Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
24.06.2020
191

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Evden Eve Nakliyat

Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de teknolojinin getirdiği yenilikler kullanılmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmeti yeni bir eve taşınmak isteyen herkesin ihtiyaç duyacağı bir hizmettir. Bu konuda birçok sıkıntı yaşanması söz konusu olabildiği için Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları olarak bizler sizlere aradığınız sorunsuz hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı evinizden alarak yeni evinize aynı şekilde teslim etmek üzere çalışmalarımızı planlamaktayız.

Evini veya ofisini taşımak isteyenlerin evden eve taşıma hizmetine ihtiyaç duyması söz konusudur. Bunun için bu hizmeti almak isteyen kişiler evden eve taşıma hizmeti sunan bizlerle iletişim kurmaktadır. Bu aşamadan sonra bizler alanında uzman ekibimizle sizleri ziyaret ediyoruz. Yapılan bu ziyarette taşınacak eşyaların listesinin hazırlanması ve sizin isteklerinizin belirlenmesi söz konusu olmaktadır. Keşif hizmetinin tamamlanmasının ardından taşıma konusunda tarih ve saat belirlenir.

 

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık Aşamaları

Bizler Büyükçekmece evden eve taşımacılık olarak bizler taşınma sırasında sizlere bir plan çerçevesinde hizmet sunmaktayız. Evden eve taşıma hizmetinin aşamaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Öncelikle taşınacak eşyaların raporunun hazırlandığı bir keşif çalışması yapılır
  • Ardından eşyaların türüne göre ve değerine göre paketlenmesi işlemi tamamlanır
  • Paketlenen eşyalar taşınacak araca uygun şekilde yerleştirilir
  • Emanet olarak alınan eşyalar yeni mekanlarına hasarsız şekilde yerleştirilir
  • Taşıma sırasında zarar gören eşyanın bulunması durumunda hasar tespiti yapılıp gerekli ödemeler yapılır

Bütün bu evden eve taşıma hizmetlerini sizlerin %100 memnuniyetini kazanmak üzere uzman çalışma ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Neye Göre Değişir

Taşınma sırasında bu işin yapılması için ayrılan bütçe bazı durumlarda kat kat atmaktadır. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesi taşıma işinin çok pahalıya gelmesine sebep olabilmektedir. Büyükçekmece evden eve taşımacılık hizmetleri sunan firmalarımız bu konuda profesyonel bir çalışma yapmaktadır. Taşıma konusunda size işin başında bir fiyat çıkarılmaktadır. Taşıma işi bittiğinde de sizden bu belirlene ödeme alınmaktadır.

Taşıma hizmeti sunan bir firma olarak bizler size taşınacak eşyalarınızın özelliklerine göre taşıma hizmeti sunmanın bedeli olan fiyatı bildirmekteyiz. Ayrıca taşıma sırasında asansör kullanılması, eşyaların demonte edilmesi ve yeni yerinde monte edilmesinin fiyatı da ildirilmektedir. Taşınma sonunda hasar gören eşyaların bedelinin karşılanması ile birlikte taşınma işi sizin için bir sürprize dönüşmeyecektir.

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik ir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Şayet paketleme konusunda bir hizmet almamışsanız, eşyalarınızı paketlemeniz taşınma işleminin pratik olmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte taşınacağınız adrese ait elektrik ve su hizmetlerini de açtırmanız faydanıza olacaktır.

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?