Taksim Evden Eve Nakliyat

Taksim Evden Eve Nakliyat
19.07.2020
94

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Taksim Türkiye’nin insan yoğunluğu en fazla olan yerlerinden biridir. Oldukça popüler bir yer olması nedeni ile yaz kış sürekli olarak Taksim evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü yerli yabancı hemen herkes İstanbul’un kalbi olan bu yerde yaşamak istiyor bu da doğal olarak nakliye firmalarına ihtiyacı meydana getirmektedir. Biraz daha sakin bir hayat isteyenler ise Taksim dışına taşınmak için burada hizmet veren firmalardan biri tercih etmektedirler. Firmamız uzun zamandır Taksimde evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Uluslararası kalite standartlarımız, nakliye konusunda uzman ekibimiz ve geniş araç filomuz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için gereken her türlü titizliği göstermekteyiz.

Yeni bir yere taşınma sürecinin oldukça zorlayıcı ve stresli olduğunu deneyimlerimizden dolayı oldukça iyi bilmekteyiz. Bu nedenle en kısa sürede eşyaların taşıma işlemini gerçekleştirerek hemen yeni yaşam alanlarınıza düzen sağlamanız için gerekli tüm çabayı sarf etmekteyiz. Eşyalarınızı taşırken özel olarak marangozumuz tarafından sökülerek, en doğru şekilde ambalajladıktan sonra kapalı kasa olan aracımıza yüklemekteyiz. Kişilerin eşyaları ile o0lan bağlarını oldukça iyi bildiğimiz için tıpkı kendimizinmiş gibi tek tek gereken özeni göstermekteyiz.

HEMEN ARA

Farkımızı Mutlaka Görün

Firmamız müşterilerine sunmuş olduğu her hizmet konusunda iddialıdır. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı müşteri memnuniyeti odaklıdır. Taksim evden eve nakliyat söz konusu olduğu zaman en çok firmamız tercih edilmektedir.
Firma olarak ofisimize gelen her müşterimiz bizim için oldukça değerlidir. Aklınızda olan her soruyu sorabilirsiniz. En doğru şekilde cevapları bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Firma olarak tamamen şeffaf bir hizmet anlayışımız vardır. Hem kendimizi hem de müşterilerimizi korumak adına hukuksal olarak gerekli olan her türlü düzenlemeyi yapmaktayız.
Eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu çok iyi bildiğimiz için ücretsiz olarak ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızı taşımak için en doğru araç seçimin yapmamız da son derece kolay olmaktadır. Firmamız eşyalarınızın taşınacağı aracın tüm özelliklerini detaylı bir şekilde tanıtmaktadır.

Taşınmanızdan yaklaşık olarak 15 gün öncesinden belirlenen gün ve saat belirlemesi yapıldıktan sonra imzalayacağımız ön sözleşme sonrası aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan ofisimizden ayrılmış olacaksınız.
Belirlenen gün geldiği zaman nakliye konusunda tamamen uzaman olan ekibimiz eşyaların ambalajlanması ve sökülmesi işlemlerine başlamak adına evinize giriş yapacaktır. Ambalajlama eşyaların hiçbir şekilde zarar görmeyeceği şekilde özenle yapılmaktadır. Yine sökülecek olan eşyalarınız için ekibimiz içerisinde mobilyacımız bulunduğu için doğru bir şekilde söküm işlemi gerçekleştirilip uygun şekilde ambalajlanmaktadır.
Eksper çalışmalarından sonra eviniz için asansör gerekli görülmüş ise firmamızın farklı uzunluklara sahip olan asansörleri ile gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Toparlanan eşyalar kısa sürede indirilerek aracımız içerisine yerleştirilmektedir. Yeni yaşamınıza bir an evvel başlamanız adına oldukça hızlı bir şekilde eşyaların taşınmasını tamamlayarak yola çıkmaktayız.

Farklı Fiyatlarımız

Taşınmak her zaman masraflı olmaktadır. Üstelik yapılan masrafların hepsi için nakit para gerekmektedir. Taksim evden eve nakliyat firmaları arasında en kaliteli ve ekonomik hizmeti sadece firmamızda bulabilirsiniz. Müşterilerin bütçelerini de düşünen bir firma olarak piyasada en uygun fiyat seçeneklerini sadece bizde bulabilirsiniz. Firmamızın mutlu ve geniş müşteri ailesine sizde hemen katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hiçbir mevsim ayrımı olmadan haftanın 7 günü uzman ekibimiz ve geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?