Tarabya Evden Eve Taşımacılık

Tarabya Evden Eve Taşımacılık
10.06.2020
143

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Nakliye, ev ya da ofis eşyalarının bir yerden başka br yere taşınması demektir. Evden eve taşımacılık son yıllarda büyük önem taşıyan hizmetlerden biridir. Çünkü kişilerin maddi ve manevi bağ kurdukları eşyalarının zamanında ve hasarsız olarak taşınması gerçekten çok önemlidir.  İnsanların, günlük yaşantılarını kolaylaştıran eşyalarına gelebilecek en küçük bir hasar, kişilere maddi olarak sıkıntı verebilir.

Bazen ise eşyalar sadece maddi değer taşımaz. Manevi olarak çok daha büyük anlam taşıyan eşyalar da kişilerin evlerinde bulunabilmektedir. Geçmişin hatıralarının izlerini taşıyan bu eşyaların başka bir yere nakliyesi sırasında uğrayabileceği zararın ise geri dönüşü olamamaktadır. Maddi değeri bir şekilde karşılansa da manevi değerine değer biçilemediği için, oluşan zararı ödemenin bir yolu yoktur.

Firmamız Farkıyla Nakliye Hizmeti

Firmamız, evden eve taşımacılık konusunda oldukça iddialıdır. Çünkü taşımacılık hizmeti verirken önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir. Bizim için kazanılan her müşteri, aslında firmamızın artan saygınlığıdır. Müşterilerimizin öncelikle beklentileri belirlenmekte ve en son teknolojik gelişmelerden faydalanarak hizmetimizin en iyisini sunmak için kendimizi devamlı yenilemekteyiz.

Bizim için tek rakibimiz yine biziz. Diğer firmalardan farkımız, kendimizi geliştirmek ve hata oranımızı en aza indirerek hizmet yolunda başarıyla yürümektir. Müşterilerimiz diğer çalıştığımız kişilerin yorumlarından etkilenerek bizleri aramaktadır. Bu da bize dolaylı olarak güven duyulduğunu göstermektedir. Biz de bize karşı duyulan güveni yıkmamak ve daha önceki başarılarımızı başarısızlıkla gölgelememek için sonuna kadar çabalamaktayız.

Firmamızın Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Nakliyenin hem zor hem de sorumluluk isteyen bir hizmet olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Biz de bunun bilinciyle taşıma işlerinizi en güvenilir şekilde ve en kısa zamanda yerine getirmek için çalışmaktayız. Bunun için ilk olarak bize ulaşan müşterilerimizin evlerine ücretsiz olarak ekspertiz göndermekte ve hem evin hem de eşyanın durumu hakkında ön bilgi almaktayız.

Taşınılacak eşyanın kolilenmesi için uygun malzemelerle birlikte, taşınılacak yol ve hava durumu göz önüne alınarak taşıyacak araçları ayarlamaktayız. Asansörlü taşımacılık ile en kısa sürede büyük eşyaların nakliyesini yaparken, kişilerin isteğine göre belirli bir süre depolama hizmeti de sunmaktayız. Böylece, evden eve taşımacılık denince akla gelen tüm hizmetleri eksiksiz olarak yapmaktayız.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?