Şişli Evden Eve Nakliyat Firması

Şişli Evden Eve Nakliyat Firması
30.06.2020
125

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Birçok insan için taşınma konusu sıkıntılı bir süre olarak görülmektedir. Bu sıkıntılı süreci herkes hayatının belli dönemlerinde mutlaka yaşamaktadır. Taşınmaya karar verdiğiniz an Şişli evden eve nakliyat olarak sizlerin yanında bulunmaktayız. Taşıma işinin tüm ayrıntılarını sizinle görüşüp yerinde tespitte bulunduktan sonra gerçekleştiriyoruz. Bu konuda vereceğimiz hizmetin kalitesinde memnun kalacağınızı da garanti ediyoruz.

Yeni bir ev aldıysanız veya evinizi değiştirme gereği duyduysanız bu konuda yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size yapacağımız nakliye işinin tüm aşamalarını anlatarak birlikte hareket etmeye başlıyoruz. Öncelikle evinizin taşınacağınız bize bildirdiğinizde hemen eşyaların taşınacağı mekana gelerek burada eşyaların durumu, özel eşya taşıma hizmeti bulunup bulunmadığını inceliyoruz. Bu keşif hizmetinde çıkardığımız liste üzerinden taşıma işinin ilk aşamasını tamamlamış oluyoruz.

 

Şişli Evden Eve Nakliyat  Konusunda Alacağınız Hizmetler

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Şişli ve çevresinde sizlere hizmet sunan Şişli evden eve nakliyat firmaları olarak taşınma işlerinizi özenle yapmaya devam etmekteyiz. Bu konuda sizlere sunacağımız hizmetleri bir planlama çerçevesinde yapmaktayız. Hazırladığımız eşya listesinde bulunan eşyaları alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımızla birlikte paketleyerek taşınacak hale getiriyoruz. Ardında eşyaların şehir içi veya şehir dışına taşınma durumuna göre araca yerleştiriyoruz.

Eşyaların taşınması sırasında sizin isteğinize ve taşıma olanaklarına göre asansörlü taşıma yapmaktayız. Özellikle yüksek katlardan indirilen ve yüksek katlara çıkarılacak olan eşyaların taşınmasında asansör hizmeti bir zorunluluk olmaktadır. Böylece eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde ve daha hızlı taşıyabilmekteyiz.

 

Şişli Evden Eve Nakliyat  Avantajları Nelerdir?

Bizlere emanet olarak verdiğiniz eşyalarınızı taşırken oldukça hassas davranmaktayız. Özellikle kırılabilecek eşyaları taşımadan önce özel paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında size verdiğimiz hizmetlerin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan birkaçı şu şekilde sıralanabilir:

  • Eşyalarınızın türüne ve değerine göre uygun paketleme malzemesi seçilmektedir
  • Paketleme işlemi liste üzerinden tek tek yapılmaktadır
  • Eşyaların taşınması sırasında asansörlü taşımacılık imkanı bulunmaktadır
  • Eşyalarınız teslim alındığı gibi sizlere teslim edilmektedir.
  • Herhangi bir eşyanın zarar görmesi durumunda zararınız karşılanmaktadır.

Şişli evden eve nakliyat olarak taşınma işiniz sorunsuz bir şekilde tamamlanarak eşyalarınız yeni mekanlarına ulaştırılmaktadır. Yaptığımız evden eve taşıma hizmetini sizlerin memnuniyetini sağlama adına profesyonel olarak yapmaya devam ediyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim bölümümüzden, bize ulaşabilir telefon numaramızı alabilirsiniz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?