Yedikule Evden Eve Nakliyat

Yedikule Evden Eve Nakliyat
24.07.2020
93

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Yedikule İstanbul’un oldukça eski bir semtidir. Coğrafik açıdan oldukça zorlayıcı bir noktadadır. Bu semtte yapılacak taşınma işleri binaların eski olması sebebiyle ve binaların konumlarının bir birbirine yakın olması sebebiyle oldukça zor gerçekleşmektedir. Ama biz firma olarak yıllardır Yedikule Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet verdiğimiz için sizin taşınma işlerinizi güvenle yapacağımızı garanti ediyoruz

HEMEN ARA

 

İstanbul Evden eve Yedikule Nakliyat

Eğer bu semte ya da bu semtten taşınmayı düşünüyorsanız eşyalarınızı emanet ettiğiniz ekibi çok iyi seçmeniz elzemdir. Yedi kule dediğimiz zaman dar merdiven kovanlarının olduğu eski evleri gözünüzün önüne getirmeniz gerekir. Zamanında kullanılan eşyalar az ve küçük boyutlu olduğu için o evlere taşınmakta problem yaşamamışlar ama günümüz eşyalarını göz önüne alırsak size Yedikule’nin çok zorlayıcı olduğunu söyleyebiliriz.
Firma olarak yıllardır Yedikule’de çalışan deneyimli ekibimizle sizlere sorunsuz bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu semtte çalışırken edindiğimiz deneyimle semtin genel sorunlarını aşmak konusunda çok fazla fikir edindik. Tüm bu birikimimizle sizlere en doğru hizmeti verebileceğimize eminiz.

Yedikule Evden Eve Taşımacılık

Yedikule de taşımacılık işi zor olduğundan ve dar yollarda sarsılan arabanın eşyalarınızın zarar görme ihtimalini artırdığından eşyalarınızı bölümlendirerek arabamıza yerleştiriyoruz. Bu sayede hiçbir eşya birbirine zarar vermemiş oluyor ve eşyalar doğru tonajda kamyonlarla taşınınca birbirine destek olduğundan en az sarsıntıyla yollarına devam etmiş oluyorlar.  Diğer bir nokta ise apartman içlerinin darlığı olduğu içinde bu sorunu teknolojiden yardım alarak çözdük. Artık taşımacılık sırasında apartmanların uygun olan pencerelerine asansör sistemleri kurarak eşyalarını doğruca evinizin içine taşıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın zarar görme ihtimalini en aza indirerek taşımış oluyoruz. Hem de eşyalarınız en güvenli yoldan yeni yerlerine çıkıyorlar.

Doğru şekilde paketlediğimiz eşyalarınız taşınma sırasında hiçbir zarar görmesin diye dikkatli bir şekilde ekip arkadaşlarımız tarafından nakledilmektedir. Sizlerin gözü arkada kalmasın diye çalışmalarımızı oldukça temiz ve titiz bir şekilde yürütmekteyiz. Doğru bilgileri aldığımız sürece işimizi elimizden geldiğince düzgün bir şekilde yapmaya gayret etmekteyiz. Yedikule evden eve nakliyat firması olarak kalite bizim işimiz.

Doğru ve Dürüst Hizmet

Firma olarak kendimizi referanslarımız ile ifade edebiliyoruz. Kendimizi anlatabilecek en doğru şeyin bizimle çalışıp memnun kalan müşteriler olduğunuz düşünüyoruz. Bu yüzden şeffaflık konusuna oldukça özen gösteriyoruz. Sizin de firmamıza karşı oldukça şeffaf olmanızı bekliyoruz.

Yedikule Nakliyat Firması

İlerde oluşabilecek aksiliklere karşı önlem alabilmek adına sizden gelecek her bilginin önemli olduğunu ve bizim bu bilgiler ışığında hareket ettiğimizi söylemeyi bir borç biliriz.
Profesyonel bir firma olarak sizleri Yedikule’ye ya da Yedikule’den başka semtlere kusursuzca ve garantili bir şekilde taşıyabiliyoruz. Bizimle çalışarak zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Yedikule Evden Eve Nakliyat Firmaları

 

HEMEN ARA

Semti bildiğimiz için semtin sorunlarına da hâkim olduğumuz için oldukça hızlı bir şekilde evinizin naklini gerçekleştirebiliriz.Taşınma konusunda firma olarak sizlere gereken desteği vermeye hazırız. Yedikule zorlu bir semt olabilir. Ama bizde oldukça deneyimli bir firma olduğumuzdan ortaya çıkacak bütün sorunların üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz. Yedikule evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazırız.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?