Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma
05.05.2021
223

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma

Pandemi dönemi içerisinde kişiler normalde yapabildikleri ama dönem dönem gelen yasaklarla aksayan pek çok iş ve işleme sahiptir. Bunlardan biri de ev taşıma işlemidir. Ayın belli bir dönemine denk getirmek ve daha fazla kira ödememek ya da başka bir ile taşınmak durumunda olmak gibi şeylerden dolayı pandemi dönemi içerisinde ev taşıma işlemi yaptırmanız gerekli olabilir. Sokağa çıkma yasağında ev taşıma işlemi için yapabileceğiniz bazı işlemler ile muafiyet yetkisi alabilirsiniz. Bu yetkiyi almanız halinde polis çevirmelerine takıldığınızda elinizde bulunan izin belgesi sayesinde herhangi bir cezaya maruz kalmadan yeni evinize eşyalarınızı taşıyabilirsiniz bizimle birlikte. 

Şehirlerarası Ev Taşıma Yasaklı

Şehirlerarası ev taşıma yasaklı mı, diye baktığımızda bazı dönemlerde sokağa çıkma yasağının uygulanmasından kaynaklı olarak kişilerin bu durumu merak ettiği görülecektir. Eğer izin belgesi alırsanız da en iyisi ev taşıma işlemini yasak döneminde yapmak olacaktır. Bu dönem içerisinde nakliye firmaları yasaklardan muaf sayılmaktadır. Sizin de sayılabilmeniz için izin belgenizi almanız gerekmektedir. Belgenizi aldıktan sonra yasak dönemi içerisinde evinizi taşırsanız dışarıda insanlarla temas etmek zorunda kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer çok ciddi bir şekilde iş nedeniyle şehir değiştirmeniz gerekli ise o zaman hemen bize ulaşın ve durumu bildirin. Ekiplerimiz size yardımcı olacaktır.

Sokağa Çıkma Yasağında Nasıl İzin Alınır?

Sokağa çıkma yasağı döneminde ev taşımanız gerekli ise sokağa çıkma yasağında nasıl izin alınır, sorusunun yanıtını bilmeniz gerekmektedir. Bunun için e-devlet üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Burada yer alan formu doldurduktan sonra izin belgeniz elinizde olacaktır. Ancak onay gelmesi için bekledikten sonra belgenin çıktısını almalısınız. Bunun için evinizde yazıcı yoksa iş yerinizden çıktı alabilir, yolda giderken durumu mobil uygulamanız üzerinden e-postanıza gelen izin belgesini göstererek de polis çevirmelerinden geçebilirsiniz. Sonrasında çıktı alabilir ya da yine mobil uygulama üzerinden geçişleri yapabilirsiniz. Bizi aradığınızda beklemenize gerek kalmadan direkt işleminiz yapılır. Çünkü zaten nakliye işlerinde çalışan kişiler sokağa çıkma yasağından muaftır.

Yasakta Ev Taşınır mı?

Evinizi taşımanız gerekli ve evden eve nakliye işleminizin tarihi yasak dönemi içerisine denk gelmiş olabilir. Bu durumda yasakta ev taşınır mı, diye merak ediyor olabilirsiniz. Eğer ki zaruri bir dönem içerisindeyseniz ve cidden evinizi taşımanız için iyi gerekçeleriniz varsa yasakta ev taşınabilir. Bunun için bağlı olduğunuz ilin valiliğinden izin belgesi almanız gerekmektedir. Ancak bu belge için valiliğe kadar gitmenize gerek yoktur. E-devlet üzerinden pek çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında izin belgeniz onaylandığında bizi hemen arayıp işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ya da eğer ne yapmanız gerektiği konusunda bir bilginiz yoksa hemen bizi arayarak taşınma gününüz, saatiniz, yasak döneminde nasıl eşya taşıyabileceğiniz gibi konularda yardım alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız size yasak döneminde nasıl ev taşıyabileceğinizi, yapmanız gerekenleri açıklayacaktır.

Yasakta Nakliye Serbestli

Yasakta nakliye serbestli şekildedir. Bu nedenle eğer ki evinizi, ofisinizi taşımak istiyorsanız işlem yapabilirsiniz. Ancak direkt olarak işlemlere ne yazık ki başlanamıyor. Öncesinde durumu yetkililere bildirerek bir izin kağıdı almanız gerekmektedir. Nakliye firmamız yasak döneminde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bu da sizin bazı şartları sağlamanız halinde ev taşıyabileceğiniz anlamına gelmektedir. Eğer bu şekilde ev taşıma işlemine ihtiyacınız varsa detayları öğrenip hemen yola koyulmak için bizi arayabilirsiniz. Web sitemizde iletişim bilgileri bölümünde telefon numaramız bulunmaktadır.

Hafta Sonu Nakliye Yasaklı 

Hafta sonu nakliye yasaklı zamana denk gelen ev taşıma, ofis taşıma gibi işlemler için izin belgesi şartı aranmaktadır. Böylece dışarıda çok daha az insanın bulunduğu günlerde evinizi taşıyabilirsiniz. Bunun için bizi aramalı ve nasıl bir yol izleyerek izin kağıdını alacağınıza dair bilgi alabilirsiniz. Sonrasında işleminiz hakkında bilgi vererek taşınma planlamasını da bizimle birlikte gün, saat olacak şekilde yapabilirsiniz. Eğer asansörlü taşıma sistemine ihtiyacınız olacaksa bunu da belirtmelisiniz. Zaten ekip arkadaşlarımız bizi aradığınızda nasıl bir işleme ihtiyacınız olduğunu belirlemek adına bazı sorular soracaklardır. Bunların ardından hemen işlemlerinizi ele alabilirsiniz. Sokağa çıkma yasağı dönemi içerisinde özellikle aylık kira ödeme gününüzün son günüyse evinizi taşıyabilirsiniz. Tüm bu durumlar hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Hafta sonu ev taşımak yasak mı? Değildir ama bunun için izin belgesi alınması gerekmektedir. Bu nedenle izin belgesi almadan direkt olarak evinizi taşıyamazsınız. İzin işlemlerinizi e-devlet üzerinden birkaç dakika içerisinde halledebilirsiniz

Şehirlerarası eşya taşıma serbest mi, diye baktığımızda fatura kesildiği takdirde ve izin belgesi almanız halinde eşyalarınızı sokağa çıkma yasağı dönemi içerisinde şehirlerarası taşıyabilirsiniz

Şehirlerarası ev taşımak için nereden izin alınır, diye baktığımızda e-devlet üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir.

Sokağa çıkma yasağı döneminde nakliyecilere sokağa çıkma yasağı var mı, sorusunu merak ediyor ve bu dönem içerisinde ev taşımak istiyor olabilirsiniz. Nakliye firmamız sokağa çıkma yasağında yasaktan muaf şekilde hizmet vermektedir.

Yasaklar ile ilgili muafiyet durumları hakkında İçişleri Bakanlığınca yayınlanan pek çok madde bulunuyor. Bunlardan biri de yasaklarda ev taşımak yasak mı, sorusu ile ilgili. Eğer izin belgenizi e-devlet üzerinden alırsanız eşyalarınızı yasaklarda da firmamızla birlikte taşıyabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?