Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
13.06.2020
136

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 

Evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda oldukca önem kazanmış hizmetlerden biridir. Kişilerin belki de binbir zorlukla sahip oldukları ev eşyalarına herhangi bir zarar gelmemesi için seçilen nakliye firmaları konusunda çok dikkatli olmaları gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü, şehir içi taşımacılığın yanında eşyaların başka şehirlere taşınması gerekebilir. Bu da şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinin önemini artırmaktadır.

Kişilerin hayatlarını kolaylaştıran ya da geçmişle bağı olan tüm maddi ve manevi eşyaların şehirlerarası nakliyesi oldukca zor olabilmektedir. Çünkü, ülkemizin farklı şehirlerine her gün onlarca insan göç etmektedir. Kendileriyle birlikte kullandıkları eşyaları da yanlarında taşımaları ise nakliye firmaları aracılığıyla çok daha kolay olabilmektedir.

Şehirlerarası Taşımacılığın En Güvenilir Yolu

Kişilerin yeni bir hayat kurmak için seçtikleri yer, kimi zaman başka bir şehir olabilir. Haliyle, yeni ortama taşınabilmek ise hem maddi hem de manevi olarak zor bir süreçtir. Özellikle ülkemizde bir çok insanın dar gelirli olduğu düşünülürse, nakliye hizmetini veren en uygun firma konusu daha fazla önem kazanmaktadır.

Firmamız;  sadece şehir içi taşımacılıkta değil, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde de farkını kanıtlamıştır. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket ederek, her zaman bir öncekinden daha iyi hizmet sunmak için uğraş vermekteyiz. Klasik yöntemlerin haricinde nakliye hizmeti konusunda teknolojinn tüm yeniliklerinden faydalanmakta ve böylece eşyaların en güvenilir şekilde nakliyesini yapmaktayız.

Şehirlerarası Nakliyede Hizmette Sınır Yoktur

Firmamızın en çok önem verdiği konuların başında, müşteri eşyasının nakliyesi sırasında gösterilen özendir. Önceliğimiz müşterimizin mağdur olmamasıdır  ve bunun için son derece dikkatli ve itinalı davranmaktayız.  Biz, nakliye yaparken en uygun taşımacılık işlemi için neler yapılması gerektiği konusunda ön çalışma yapmaktayız.

Eşyanın yoğunluğu ve mahiyetinin yanında, yol durumu ve hava şartlarına uygun malzeme ve araç seçmekteyiz. Böylece eşyaların daha güvenli ve hasarsız şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Asansörle en rahat şekilde alınan eşyaları, en kısa sürede yerine ulaştırmaktayız. Bunun dışında eşyanın demontaj ve montaj işlerini de yaparak, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizi hakkıyla tamamlamaktayız.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?