Tarabya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Tarabya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
13.06.2020
135

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Tarabya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İnsanlar, yeni iş veya farklı nedenlerden dolayı şehir değiştirmek zorunda kalırlar. Nedenler farklı olsa da şehir değiştirecek kişilerin taşınma gibi ortak sorunu olacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları, bir şehirdeki eşyaları alarak diğer şehre nakletmektedir. Nakil işlemlerinde eşyaların zarar görmemesi, belirlenen zamanda ve belirlenen şekilde yeni adreste olabilmek için işlerin planlı ve programlı yapılması gerekir.

Nakliye firmalarının hizmetleri arasında şehirlerarası nakliye de bulunur. İnsanlar, yeni bir şehre gidecek olmanın stresi ve gerginliğini yaşarlar. Yaşanan bu gerginlik üzerine taşınma gerginliğini yaşamamak için firmamızın hizmetlerinden yararlanırlar. Firmamız taşınmanın A’sından Z’sine kadar her türlü detayı ile ilgilenerek müşterimizin yükünü üzerinden alır. Hizmetlerimizi satın alanlar sorunsuz, zahmetsiz ve hasarsız bir taşınma gerçekleştirir.

Müşteri Memnuniyetli Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Nakliyenin eşyaların hiç hasar almadan, vaktinde ve sorunsuz yapılması çok önemlidir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde hedefimiz müşterimizi memnun etmektir. Bunu sağlayabilmek için taşınma detaylarının yer aldığı bir sözleşmeyi müşterimizle karşılıklı imzalarız. Sözleşmenin biri müşterimizde biri firmamızda kalır. Eşyaların hasar görmemesi için her türlü tedbiri alarak taşıma yaparız.

Personelimiz tecrübeli ve firmamızın sigortalı elemanlarıdır. Paketleme için geliştirilmiş materyaller kullanırız. Asansör gibi taşımacılık alanında geliştirilen her türlü sistemi kullanarak nakliyenin hızlı ve güvenli olması için elimizden geleni yaparız. Her türlü tedbirimize rağmen eşyalarda istenmeyen hasarlar söz konusu olabilir. Eşyaları yeni adrese yerleştirdiğimizde yetkili elamanımız ile müşterimiz evi gezer ve hasar tespiti yapar. Varsa hasar karşılarız ve nakliyemizi bu şekilde tamamlarız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Şehir içi nakliyata göre şehirlerarası nakliyat fiyatları biraz daha yüksektir. Rakam farklılığındaki asıl neden yakıt masrafının fazla olmasıdır. Eşyaları nakledeceğimiz mesafe uzak olduğundan ve aracın yaktığı petrol fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklanır. Firmamız genel olarak fiyat belirlemede şu kriterleri dikkate alır;

  • Eşyaların yoğunluğu
  • Asansörün kullanılıp kullanılmaması
  • Paketlemenin kimin yapacağı
  • Personel sayısı

Firmamız fiyat belirlemek için eşyaları görmeyi tercih eder. Eşyaları gördükten sonra diğer bilgiler ışığında fiyat tespitini yaparız. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizde alınan fiyatın yarısı yakıt masrafı olacağından daha yakın mesafedeki bir şehre taşınma ile uzağa taşınma arasında da fark olacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?