Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat Taşıma Fiyatları
Van Evden Eve Nakliyat
22.02.2021
345
Van Evden Eve Nakliyat

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Van evden eve nakliyat firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmeyiz. Deneyimli çalışanlarımız, tüm taşıma işlemlerini özenle gerçekleştirmektedir. Bir lokasyondan diğerine taşınmak zor bir iştir. Eşyaların ambalajlanması, demonte edilmesi ve taşınması vakit alan işlemlerdir. Firmamız planlama dahilinde eşyalarınızı gerekli olan tüm aşamalardan geçirerek taşınmaya hazır hale getirir. Sigorta hizmetleri sayesinde müşterilerine güven verir.

Ev, büro veya ofis eşyalarınız deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından taşınır. Ev taşınması uzun bir iştir. Eşyaların zarar görmeden taşınması gerekmektedir. Firmamız eşyalarınızı bulunduğunuz adresten teslim almaktadır. İşlem öncesi sigortalı sözleşme imzalanır. Bu sözleşme ile nakliye işlemleri sırasında doğacak zararlar güvence altına alınır. Firmamız çalışanları, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlar.

Van Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Van şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleri taşınmak isteyenler için gerekli bir hizmettir. Taşınmak büyük bir emek istemektedir. Bir yardım almadan taşınmak ise kişileri zorlamaktadır. Nakliye firması olarak taşıma işlemlerinizi büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Firmamız ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma, uluslararası taşıma, eşya depolama gibi hizmetler sunmaktadır. Kişiler ihtiyaç duydukları hizmeti firmamızdan talep edebilmektedir.

Firmamız şehirler arası eşya taşıma işlemlerinde güvence sunmaktadır. Hizmet öncesi sigortalı sözleşme imzalanmaktadır. Hem şehir içi ve şehirlerarası hem de uluslararası taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle taşınmak isteyen herkese hitap etmektedir. Firmamızın çalışma politikası müşteri memnuniyetini kazanmaya yöneliktir. Bu nedenle tüm taşıma işlemlerini sorumluluk bilinciyle gerçekleştirmektedir. Eşyaların hasar almaması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Van Evden Eve Nakliyat Yapanlar

Van evden eve nakliyat yapanlar arasında güvenli hizmet vermekle gurur duymaktayız. Firmamız ve çalışanları en güvenli taşımayı sağlamaktadır. Ekibimiz müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sunmak için canla başla çalışmaktadır. Firmamız şehir içi, şehirler arası ve uluslararası hizmet vermektedir. Yasal olarak taşımacılık yapabilmek için gerekli tüm belgelere sahiptir. Bu sayede hızlı ve güvenli bir taşınma sağlar.

Eşya taşınması zaman isteyen bir iştir. Kişinin tek başına bu işin altından kalkması oldukça zordur. Firmamızın taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınızın kolaylıkla taşınması sağlanır. Firmamız müşterilerinin hakkını korumak için sigortalı taşımacılık anlayışını benimsemiştir. Bu sayede taşıma sırasında meydana gelecek kazalara karşı mal güvenliğiniz güvence altına alınmaktadır. Firmamız tarafında memnun kalacağınız hizmetler alabilirsiniz.

Van Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Van evden eve nakliyat fiyatları en hakkaniyetli biçimde hesaplanır. Fiyatlandırmada deneyimli ekspertiz ekiplerinin yapacağı incelemelerden yararlanılır. Bu sayede doğru ve ekonomik bir fiyat müşteriye sunulur. Net bir fiyatlandırmadan önce müşteriler firmamız iletişim numarasından genel bir fiyat bilgisi alabilir. Daha sonra ekspertiz ekiplerinin detaylı incelemeleri ile en net fiyat bilgisi oluşturulur.

Fiyatlandırma kriterleri şunlardır:

 • Taşınmanın yapacağı adrese göre mesafe bilgisi oluşturulur.
 • Mesafe bilgisine göre kullanılabilecek aracın teknik özellikleri belirlenir.
 • Belirlenen mesafede aracın harcayacağı yakıt miktarı hesaplanır.
 • Paketlemede kullanılacak ambalaj miktarı hesaplanır.
 • Asansörlü mü standart mı ev taşımacılığı olacağı belirlenir.
 • İşçi maliyeti hesaplanır.
 • Tüm bu kriterler göz önüne alınarak net bir fiyat bilgisi sunulur.

Van Eşya Depolama

Van eşya depolama eşyaların güvenle depolarda saklanması hizmetini kapsar. Firmamız hizmetlerini en profesyonel yollardan sunmaktadır. Depolama hizmetine konu olan depolarımız ise son derece korunaklı ve güvenli ortamlardır. Her adreste bulunan depolarımız, sizin tercihinize göre hizmete hazırdır. Depolarımız güvenlik önlemlerinin had safhada olması nedeniyle eşyalarınıza güvenilir bir ortam sağlar.

Depolama hizmeti öncesi eşyalar adresinizden teslim alınır. Teslim alınma öncesinde çeşitli korumalı ambalajlar sayesinde eşyalar paketlenir. Bu ambalajlar kaliteli materyallerden üretilmiştir. Bu sayede taşınmaya ve depolamaya elverişli hale getirilir. Ardından müşterilerimizin dilediği adresteki depoya taşıma gerçekleşir. Eşya cinsine göre özel bir yerleşim planı uygulanır. Yalıtımlı ve pandemi koşullarına uygun hijyenik depolarımızda güvenle saklanır.

Van Parça Eşya Taşıma

Van parça eşya taşıma ile toplu eşyalarınız değil sınırlı sayıda eşyalarınız taşınır. Bu hizmet doğrultusunda bir adresten başka bir adrese gönderim yapmak istediğiniz eşyanız, güvenle iletilir. Firmamız deneyimli çalışanları sayesinde eşyanızın zarar görmeden gönderimini gerçekleştirir. Gönderim sırasında istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Firmamız olumsuz bu durumlara karşı sigortalı taşıma anlayışı benimsemiştir.

Parça eşya taşıma öncesi adresten eşya teslim alınır. Teslimden önce eşya ambalajlanır. Müşteriler ambalajlama aşamasını kendileri üstlenerek süreci ekonomik hale getirebilir. Demonte ve monte aşamaları, parça eşyalara uygulanmamaktadır. Yani eşyaların parçalara ayrılarak taşınmasını gerektiren bir durum bulunmamaktadır. Bu nedenle hızlı bir taşınma gerçekleşir. Parça eşya taşıma, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık olarak iki şekilde gerçekleşir.

Van İstanbul Evden Eve Nakliyat

Van İstanbul evden eve nakliyat sırasında taşımacılığın çeşitli aşamaları gerçekleştirilir. İki şehir arasında taşımacılık yapmak iyi bir planlama gerektirmektedir. İlk aşamada gerekli incelemelerin yapılması gerekmektedir. Ekspertiz incelemesi ile uygun araç ve gerekli ekipmanların belirlenmesi yapılır. Fiyat bilgisi de bu aşamada sunulur. Daha sonra eşyalar mobilya ustaları tarafından demonte  edilerek taşımaya hazır hale getirilir.

Ambalajlama aşamasında kaliteli malzemelerden üretilmiş naylon ve koliler kullanılır. Taşınma sırasında tüm önlemler, sağlam bir ambalajlama aşaması ile alınır. Eşyalar şehirler arası taşıma yapacak araca iletilmek üzere taşınır. Eşyalar teslim alınan adresten alınarak, teslim edilecek adrese taşınır. Demonte edilmiş eşyalar yenide monte edilerek yeniden kullanıma hazır hale getirilir.

Van Asansörlü Evden Eve Taşıma

Van asansörlü evden eve taşıma çok yüksek katlı ve dar merdiven yapısına sahip binalarda kolaylık sağlamaktadır. Bu tarz binalarda eşyaların taşınması bazen imkansız hal alınabilir. Gerek eşyaların teslim alındığı bina, gerekse teslim edildiği bina bu tarz özelliklere sahip olabilir. Taşınma sırasında eşyaların hasar almasının kaçınılmaz olduğu durumlarda da asansörlü taşımacılık hizmeti sunulur.

Asansörlü taşımacılık aşamaları şunlardır:

 • Asansör kurulumu için gerekli çevre incelemeleri gerçekleştirilir.
 • Binanın asansör kurulumu için elverişli cephesi belirlenir.
 • Belirlenen cepheye asansör kurulur.
 • Asansör yardımıyla eşya taşınması gerçekleşir.

Asansörlü taşımacılık hakkında videolu ve görsel bilgilendirme içeriklerine site üzerinden ulaşılabilmek ve gerekli bilgisi almak mümkündür. Asansörlü taşımacılık, sigortalı taşıma kapsamındadır.

Van Temiz Ev Taşıma Firmaları

Van temiz ev taşıma firmaları arasında firmamız en profesyonel hizmeti veriyor. Ekip çalışanlarımız gerekli özeni göstermekte ve taşıma sırasında çeşitli önlemler almaktadır. Fakat olağan dışı kazalar sonucu eşyaların hasar alma ihtimali bulunabilir. Buna karşın firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla müşterilerinin haklarını güvence altına alır. Firmamız şehir içi, şehirler arası ve uluslararası taşımacılığı güvenilirlik ilkesi çerçevesinde gerçekleştirir.

Firmamız geniş bir dolaşım ve taşımacılık ağına sahiptir. Birçok adrese taşıma imkanı sağlar. Bünyesinde barındırdığı SCR3 belgesi, yasal yoldan taşımacılık yapılmasını sağlar. Bu sayede yurtdışı gönderimlerinde gümrük işlemleri çok kısa sürede halledilir. Ambalaj seçimi eşyaların cinsine göre özel olarak yapılır. Firmamız her daim yenilikçi yapısı ile müşterilerinin taşınma işlerini hızlı ve güvenlikli biçimde gerçekleştirir.

Van Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Van evden eve nakliyat hizmetleri doğrultusunda firmamız ambalajlama aşamasına oldukça önem vermektedir. Demonte ve monte aşamaları eşyaların araca düzenli biçimde yerleştirilmesi ve hasar almadan taşınması için çok önemlidir. Bu alanda uzmanlaşmış kişiler, eşyaların demonte edilmesini sağlar. Kullanılan ambalaj malzemeleri kaliteli ve koruyucudur. Taşıma sırasında meydana gelebilecek zararın en aza indirilmesi için bu süreç önem arz etmektedir.

Demonte sürecinde koltuk takımlarının başlıkları gövdesinden ayrılıp çift korumalı naylonlar yardımıyla ambalajlanır. Dolap, masa, sandalye ve buna benzer mobilyalar köşe korumalıklarla ezilme ve çizilmeye karşı korunur. Televizyon ve diğer masa üstü ekranlar streç atma işleminin ardından koruyucu kartonlara sarılarak taşınır. Firmamız çalışanları taşınma sırasında meydana gelebilecek hasarlara karşı gerekli önlemleri almaktadır.

Van Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Van uluslararası evden eve nakliyat kapsamında firmamız birçok yurt dışı adresine taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmektedir. Uluslararası taşımacılıkta yasal yollar tercih eden firmamız, gerekli tüm dolaşım belgesini bünyesinde bulundurmaktadır. Bu belgelerden en önemlisi SCR3 belgesidir. Bu sayede güvenli ve hızlı nakliye sağlanır. Gümrük işlemleri kısa sürede gerçekleşerek, eşyalarınız en kısa sürede dilediğiniz adrese iletilir.

Firmamız ev taşıma, ofis ve büro malzemeleri taşıma, fuar alanı taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşıma gibi geniş alanda hizmet sunmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli hizmetler alma olanağına sahiptir. Firmamız sigortalı taşıma anlayışı ile müşterilerinin mal güvenliğini sağlar. Dolaşım işlemlerini legal çerçevede yürüterek müşterilerine güven verir.

Van Eşya Depolama

Van eşya depolama hizmetleri, eşyalarınızın en uygun fiyatlara saklanması hizmetini kapsamaktadır. Bu sayede güvenli depolarımız, eşyalarınızı saklamaya hazırdır. Eşyalarınız adresinizden teslim alınır. Ambalajlama aşaması gerçekleşen eşyalarınız depomuza özenle yerleştirilir. Tüm bu aşamalarda eşyaların zarar görmemesi için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Eşyalarınız tarafımızca korunaklı depolarımızda bir emanet gibi özenle depo edilir.

 • Depolarımız yalıtımlı olup, eşyaların doğal faktörlerden olumsuz etkilenmesini engeller.
 • Eşyalar size özel yerleşim planına tabi tutulur. Bu sayede hasar alması önlenir.
 • Her türlü önleme rağmen elde olmayan nedenlerle eşyaların zarar görmesi durumu yaşanabilir. Bunda doğal afetler etkili olabilir. Firmamız buna karşın sigortalı depolama anlayışına sahiptir.
 • Depolama hizmet bedeli aylık olarak talep edilir.

Van Ev Taşıma

Van ev taşıma hizmeti kapsamında en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınıza uzman ekspertiz ekipleri tarafında özel bir taşıma planı uygulanır. Fiyatlandırma aşaması hakkaniyet çerçevesinde gerçekleştirilir. Ambalajlarımız yüksek koruyuculuğa sahip kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Demonte ve monte süreçleri uzmanlar tarafından büyük bir özenle gerçekleşmektedir. Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışı ile güvenli bir taşımacılık deneyimi yaşatmaktadır.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?