Unkapanı Evden Eve Nakliyat

Unkapanı Evden Eve Nakliyat
06.08.2020
133

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Unkapanı Evden Eve Nakliyat Şirketi


Pek çok farklı nedenlerden dolayı insanlar ev eşyalarını taşıma ihtiyacı hissederler. Bazı kişiler iş tayini neticesinde, bazı insanlar ev konforlarını yükseltmek için, bazı insanlar da daha ucuz bir ev kirası buldukları için taşınmak isterler. Unkapanı evden eve nakliyat hizmeti bizler için mühimdir. Hizmetlerimi sunarken müşteri ile yakınlığa ve iş kalitesine dikkat etmekteyiz. Nakliyat işinin en ufak da olsa kazasız ve düzgün bir şekilde gerçekleşmesi dikkat ettiğimiz bazı hususlardandır. Evden eve nakliyat, bir daire veya evden başka bir daire veya eve eşyaların taşınma işleminin genel olarak adıdır. Nakliyat işlemlerimizde pek çok hususiyete de dikkat etmekteyiz.

Unkapanı Nakliyat Hizmetimiz

Nakliyat işlemlerini çok farklı yöntemlerle gerçekleştirmek mümkündür. Ama insanların en fazla tercih ettiği ve güvendiği taşıma şekli asansörlü taşıma aracıyla yapılan taşıma şeklidir. Pek çok ailenin özellikle de yüksek katlı binalarda bu yöntemi seçmesinin birçok nedeni vardır. Yüksek katlı binalardan eşyalarının herhangi bir tahriş, çizilme, kırılma ve zarar görme durumlarını en asgari düzeye indirmek için asansör sistemi ile taşıma yapılmasını tercih etmektedirler. Aileler eşyalarının hiçbir zarar görmemesini isterler. Bizler de bu konularda hassas bir şekilde çalışmamızı yapmaya gayret ediyoruz. Unkapanı evden eve nakliyat hizmeti sözü geçtiğinde zihinlerde biz canlanmaktayız. Müşterilerin istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve taşıma prensiplerini şiar edindiğimiz için pek çok ailenin tercih sebebi olabilmekteyiz.

Güvencemiz ve Nakliyat Hizmetimiz

Aileler pek çok nedenlerden dolayı konut değişikliğine gidebilmektedir. Bizler de bu konuda hizmet etmek için çalışıyoruz. Taşıma ve nakliyat işlerimizi gerçekleştirirken güvenlik hususuna da ayrıca dikkat ediyoruz. Nakliyat ve taşıma güvenliği ayrı bir yer tuttuğu için kullandığımız araç ve malzemelere de dikkat etmekteyiz.

Unkapanı Şehirler arası Nakliyat


Müşterilerimizin eşyalarının çizilmemesinden, araç içinin temiz olmasına kadar pek çok detaya da dikkat etmeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin yanında şehir içinde ve dışında olan nakliyatlarımız için de oldukça hassas bir hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Ailelerin mobilyalarını, mutfak ve beyaz eşya ürünlerini ve halıları herhangi bir zarara uğratmamak için iş tecrübelerimizle çalışma gayret içerisindeyiz. Unkapanı evden eve nakliyat hizmeti denilince bu hususiyetler akla gelmektedir. Sizlere hizmet etmeye daima hazırız.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?