ŞİLE Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » ŞİLE Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat

İnsan, hayatını en güzel şekilde devam ettireceği yerde yaşamak isterler. Çeşitli nedenlerden dolayı bir yerden bir yere taşınırlar. Kiracılar ev alılar, ev sahipleri yeni bir ev alırlar, iş sahipleri daha geniş bir ofise geçmek isterler. Yaşam devam ettiği müddetçe insanların oradan oraya geçmeleri de devam edecektir. Her mekan değişikliğinde eşyalar değişmediğinden taşınması gerekir. Şile evden eve nakliyat hizmetleri vatandaşın taşınmasında yardımcıdır.

Evden eve nakliyat hizmetini tanımlamak gerekirse, ifadesinden anlaşıldığı üzere eşyaların bir evden alınıp yeni adrese taşınmasıdır. Taşınma işleminin bir plan ve program çerçevesinde yapılması gerekir. Şile şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetleri için kurulan şirketler bu planı ve programı yaparak taşınacak kişiyi çok büyük zahmetlerden kurtarır. Evden eve nakliyat, sadece nakliyatla sınırlı değildir. Eşyalar hazır olup sadece nakil yapılmaz. Eşyaların hazırlanması ve yeni yere yerleştirilmesi de hizmete dahildir. 

Taşınma, taşınacak kişileri çok zahmete sokan bir iştir. Ta ki evden eve nakliyat hizmetleri hız kazanıncaya kadar. Eskiden taşınacak kişileri eşyalarını kendileri toplar, paketlerdi. Paketleme ve toparlanma konusunda uzman olmayan ev sahiplerinin paketlemeleri çok doğru olmadığından eşyalar çok hasar görürdü. Taşınma işlemi de kiralanan bir kamyonet ve tutulan birkaç kişi ile yapılırdı. 

Her şey amatörce olduğundan hasar ve zahmet fazla olurdu. Şimdilerde Şile evden eve nakliyat şirketleri sistemli bir şekilde yapmaktadır. Profesyonel elemanları ile nakliye öncesinde eşyaları söküp paketlemektedirler. Ardından eşyalar asansörler yardımıyla arabaya indirilir. Arabaya özenle yerleştirilip sabitlenir. Yeni adrese nakledilen eşyalar eve çıkarılıp monte edilir. Her eşya olması gereken yere konur ve kurulur. Firmamız en son aşamada müşterimizden eşyalarını kontrol etmesini ister. Bütün tedbirlere rağmen hasar varsa karşılarız. Böylece evden eve nakliyat hizmetimizi tamamlarız. 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?

Nakliyat firmalarının verdikleri hizmetler temelde iki kısımdır. Şehir içi ve şehirlerarası. Şehirlerarası nakliyat fiyatları şehir içine göre daha pahalıdır. Şile evden eve nakliyat hizmetlerinde kamyonetler kullanılır. Kamyonların büyüklüğü taşınacak mala göre belirlenir. Evden eve nakliyat hizmetleri fiyatlarında etkili olan unsurlar şunlardır;

  • Araçlar yakıtla çalıştığından ve yakıt maliyetleri yüksek olduğundan dolayı şehir dışı nakliyatlar biraz daha yüksektir. Şehir dışına yapılacak olan nakliyatların %51’ini yakıt oluşturur. Bu oran şehir içinde %11’e düşer. 
  • İşçilik yani çalışacak olan personelin giderleri şehir dışında %38’lik diline sahip iken şehir içinde %56’ya yükselmektedir. Şayet şehir dışına eşya nakledildiğinde günleri kaplayacak bir iş söz konusu ise hesaplama ona göre yapılır.
  • Paketlemeler Şile evden eve nakliyat hizmetlerinin fiyatlarında etkili olan bir diğer unsurdur. Firmamızın kullandığı malzemeler en son geliştirilen ürünlerdir. Sadece battaniye ve koli kullanmayız. Eşyaların mahiyetine göre farklı malzemeler kullanarak emniyet altına almaktayız. Şehir içi ve şehir dışında en düşük kalem paketleme malzemelerine aittir.
  • Asansör kullanımı maliyetin diğer kalemlerindendir. Firmamız asansör kullanmaktadır. Fakat müşterimiz maliyeti düşürmek isterse asansörsüz taşımayı tercih edebilir. Şile asansörlü nakliyat eşyaların hasar görmemesi için tavsiye edilir.

Fiyatlandırma %90 telefonda bildirilir. Fakat net fiyatlandırma yapabilmek için firma yetkilisi taşınacak eşyaları görmek için randevu talep eder. Mekanda görülen eşyaların durumuna, evin kaç odalı olduğuna, beyaz eşyaların sayısına göre yeniden hesaplama yapılır. Firmamız eşyaları görmeden net fiyatlandırma yapmayı doğru bulmamaktadır. Çünkü ev 3+1’dir fakat eşyaları azdır. Müşterinin zarar görmemesi için eşyaların görülmesi esastır.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nasıl İlerler?

Temel olarak eşyaların bir lokasyondan alınıp başka bir lokasyona taşınması olan evden eve nakliyat hizmetleri belli aşamalarla gerçekleştirilir. Şile evden eve nakliyat firmalarının geneli aynı aşamaları takip eder. Fakat firmanın kalitesini aşamalardaki hassasiyeti ve uzmanlığı belirler. Taşınma işlemleri genel olarak 5 aşamadan oluşur. Bunlar:

  • Keşif: Taşınacak eşyaların tespit edilmesi, durumlarının belirlenmesi aşamasıdır. Bu aşamada firmadan gelen bir yetkili eşyaları inceler. Eşyalara göre fiyat belirler ve paketleme malzemelerini ayarlar. Keşif aşaması evden eve nakliyatın bel kemiğini oluşturur.
  • Eşyaların sökülmesi; bu aşama Şile şehir içi nakliyat hizmetleri elemanları tarafından eşyaları paketlenmeye hazır hale getirilir. Firmamızda mobilyalar için mobilyacı, makineler için teknik eleman görevlendirir. Böylece her şey uzmanı tarafından söküldüğünden hasar görmez.
  • Eşyaların paketlenmesi; eşyaya göre paket kullanılır. Taşınmada eskiden sadece battaniye ve koli kullanılırdı. Firmamız eşyaya göre özel geliştirilmiş paketleme malzemeleri kullanır. Böylece eşyaların zarar görmesi engellenir. Eşyalar firmamızın elemanları tarafından daha hızlı ve pratik bir şekilde paketlenir. 
  • Eşyaların araca taşınması ve yerleştirilmesi: Eşyalar araca binanın dışından kurulan asansörler yardımıyla taşınır. Asansörlü sistem hem daha pratiktir eşyalara zarar gelmesini engeller hem de taşınmayı hızlandırır. Şile evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalar araca özel görevliler tarafından özenle yerleştirilir. Yerleştirme düzeninde profesyonelleşen bu elemanlar eşyaları araç içindeki özel mekanizmayla sabitlerler. 
  • Eşyaların yeni lokasyona nakledilmesi
  • Yeni adreste eşyaların müşterinin belirlediği yerlere yerleştirilmesi, kurulması ve montesinin yapılması. 

Neden Evden Eve Nakliyat Tercih Etmeliyim?

İnsanlar çeşitli nedenlerle taşınma ihtiyacı hissederler. Nedeni ne olursa olsun taşınma bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyaç Şile evden eve nakliyat hizmetleri tarafından karşılanır. Şile, geniş bir bölgedir. Bu bölge içinde çok sayıda firma nakliyat alanında hizmet vermektedir. Fakat her firmanın hizmeti kaliteli değildir. Kaliteli ve güvenilir firma bulmak eşyaların hasarsız taşınması ve taşınacak kişinin zahmet görmemesi adına çok önemlidir. 

Amatörler ve nakliyat sektöründe yeni olanlar profesyonellere göre daha ucuz fiyat verirler. Bazı insanlar bu fiyata kanarlar. Oysaki taşınma konusunda tecrübeli olmadıklarından ve son model teknolojiyi kullanmadıklarından dolayı eşyalara zarar verirler. Eşyaların zararı ile birlikte hesaplandığında amatör firmaların ucuz taşımacılığı daha pahalıya mal olur. Hem eşyalarınızın zarar görmemesi hem de çeşitli mağduriyetler yaşamamak için profesyonel firmalar tercih edilmeli. 

Profesyonel Şile evden eve nakliyat firmaları müşterileri ile sözleşme yaparlar. Sözleşmede taşınmaya dair bütün detaylara yer verilir. Taşınmanın tarihi, saati, fiyatı gibi ayrıntılara yer verilen sözleşme ile her iki taraf da kendini güvenceye alır. Sözleşmelerimize harfi harfine uyarak müşterilerimizin memnuniyetini elde etmekteyiz. Firma olarak biz de mağduriyet yaşamamaktayız. 

Profesyonel firmalarda çalışan kişiler firmanın sigortalı elemanlarıdır. Sigortalı elemanlarını firmalar düzenli eğitimlere tutarak yetiştirmektedir. Amatör firmalar günlük elemanlar tutarak taşımayı yaparlar. Bu kişilerde kurumsallık anlayışı olmadığından ve eğitim olmadığından zarar oranı yüksek olur. Profesyonel firmalar müşterilerinin ihtiyacına göre Şile depolama hizmetleri sunarlar. Depolama hizmetinde müşterinin eşyaları belirlenen süre içinde koruma altına alınarak saklanır. 

Taşıma Yetkili Şile Evden Eve Nakliyat

İhtiyacın çok olması maalesef evden eve nakliyat hizmetlerinde merdiven altı diye tabir edilebilen firmaları doğmasına neden olmuştur. Bir firmanın evden eve nakliyat yapabilmesi için taşıma yetki belgesine sahip olması gerekir. Taşıma yetki belgesi olmadan taşıma yapanların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Taşıma yetki belgesi olmayanlardan hizmet alınması ve olumsuz bir durum yaşanması durumunda müşteri bir hak iddia edemez. 

Resmiyette evden eve nakliyat firması olarak kurulmuş ve yetkili merciler tarafından verilen belgelerle taşıma yapan Şile evden eve nakliyat firmalarında yaşanan olumsuz durumlar hemen tedarik edilir. Firmamız olumsuz durumların yaşanmaması için her türlü tedbiri alır. Fakat elde olmayan nedenlerle yaşanan olaylarda müşterinin mağduriyeti giderilerek memnuniyeti sağlanır.

Şile nakliyat falyetlerimiz

Şile evden eve nakliyat

Şile  evden eve taşıma

Şile  nakliye

Şile  şehirler arasi taşıma

Şile kamyonet  kiralama

Şile  paletli malzeme nakliye

Şile  eşya nakliye

Şile nakliyeci durağı


Şile Evden Eve Nakliyat | Şile  Nakliyat  Şile bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?