceliklerinize göre artılarınız ya da eksileriniz olmaktadır. Bizim nakliyat firmamızda da yaptığımız işe göre hizmet sunuyoruz ve buna göre de belli bir değer biçiyoruz. Ancak memnuniyet çok önemlidir. Bizim de temel aldığımız esas nokta budur. Yıllardır sunduğumuz hizmetler karşılığında aldığımız en önemli ödül de gelen olumlu tepkiler olmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?