Yurtdışı Eşya Taşıma – 0532 460 66 43

Yurtdışı Eşya Taşıma – 0532 460 66 43
17.11.2020
468

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Yurt Dışı Eşya Taşıma

Yurt dışı eşya taşıma hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Hizmetlerimizi sizlere, şehirlerarası, şehir içi ve uluslararası şeklinde vermekteyiz. Temiz, ideal bir taşımacılık için neye ihtiyacınız var, bu konularda kendimize has bakış açımızla, bilgi birikimlerimizle birlikte hizmetlerimizde hiçbir aksama olmaksızın gerekli işlemlerimizi yapmaktayız. Ekip çalışmasına olan vermiş olduğumuz önem ve dikkat, bizi birkaç kat daha ileri taşıyan etmenlerimiz arasında bulunmaktadır.

Taşımacılık sektöründe, ekip arkadaşlarımızı seçerken oldukça dikkatle hareket etmek zorunda olduğumuzu biliyoruz. Ve ekip tercihi yapmanın yanı sıra, ekip arkadaşlarımızın düzenli olarak belirli eğitimlerden geçmeleri de gerekiyor. Firmamız, gelişimini, ekipçe gelişmeye ve öğrenmeye borçludur. Bu açıdan, güncelliğimizi koruyabilmek için her şeyi gerektiği zamanlarda yapmaktayız.

 

Uluslararası Yurtdışı Esya Taşıma

Uluslararası Yurtdışı eşya taşıma için araç tercihleri, doğru zamanlama ve rota hesaplamaları, bu işin en yorucu kısımları arasında bulunmaktadır. Hiçbir şekilde kendimizi sınırlandırmaksızın hareket etmeye söz vermiş olan bir ekibiz. Bu açıdan, bizi tanıdıkça, taşımacılık sektöründe neleri başarabilecek olduğumuzu da göreceksiniz. Eşyalarınızın uzun mesafeler için doğru şekilde taşınması gerekmektedir. Ambalajlama yöntemlerinin doğru olması gerekmektedir. Ve ne olursa olsun mesafenin hesaplanması, araçların tercihlerinin de bu duruma göre yapılması gerekmektedir. Tabii ki taşınacak olan eşyanın durumunu da dikkate almalıyız. Mesela büyük araçlarla daha büyük yükler taşırken, parça eşya taşımacılığı adına küçük araç tercihleri yapmaktayız.

Türkiye Uluslararası Esya Taşıma

Türkiye uluslararası eşya taşıma firması olarak, bulunduğumuz sektör içerisindeki başarımızla birlikte adımızı altın harflerle yazdırmış durumdayız. Müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz başarılı iletişim sayesinde her geçen gün biraz daha adımızı duyurabiliyoruz. Deneyimli geçmişimiz, her yerde bulunmakta olan referans noktalarımız, müşterilerimizin bize daha büyük bir güven ile yaklaşmasını sağlamaktadır. İlk başladığımız dönemlerimizde, şehir içi taşımacılık şeklinde bir alanda sizlere hizmetlerimizi sunuyorduk. Ancak şu anda alanımızı daha geniş bir şekilde kurduk ve ilerlemeye, gelişime devam etmekteyiz. Sınırlarına dışına kadar taşmış olan bir taşımacılık hizmeti ile aradığınız kaliteyi bizim sayemizde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Türkiye Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Türkiye uluslararası evden eve nakliyat, taşımacılık firmalarında verilen hizmetler arasındadır. Ancak diğer hizmetlere kıyasla tabii ki bu konunun daha büyük bir dikkate değer olduğu da kesindir. Dolayısıyla, eğer ki eşyalarınızı sınır ötesine göndermek gibi planınız varsa, bu işte başarısını kanıtlamış olan kişiler ile bu paylaşımı yapmayı dikkate almalısınız. Firmaların geçmişlerine bakmalı, deneyimlerine bakmalısınız. Bunun bir sonucu olarak da eşyalarınızın çok daha güvenilir bir şekilde şehir dışına, ülke dışına taşınmasını sağlarsınız.

Bu noktada firmamız, ekipçe çalışma gücü, kapasitesi ile ortadadır. Gündeminde tutmakta olduğu başarılı uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerindeki başarısıyla her geçen gün daha geniş kitlelere hitap edebilecek pozisyona gelmiştir. Bunu tetikleyen en önemli konu da tabii ki ekipçe göstermekte olduğumuz başarının kendisidir.

Uluslararası Eşya Tasima Hizmetleri

Uluslararası eşya taşıma hizmetleri, bünyesinde farklı türden hizmetleri de içermektedir. Bu hizmetler, firmaların belirlemiş oldukları türlere göre şekillenmektedir. Mesela firmamız içerisinde uluslararsı olan eşya taşıma hizmetlerinde parça eşya taşımacılığı da yer almaktadır. Biliyorsunuz ki bazen eşya taşımacılığında, sınırlı sayıda eşyaların taşınması gerekebiliyor. Biraz daha küçük çaplı taşımacılık operasyonu şeklinde bahsedebileceğimiz bu tarz işlemlerin gerçekleşmesi, daha farklı hesaplamalarla gündemde yer almaktadır. Mesela araç filosundaki değişimlerden bahsedilebilir. Daha küçük olan araç tercihleri gündemde yer alabilir. Bunun yanı sıra lojistik belirli hesaplamalar da daha uygun şekilde gündemde tutulabilir. Sizler için sunmakta olduğumuz hizmetlerimizin içerisinde dikkatle üzerinde durmakta olduğumuz konu, taleplerinizdir.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Ne Demek?

Uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetinin tanımı genel itibariyle, tüzel ve gerçek kişilere ait olan bütün eşyaların uluslararası mecrada taşınması şeklinde özetlenebilmektedir. Lojistik firmaların üstlenmekte olduğu bir görevdir. Eşyalarınızı Türkiye dışına ya da Türkiye dışındaki bir ülkeden Türkiye’ye taşıma talebinizi oluşturduktan sonrasında firmalar sizlere bu tarz bir hizmeti sunacaklardır. Her taşımacılık yapacak olan firmanın bünyesine yer almakta olan bir hizmet değildir. Bu yüzden dolayı da, firmaları seçerken, bünyelerinde bu tarz bir hizmeti sunuyor olup olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu konuda firmanın içerisinden bilgiler edinmelisiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonrasında hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Firmamızda, uluslararası mecrada taşımacılık hizmetleri aktif bir şekilde verilmektedir. Bize bu konu adına ulaşmayı ihmal etmeyiniz.

Uluslararası Ev Nakliyat Firmaları

Uluslararası ev nakliyat firmaları sayısına baktığımızda gittikçe daha da yüksek sayılara erişim sağladıklarını görebilirsiniz. Bu artış bir tesadüften fazlasını bizlere anlatmaktadır. Firmaların sayılarındaki bu yoğunluklu artışın altında yer almakta olan ilk konu, nüfusun artış göstermesidir. Artık insanlar çok daha hızlı bir şekilde yer değiştirmeye başladılar. Bunun en etkin sonucu da elbette ki artık insanlar, eşya taşıma gibi konulara, ev taşıma gibi noktalara daha fazla vakit ayırıyorlar. Taşımacılık firmaları da artış gösteren bu ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla yer almaktadırlar. Firmamız da deneyimli geçmişiyle birlikte başarılı hizmetlerini bu ihtiyaç sahiplerine, hizmetlerimizi talep etmekte olan kişilere sunmaktadır.

Uluslararası Nakliye

Uluslararası nakliye hizmetleri vermekte olan firmamız, internet üzerinden iletişim alanlarıyla birlikte aktif bir şekilde hizmet taleplerinize yanıt vermektedir. Hızlı ulaşım ve iletişim imkanlarının yer almakta olduğu site içerisinden telefon numarası ile yapacağınız aramalarınıza kısa süre sonrasında yanıt gelecektir. Ve hizmetlerimizin harekete geçip, taşımacılık hizmetlerimizi başlatacak olmamız çok kısa süre içerisinde gerçekleşecektir. Sizler talep edeceksiniz bizler ise hizmetlerinizi hayata geçireceğiz. Bu açıdan ne tarz bir hizmet alacağınıza da sizler karar vereceksiniz. Parça eşya taşıma, şehir içi eşya taşıma, şehirlerarası eşya taşıma gibi çeşitlenmiş olan başlıklarımızdan bir tanesine erişebilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat Sigortası

Taşımacılık hizmetleri vermekte olan firmaların en önemli sorumlulukları arasında yer almakta olan konu, garantili taşımacılık hizmetleri veriyor olmasıdır. Ne yazık ki, birçok firmanın bu noktada eksik hizmetler verdiklerini görmekteyiz. Yani firmalar, sigortalı sözleşme yapmak yerine, daha ucuz taşımacılık yapıyoruz diyerekten sigorta vermekten kaçınmaktadırlar. Firmamız ise uluslararası nakliyat sigortası yaparak, sizlere güvence sunmaktadır. Taşıma esnasında eşyalarınızın başına bir iş gelmesi durumunda, bu sorumluluğu tamamen üstlenmekteyiz. Ve sizin kendinizi güvende hissedebilmeniz için çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, firmamızın en önemli misyonları arasında bulunmaktadır.

Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Uluslararası nakliyat ücretleri, taşımacılık esnasındaki belirli kriterlerin değişimlerine göre farklılaşmaktadır. Mesela tercih etmek durumunda olduğumuz aracın teknik detayları, tüketim ihtiyaçları gibi konular, bu ücret hesaplama noktasında bizim için önemlidir. Mesafenin uzunluğu da tabii ki yine yakıt ile ilişkili bir durum olduğu için, yine aynı şekilde burada söyleyebileceğimiz konu, araçlarımızın yakıt tüketimidir.

Ancak hizmetlerimiz kendi içerisinde çeşitlenmekte olduğundan ötürü, ne tür bir taşımacılık talebinde bulunduğunuz da önemlidir. Yük ağırlığı, boyutları ile doğru orantılı olarak değişim göstermekte olan ücretlerimiz de vardır. Bu noktada parça eşya taşıma gibi daha sınırlı sayıdaki eşyalarınızın taşınması, daha küçük sayılarla ifade edilebilecek olan ücretler ile hayata geçirilecektir.

Uluslararası Parça Eşya Taşımacılığı

Uluslararası parça eşya taşımacılığı isminden sürekli bahsettik ancak şimdi bu konuyu biraz daha derinlemesine ele almak istiyoruz. Standart ev taşımacılık hizmetlerinin yanında her zaman firmamız içerisinde sizlere sunulmakta olan diğer bir hizmet başlığı parça eşya taşımacılığı olmuştur. Şehir içi, şehirlerarası ya da uluslararası olarak çeşitlenmekte olan parça eşya taşımacılığı içerisindeki en önemli konu, eşyaların boyutlarına göre belirli tercihlerin yapılmasıdır. Yani daha az sayıda olan eşyalarınız burada taşınacaktır. Tabii ki bu da bizim daha kolay bir taşımacılık hizmeti vermemiz demektir. Yani daha az maliyetli olan bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturmayı planlıyor olacağız.

Uluslararası Ev Taşıma İçin Gerekli Gümrük Evrakları?

Uluslararası ev taşıma için gerekli gümrük evrakları nelerdir diye sorulduğunda, karşımıza biraz kalabalık olan resmi evrakların listesi çıkmaktadır. Merak etmeyiniz, bu listenin tamamlanmış olma şartı tabii ki firmaların sorumluluğu içerisindedir. Müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmak amacıyla buraya yerleştireceğimiz gerekli resmi evraklarımız tamamen firmamızın sahip olduğu resmi evraklardır ve kesinlikle legal olan bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturmak için burada yer almaktayız. Gerekli gümrük evraklarını şu şekilde sizlere sunabiliriz:

 • Gümrük beyannamesi
 • Ticari fatura
 • Proforma fatura
 • Navlun faturası
 • Onaylı fatura
 • TR Dolaşım belgesi
 • 1 Dolaşım belgesi
 • Form A
 • Menşe şahadetnamesi
 • Çeki listesi
 • Yükleme noktası
 • Sigorta belgesi
 • Taşıma belgesi
 • CMR Karayolu taşıma belgesi

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Türkiye Almanya ev taşıma yapmakta olan firmamız, gerekli belgelerini bünyesinde barındırarak, legal bir şekilde sınır dışına taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Şehir içi olan taşımacılığın yanı sıra sınır dışına, Türkiye dışına yapmakta olduğumuz taşımacılık hizmetlerimiz de, aktif bir şekilde yer almaktadır. Müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi bizden talep etmek isterseniz eğer ki sitemizden iletişim numaralarına bir çağrı yapmanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde sizlere erişim sağlıyor olacağız. Ve tabii ki hizmet taleplerinizin arkasından hemen kara yolu ile gerçekleştirmekte olduğumuz taşımacılık hizmetlerimize de başlıyor olacağız.

Yurtdışı Nakliye Hizmetleri

Yurtdışı nakliye hizmetleri, firmamızın içerisinde farklı ülkelere legal bir şekilde gerçekleştirilmekte olan hizmetlerimizdendir. Gerekli gümrük evraklarını ve resmi evrakları firmamız barındırarak, sizlere gerekli hizmetleri sunmaktadır. Bizleri seçmiş olduğunuzda sizlere sunacağımız benzersiz hizmetlerimizden yararlanmaya başlarsınız. Parça eşya taşıma ya da standart ev taşıma gibi eşya taşımacılık hizmetlerimizden size uygun olanını seçebilirsiniz. Tercihleri yaparken tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre hareket edersiniz ve bizler de sizlere uyum sağlarız.

Güçlü ve çok çeşitli olan araç filomuzun varlığı sayesinde, sizlere sunabileceğimiz hizmetlerimizin altından rahatlıkla kalkmaktayız. İster motorlu taşıtlarınız olsun isterse de standart ev taşıma talepleriniz olsun fark etmez. Bizim sizlere sunacağımız hizmetlerimiz, geçerli araç filolarımızdan uygun olan araçlarımızın tercihleri ile birlikte gerçekleşecektir. Sınır dışına göndermeyi planladığınız eşyalarınızın durumları, boyutları nelerdir bu konulara dair bir inceleme yapacak, hemen hizmetlerimize başlayacağız.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Uluslararası evden eve nakliyat nasıl yapılır diye sorulduğunda, firmamız sizlere bu konuda kendi bünyesinde vermekte olduğu hizmetleri ile yanıt verecektir. Bizden eğer ki sınır dışına eşya taşımacılığı ile ilgili bir hizmet talep etmiş olduğunuzda sizleri sırasıyla şu evreler bekliyor olacaktır:

Ön hazırlık evresi

Bu evrede, firmamızın göndereceği özel ekspertizler tarafından detaylı bir inceleme raporu oluşturulacaktır. Eşyalarınızın boyutları ve tabii ki ağırlıkları gibi çeşitli nicel detaylar hesaplanacaktır. Bu detaylar bir raporda birleştirilip gerekli işgücü hesaplanması yapılacaktır.

Ambalajlama ve paketleme evresi

Rapor içerisindeki hesaplamlara göre eşyalarınızın paketlenme işlemleri başlatılır. Burada uzman ekibimiz, kaliteli bir iş çıkararak, eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketler.

Taşımacılık

Ambalajlama sonrasında uygun araç tercihi ile birlikte eşyalarınız sırasıyla ve dikkatli bir şekilde araçlara yüklenir ve taşımacılık hizmetlerimiz bu şekilde başlamış olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası eşya taşımacılığı hizmetlerimizin süresi, genel itibariyle, hangi ülkeye taşıma yapılmakta olduğuna göre değişmektedir. Sizlerden alacağımız mesafe bilgileri, ülke ve konum bilgileri gibi detayları öğrendikten sonrasında bu konuda daha net bir bilgi verebiliyoruz.

Uluslararası ev taşıma sırasında biliyorsunuz ki belirli resmi işlemler gerçekleşmektedir. Özellikle de gümrük işlemleri noktasında, firmamızın belirli resmi işlemlere tabii olması gerekmektedir. Bu noktada, eşyalarınız, tarafımızda eşya depolama hizmetlerine uygun şekilde depolanacaktır. Merak etmeyin, eşyalarınızın konum bilgilerinden ve durumlarından da her zaman gerektiğinde haberdar olacaksınız.

Uluslararası parça eşya taşımacılığı, firmamızın standart eşya taşımacılığının yanında vermekte olduğu bir hizmet başlığıdır. Birçok müşterimiz, parça eşya taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmaktadırlar. Bu konudaki başarımızı, kısa sürede eşyalarınızı temiz bir şekilde taşıma yaparak göstermekteyiz.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimizi tercih edecek olanların bilmeleri gerekecek ilk konu kesinlikle gümrük işlemlerimiz için uygun olan resmi evraklarımızı bünyemizde barındırıyor olmamızdır. Bunun sonucunda da tabii ki de legal bir şekilde, yasal düzenleme çerçevesi içerisinde kalarak hizmetlerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?