Sirkeci Evden Eve Nakliyat

Sirkeci Evden Eve Nakliyat
26.07.2020
119

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Hizmet sektörü kaliteli, düzgün ve prensipli çalışmayı gerektirir. Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu sektörlerden biride nakliye firmalarıdır. Nakliye işi sadece eşyanızın bir yerden bir yere taşınması anlamına asla gelmez. İster evinizi, ister iş yerinizi taşıyın taşınma işleminde çok önemli unsurların başında eşyanızın asla zarar görmemesi gelir. Bizlerde İstanbul’da Sirkeci Evden eve Nakliyat; yoğun ev ve işyeri olması sebebiyle firmamız Sirkeci’de sunduğumuz garantili, güvenilir ve asansörlü taşıma sistemi ile sektöre yepyeni bir bakış açısı sunuyoruz. Unutmayın, ister Sirkeci’ye taşının isterseniz Sirkeci bölgesinden taşının İstanbul içi veya dışı hiç fark etmeksizin firmamız aradığınız adres olarak evden eve nakliyatta bizimle çalışmaktan mutlu olacağınızı garanti ediyor.

Neden Nakliye Deyip Geçilmez

Nakliye deyince artık hiç kimsenin aklına eşyalarının hamal eşliğinde derme çatma battaniyelere sarılarak taşınmasını düşünmemeli. Bu tür taşıma durumda eşyanızda oluşabilecek hasarları kimsenin ödemeyeceğini ve telafisinin de olmayacağını artık biliyor olmalısınız.

HEMEN ARA

Sirkeci Evden Eve Nakliyat Firması

Günümüzde özellikle çok katlı binaların yaygınlaşmasıyla veya her binada yük asansörünün olmaması sebebiyle evden eve nakliye farklı bir boyut kazandı.
Bina kalitelerinin değişmesi, insanların eşyalarına daha fazla önem vermesi gibi veya ofis taşıyorsanız kıymetli evraklardan dosyalarınıza kadar her şeyin çok büyük önem teşkil etmesi gibi sebeplerle evden eve nakliye çok büyük öneme haizdir.

Sirkeci Yazıcıoğlu Nakliyat

Firma olarak biz ev veya ofis olması fark etmeksizin eşyalarınızın ne kadar kıymetli olduğunu ve kaybolmaması gerektiğini biliyoruz. Sirkeci evden eve nakliyat yüksek bilgi ve teknoloji ile taşıma işine yaklaşan Firma arandığında akla gelen bizim firmamızdır. Unutmayın Nakliye günümüzde artık mal güvenliğini sağlayan önemli ve titizlik gerektiren bir konudur. Profesyonellik gerektirir.

HEMEN ARA

Taşıma Ücreti Hakkında

Evden eve nakliye için firmamız size ücretsiz ekspertize gelir. Taşınacak olan eşyanın ev veya iş yeri malzemesi oluşuna göre, sökülüp paketlenip nasıl taşınacağı, kullanılacak malzemelere göre bir çalışma yapılıp size fiyat teklifi olarak hazırlanır. Anlaşma aşamasında size saat kaçta, hangi tür araçla, kaç kişilik ekiple geleceğimizi, kullanacağımız taşıma malzemelerini ayrıca taşıma işini nasıl yapacağımızı tek tek bildiririz.
Mobilyalar için ayrı, beyaz eşyalar için ayrı malzemelerin bulunduğu araçla, mobilyalarınız titizlikle sökülüp, gruplarına göre malzemelerle, özenle paketlenip, taşınacağı nihai adrese götürülür. Montajları sizin göstereceğiniz yerde gerçekleştirilir. Odalara göre ayrılan koliler yerlerine tasniflenir. Herhangi bir kırılma, dökülme olmadığı tespit edildikten sonra teslimat işlemimiz gerçekleşmiş olur.

Ofis, fabrika, fuar taşımacılığı, tekstil taşımacılığı gibi ayrı taşıma gerektiren konularda askılı taşıma ve diğer birçok yöntem için 7/24 müşteri destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Sirkeci evden eve nakliyat İstanbul dendiğinde akıllara firmamızın kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıdır. Evden eve nakliyede güvenilir adres için her zaman yanınızdayız. Unutmayın nakliye bizim işimiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?