Büyükçekmece Nakliyat Firması

Büyükçekmece Nakliyat Firması
24.06.2020
121

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 

Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesi ve bu zararın karşılanmaması herkesin sıkıntısı olarak bilinmektedir. Taşınmaya karar verenler karşılarında bu işi yaptıkları sırada her adımda yapılanlar konusunda bilgilendirmede bulunacak bir kurumsal firma aramaktadır. İşte bu konuda Büyükçekmece kurumsal nakliyat firması olarak bizler sizlere aradığınız hizmeti sunmaktayız.

Ev taşıma, ofis taşıma, firma ve kurum taşıma işlerinde bu işi profesyonel olarak yapan bir firmaya ihtiyaç duymanız söz konusu olacaktır. Bu alanda her türlü taşımacılık işinizde bizler sizlere sunacağımız hizmetten memnun kalacaksınız. Eşyalarınızı emanet olarak aldığımız haliyle sizlere teslim etmek üzere çalışmalarımızı yapmaktayız.

Büyükçekmece Kurumsal Nakliyat Firması İle Taşımacılık Hizmeti

Taşınma işleri bir insan için oldukça sıkıntılı bir süreç olarak bilinse de kurumsal bir nakliyat firması ile iletişime geçilmesi ile birlikte sıkıntı olmaktan çıkmaktadır. Kurumsal firma denilen ve nakliye işini profesyonel bir ekiple yapan firmalar sayesinde taşınma işinizin sorunsuz halledilmesini sağlıyoruz. Büyükçekmece kurumsal nakliyat firması olarak bizler bu zorlu süreçte sizlerin yanındayız.

Kurumsal nakliye firması olarak bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren planlı bir şekilde çalışmalarımızı başlatmaktayız. Önce taşınacak alandaki eşyalarınızı inceleyerek bu eşyaların listesini çıkarmaktayız. Ardından eşyaların nasıl paketleneceği ve taşınacak araca nasıl yerleştirileceği planlanmaktadır. Özellikle çok değerli eşyalarınızın taşınmasında çok daha özenli davranmaktayız. Taşınma işleminin tamamlanması ile birlikte yapılan işten memnun olacağınızdan eminiz.

Büyükçekmece Kurumsal Nakliyat Firmasını Neden Seçmelisiniz?

Nakliye hizmeti farklı alanlarda gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetin sunulması sırasında istenen en önemli husus taşınacak eşyaların zarar görmeden taşınmasıdır. İşte bu konuda sizlere hizmet sunan Büyükçekmece kurumsal nakliyat firması olarak bizler profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı yapmaktayız.

  • Taşınırken kurumsal bir firma seçmenizin sizler için birçok olumlu yönü bulunmaktadır. Bu olumlu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:
  • Kurumsal firma taşıma sırasında her an ulaşabileceğiniz şekilde çalışır.
  • Taşınma sırasında yapılacak işlerde uzman bir ekip çalışmaları yapar.
  • Eşyaların taşıma sırasında zarar görmesi halinde bu zararın kurum tarafından karşılanması söz konusudur.

Bütün bu avantajlar sizin taşınma ilerinizi kurumsal bir firma olarak bizlere teslim etmeniz anlamına gelmektedir. Bu konuda memnuniyetinizi sağlama ve profesyonel hizmet sunma adına sizleri beklemekteyiz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyaların Paketlemesini biz yapıyoruz ve eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?