Ataşehir evden eve nakliyat Firması

Ataşehir evden eve nakliyat Firması
15.06.2020
322

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işi meşakkatli bir iştir. Birçok iş koluna göre daha fazla hassasiyet gösterilmesi gerekir.  Ataşehir Evden eve nakliyat firmaları her gün eklenen yeni imkanlara rağmen hala bilinçsiz firmaları içinde barındırmaktadır. Biz müşterilerimize doğru imkanları sunabilmek için son teknolojileri, taşıma sektöründe ki yenilikleri takip ediyoruz.  Taşınırken sizin mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

İşimizi yaparken gelişigüzel değil belli prosedürler doğrultusunda hareket ediyoruz. Uzman kadromuz eşyalarınızda hasar oluşturmamak için çabalayan deneyimli personelimizle sizlere hizmet veriyoruz. Taşıma sektöründe her gelişmeyi uygulamaya çalışıyor müşterilerimizin taşınma sürecini en hasarsız şekilde atlatabilmesi için çaba sarf ediyoruz. Pek çok firmanın aksine biz kendimizden önce sizi düşünerek hareket ediyoruz.

Taşınma korkusu

Evinden memnun olmayan pek çok insan imkanları olsa bile evini değiştirmiyor. Çünkü insanlar daha önce yaşadığı kötü taşınma deneyimleri yüzünden taşınmaya korkuyorlar. Evden eve nakliyat firmaları arasında deneyimiyle ön plana çıkmış bir firma olarak sizi korkularınızdan kurtulmaya davet ediyoruz. Geçmişteki kötü deneyimlerinizi unutup taşınacağınız zaman bizi tercih ederseniz bu korkularınızın ne kadar yersiz olduğunu göreceksiniz.

Evet taşınma dediğimiz süreç karşınıza pek çok zorluğu çıkaracaktır. Ama biz elimizdeki bütün imkanlarla sizin yanınızda olmaya ve sizin işinizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Taşınmak artık kâbusunuz olmasın. Taşınma işinde bizi tercih edin ve uzman ve kurumsal bir firmanın işini nasıl doğru bir şekilde yaptığına şahit olun.

Güvenilir Hizmet

Taşınırken sadece sorun firmaların eşyalarınızı taşırken çıkardığı sorunlar değildir. Bazı firmalar taşınırken ekstra ücret isteme ya da önceden söylemediği ekstra ücretleri araya sokarak fiyat artırma gibi dolandırıcılık yollarına başvurmaktadır. Eğer bizim gibi Ataşehir evden eve nakliyat firmaları ile çalışırsanız bu gibi sorunlar yaşamadan güven içinde taşınırsınız.

Kısaca taşımacılık sektörü kalabalık bir sektördür. Taşınmak ise zorlu bir süreçtir. Bu yolda size eşlik edip sizin yükünüzü azaltacak Ataşehir evden eve nakliyat firmaları bulmak şarttır. Eğer doğru firmaları bulup çalışmazsanız yaşadığınız zorluklar daha da artar.  Biz işini hakkıyla yapan, siz müşterilerini memnun etmek için çalışan bir firma olarak her türlü evden eve nakliyat işinizde size hizmet etmek için beklemekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?