Yenikapı Evden Eve Nakliyat

Yenikapı Evden Eve Nakliyat
26.07.2020
94

Hemen ARA
0 532 313 59 55


HEMEN ARA

Başka bir şehir ya da aynı şehir içerisinde yer değişikliği söz konusu olduğunda taşınmak için kurumsal çalışan bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyulur. Evden eve nakliye işinin hasarsız, zamanında, tecrübeli personel ve iyi referanslı firmalarla yapılmasına bağlı olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

 

 

Yenikapı evden eve nakliyat söz konusu olduğunda firmamız profesyonel çizgisi ve referansları ile evden eve nakliye hizmetinde yerini almaktadır. Sadece Yenikapı ilçesinden başka bir il ya da ilçeye değil , başka bir il ya da ilçeden Yenikapı’ya taşıma işlemlerinde de taşımacılık hizmetleri yapılır.

Evden Eve Nakliyatın Aşamaları

Evden eve taşıma talebi doğunca, müşteri firmaları araştırır, sonra bir firmada karar kılar ve taşıma işini yapacak olan firma ile görüşülür.

İstanbul Yenikapı Evden Eve Nakliyat

-Nakliye firması öncelikle taşınacak eve bir eksper gönderir. Eksper ne kadar eşya olduğunu, ne kadar sürede taşınabileceği, eşyaların hangi araçlarla taşınacağına, asansörlü nakliyat hizmeti verilecekse asansörün en güvenli nerede olacağına karar verir. Genellikle ev balkonları asansörlü taşımada asansör mekanizmasının duracağı yer anlamında, en güvenli yer olarak tercih edilir.
-Daha sonra müşteri ile nakliye firması arasında bir sözleşme yapılır. Bu sözleşmede taşıma esnasında eşyaların kırılması, çizilmesi hasar alması durumunda bu zararın karşılanacağını garanti eder. Böylece müşterinin bu yöndeki tedirginliği giderilmiş olur. Yazılı sözleşme, firmanın güvenilir ve sorumluluk taşıdığının da bir göstergesi olarak düşünülür.


-Taşıma işlemi gün ve saatinde tecrübeli ekip eşyaları gruplandırır, niteliklerine göre ambalajlar, mobilyaları demonte eder. Araca özenli bir şekilde yerleştirir.
-Eşyalar süresinde taşınılan eve götürülür. Ambalajlı eşyalar ambalajları açılarak, demonte mobilyalar monte edilerek taşıma işlemi tamamlanır.
-Asansörlü taşıma çok katlı binalarda gerekli olmaktadır. Çünkü insan gücü ile yüksek katlara taşıma işlemi yapılması çok zordur ve bina asansörleri ve koridorları eşya taşımaya müsait olmayabilir. Ayrıca büyük zaman kaybına neden olur. Hem zaman tasarrufu hem güvenli taşıma anlamında asansörlü taşıma büyük kolaylıklar sağlar. Asansörlü bir taşıma hizmeti yapılırken, evin en güvenli yerine asansör mekanizması yerleştirilir. Ve yine ambalajları ile ve demonte eşyalar eve çıkarıldıktan sonra montajı yapılarak teslim edilir. Eşya ambalajlamada eşyaların çeşidine uygun, zarar görmesini önleyecek çeşitli malzemeler kullanılır.

Firmanın tecrübeli, eğitimli, saygılı personellerle çalışması müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunun bir göstergesidir. Yenikapı evden eve nakliyat söz konusu olduğunda kurumsallık çerçevesinde personel duruşuna önem verilip gerekli eğitimler verilerek daimi referanslar kazanılır.

HEMEN ARA

YeniKapı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sosyal hayattaki ani değişiklikler, eğitim, tayin gibi pek çok sebepten dolayı evden eve nakliye işleri yoğunlaşmıştır. Bu nedenle de bu hizmeti veren çok firma vardır. Firma tercih ederken bu işi planlı çalışma ve işinin ehli personelle beraber, kurumsallık çerçevesinde yerine getiren firmalar tercih edilmelidir. Referans listesi bu anlamda yol gösterici olacaktır. Ayrıca yapılan işin karşılığında istenen fiyat müşteri bütçesini sarsmayan, makul fiyatlar olmalıdır. Yenikapı evden eve nakliyat düşünüldüğünde müşteri memnuniyeti odaklı, uygun fiyatlı hizmetler akla gelmektedir.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?