Turgutreis Evden Eve Nakliyat

Turgutreis Evden Eve Nakliyat
05.12.2021
226

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Turgutreis Evden Eve Nakliyat

Eski zamanlarda teknolojik imkânlar yeterli değilken nakliyat işlemleri kaba düzen şeklinde yapılmaktaydı. Artık günümüzde evden eve nakliyat konusunda çağ atlayan firmalar yer almaktadır. Bunlar arasında adından söz ettiren Turgutreis evden eve nakliyat firması sayesinde sizler hiçbir işe elinizi dahi sürmeden taşıma işlemini halledeceksiniz. Oldukça uygun fiyatlarda profesyonel anlamda nakliyat hizmetimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. 

Firmamız olarak K-3 Karayolları ev ve ofis taşıma yetki belgelerine sahibiz. Zaten bu belgeler olmadan evden eve nakliyat hizmeti vermeyi kanun yasaklamıştır. Bu yüzden bu belgelere sahip olmayan firmalarla asla çalışmamalısınız. Evden eve taşıma işlemleri esnasında profesyonel ambalajlama ve paketleme, montaj işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda taşıma esnasında meydana gelebilecek hasar durumundan firmanın kendisi sorumludur. Bu konuda eşyaları sigortalı bir şekilde garanti altına almaktayız. 

Turgutreis Profesyonel Nakliyat

Ülkemiz sınırları içerisinde turgutreis evden eve nakliyat firması olarak profesyonel ve güvenilir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca bu işinde kazandığımız tecrübe ve deneyimli personellerimiz sayesinde sizlerde bizi tercih ettiğiniz için memnun kalacaksınız. Nakliyat konusunda profesyonel nakliyat dendiği zaman müşterilerin olumlu geri dönüşleri sayesinde bizden söz ettiklerini söyleyebiliriz. 

Turgutreis Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev ve ofis taşıma fiyatları taşınacağımız yerin şehir içi şehir dışı olması, kilometresi, eşyanın miktarı ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Evden eve nakliyat konusunda sizlerin bütçesine uygun şekilde fiyat teklifi vermekteyiz. Bizler müşterileri kendine çekmek adına telefonda ucuz fiyat verip; taşıma günü geldiğinde fiyatı yükselten korsan firmalardan asla değiliz. Bu tür konuları forum sayfalarında sık sık duymuşsunuzdur. Bizim firmamız şikâyet forumlarında yer almaz. Daima müşterilerin olumlu geri dönüşleri hakkında yorumlarımızla karşılaşırsınız. Evden eve taşıma hizmeti konusunda bütün firmalarda fiyatlar aşağı yukarı yakındır. Sizlere çok ucuz fiyat veren korsan firmalara asla itibar ederek eşyalarınızı teslim etmeyiniz. 

Turgutreis Bireysel ve Kurumsal Depolama

Bazı durumlarda yalnızca ev taşıma işlemi değil evdeki eşyaları bırakacak uygun yer aramaktalar. Örneğin bir ev sahibi evi tadilata gireceği bir zamanda eşyalarının zarar görmesini istemez. Aynı şekilde ofis sahibi bir süreliğini ofisini kapatmak isteyebilir. Bu tarz konularda ev ve ofis eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Nakliyat işlemine benzer şekilde firmamız bünyesindeki bir uzman öncelikle gelir ve eşyaları inceler. İnceleme işlemini tamamladıktan sonra taşınma ve depolama konusunda uygun bir çözüm oluşturur. Aynı zamanda eşyaların taşınma esnasındaki meydana gelebilecek hasar için sigorta poliçesi oluşturulur. Eşyalarınızı oldukça hijyenik ortama sahip depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz. Toz, nem, sıcaklık gibi faktörleri göz önüne alarak koruma altına alıyoruz.

Turgutreis Devlet ve Kamu Bina Taşıma

Turgutreis evden eve nakliyat firması olarak ofis ve büro taşımacılığı konusunda işlerin kesintisiz bir şekilde sürmesi için planlı faaliyet göstermekteyiz. Daima müşteri memnuniyetini esas alarak taşınma esnasında herhangi bir kayıp yaşanmamasına büyük önem veriyoruz. Eşyaların niteliği, miktarı ve yoğunluğu, belge ve arşivler konusunda sizlerden bilgi alan eksperlerimiz; sizler adına uygun bir taşıma programı oluştururlar. Bu program çerçevesinde taşıma günü ve saatini belirleyerek; kullanacağımız araç ve paketleme malzemelerini belirleriz. Taşımanın daha seri bir şekilde gerçekleşmesi için ofisleri odalar halinde taşımaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde taşıma sırasındaki oluşabilecek hasarlara karşı müşterilerin haklarını güvence altına alıyoruz. Eşyaların niteliğine göre paketleme ve ambalajlama işlemi gerçekleştirilmektedir. 

Turgutreis Asansörlü Taşımacılık

Nakliyat işlemlerini daha pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek adına asansörlü nakliyat hizmeti son dönemde oldukça dikkat çekici hale gelmiştir. Çok yüksek katlı binalarda özellikle asansörlü nakliyat hizmeti olmadan taşıma yapmak oldukça zordur. Bu konuda turgutreis evden eve nakliyat olarak ev ve ofis taşımasında asansörlü nakliyat hizmetimiz devreye girmektedir. Bu sayede hem taşıma süresi kısalmakta hem de iş gücü oranı azalmaktadır. Eşyalarının zarar görme riski de en aza inmektedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet isteyen müşterilerin her zaman ilk tercihi asansörlü taşımacılık hizmetidir. Firmamız bünyesinde asansörlü nakliyat fiyatları oldukça uygun seviyededir. Taşıma esnasında ev ya da ofisin balkonuna raylı sistem kurarak; ev içerisindeki eşyaları kolayca aşağıya indiriyoruz. Merdiven taşımacılığına göre oldukça hızlı ve güvenli olan asansörlü taşıma hizmeti sayesinde eşyaların zarar görme ihtimali azalmaktadır. Taşıma işleminde görev alan personellerimiz işinin ehlidir. 

Turgutreis Sigortalı Taşımacılık

Taşıma esnasında eşyaların zarar görmesi durumuyla karşılaşmak hem müşteri hem de nakliyat firması olarak oldukça can sıkıcı bir durumdur. Nakliyat hizmeti alan birçok kişi bu durumla karşılaşmaktadır. Özellikle asansörlü taşıma hizmeti bulunmayan nakliyat firmalarında böyle bir durumla karşılaşma ihtimali artmaktadır. Turgutreis evden eve nakliyat firması olarak taşımacılık konusunda günümüz koşullarını göz önüne alarak; sizlere profesyonel bir boyutta esnek çözümler sunmaktayız. Taşıma işlemi öncesinde ekspertiz hizmeti ile eşyaların analizi yapılır. Sonrasında size taşıma konusunda bir program sunar. Böylelikle taşıma işi için gerekli olan ambalaj ve ekipmanlar belirlenir. En iyi koşulları oluşturan firmamız kaza ve risk durumlarını göz önüne alarak; bütün eşyaların sigortasını önceden yapmaktadır. Sigortalı taşıma hizmeti sayesinde bu sektörde kurumsal bir profil kazanmış firmamıza karşı müşteriler daima olumlu geri dönüş gerçekleştirmektedir. Taşıma sırasında meydana gelen herhangi bir hasar sonrasında ödemesi sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. 

Turgutreis Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat konusunda turgutreis evden eve nakliyat olarak firmamız en üst düzeyde hizmet sağlamaktadır. Sizlerin uzman kadromuzdan yardım ve destek alması yeterli olacaktır. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını profesyonel anlamda zarar görmeden taşımaktayız. Alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız şehirlerarası nakliyat kapsamında da oldukça profesyoneldir. Geniş araç filosu ve yüksek modelli sevkiyat araçlarımız ile eşyalarınız zarar görmeden taşıyoruz. Aynı zamanda asansörlü nakliyat hizmeti kullanarak yüksek katlı binalara da sorunsuz şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın sağladığı kurumsal ve kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarda yararlanmak adına sizlerin de bizle iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Turgutreis Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat konusunda kaliteli ve güvenli hizmet almayı düşünüyorsanız; doğru adreste olduğunuzun garantisini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Üst düzey profesyonellik ile şehir içi eşya taşıma konusunda sizlerin isteklerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Alanında uzman personel kadromuzla en iyi taşımacılık ekipmanlarıyla birlikte sizlere hizmet sağlıyoruz. 2+1, 3+1, 4+1 ev eşyalarının boyutu ve miktarı ne olursa olsun ona uygun şekilde araç imkânımız bulunmaktadır. Ülke genelinde şehir içi eşya taşımacılığı hizmetimiz yer almaktadır. 

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma işlemi sürecinde eşyaların paketlenmesi nakliye şirketiyle yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Standart şekilde evden eve nakliyat hizmeti alıyorsanız, mutfak ve ev tekstil eşyaları sizler tarafından paketlenmektedir. Mobilya ve diğer eşyaların demonte işlemleri ve paketlenmesi firmamıza aittir.

Kullandığımız malzemeler arasında streç folyo, balonlu naylon gibi kaliteli malzemeler yer almaktadır. Eğer farklı malzeme talebinde bulunmak isterseniz taşıma işlemi öncesinde şirket yetkililerine belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu durumda dilediğiniz talepler yerine getirilecektir.

Taşıma işlemine karar vermeden 2-3 gün öncesinden nakliyat şirketimizi arayarak taşıma koşulları hakkında bilgi almanızı tavsiye ediyoruz. Taşıma günü için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?