Şehirlerarasi Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarasi Evden Eve Nakliyat
03.12.2021
223

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Özellikle memurlar tayin konusunda şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti konusunda sıklıkla başvuru yapmaktadır. Firmamız bu konuda profesyonel taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler bizlere telefon ya da sosyal medya yoluyla ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirler. Nakliyat şirketimiz bütün merak ettiğiniz soruları aydınlatacaktır. Şehirlerarası nakliye işinden önce aklınızda bir soru işareti bırakmayacağız. Görüşme esnasında nakliyenin zamanı, eşya durumu gibi konularda bilgi alışverişi yapıyoruz. 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içine göre kıyasladığımızda şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları doğal olarak biraz daha fazladır. Ancak fiyatları minimal seviyeye düşürmek adına firmamız; birden fazla aynı yönde istikameti olan eşyaları bir araçta birleştirmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarının yüksek olmasının nedeni artan mesafeyle beraber maliyetler de artış meydana gelmesidir. Maliyet artışına oranla müşterileri memnun etmek için en uygun fiyat imkânlarını sunmaktayız. Kaliteyi daima ön planda tutan hizmet anlayışımız ile birlikte sektörde en iyiler arasında yer almaktayız. Fiyatları belirledikten sonra çıkan ek hizmetler karşısında ekstra bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz arasındaki bağı en iyi şekilde oluşturuyoruz. 

Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat

Taşıma işlemi öncesinde expert raporu doğrultusunda taşıma işleminin planı firmamızca hazırlanmaktadır. Bununla birlikte ücretsiz şekilde eşyaların demonte ve montaj işlemini tecrübeli ekibimiz yapmaktadır. Bu hizmet sayesinde eşyalar profesyonel bir şekilde yerinden sökülüp yeni yerine sorunsuz bir şekilde taşınmakta ve montajı yapılmaktadır. Aynı zamanda şehirlerarası asansörlü nakliyat hizmeti de firmamız bünyesindedir. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde taşıma işlemini hasarsız ve pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Taşıma işlemi yapmadan önce personellerimiz eşya paketleme ve ambalajlamayı usta bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşya ambalajlamada darbe emici ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Böylelikle eşyalarınızı en sağlıklı koşullarda taşımaya hazır hale getiriyoruz. 

Sigortalı Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Müşteri memnuniyeti konusunda sınır tanımayan firmamız; nakliyat konusundaki hizmetinde eşyalarınızı güvence altına almak için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliyat süresince olası bir şekilde eşyaların darbe alması, hasar görmesi gibi nedenlerden ötürü sigorta hizmeti devreye girmekte; oluşan maddi hasar sorunsuz bir şekilde firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sigortalı nakliyat hizmeti yalnızca şehirlerarası nakliyat hizmetinde değil bütün hizmetlerimiz için geçerlidir. Bu hizmetimiz sayesinde sizler strese girmeden eşyalarınızın teslimat zamanını bekleyeceksiniz.

 

Şehirlerarası Ev Taşıma

Nakliyat firması olarak bizler şehirlerarası ev taşıma konusunda uzun süredir nakliyat sektörü içerisinde profesyonel olarak hizmet sağlamaktayız. Eşya taşıma konusunda bünyemizdeki uzman personeller sayesinde taşıma işlemi kusursuz bir şekilde gerekli adrese ulaşmaktadır. Ülkemizin bütün il ve ilçelerine taşıma hizmeti veriyoruz. Sizlerde şehirlerarası evden eve nakliyat firması arıyorsanız bizleri tercih etmekten memnun kalacaksınız. Geniş araç filosuna sahip firmamız bünyesinde bütün eşyaların özelliklerine göre araç modeli mevcuttur. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti olarak oldukça makul fiyatlarla taşıma imkânı sağlıyoruz. Firmamız taşımacılık konusunda müşterinin garantisini sağlayan sigortalı taşımacılık hizmetini vermektedir. Aynı zamanda teknolojiye uygun ve pratik şekilde asansörlü nakliyat imkânı da yer almaktadır. 

Eşya hacmi ve tonajı fark etmeksizin bütün yükleri taşımaktayız. Ayrıca seri imalat ürünleri de talepler doğrultusunda talep ettiğiniz adrese kadar götürülür. Türkiye’nin 81 iline araç tahsis eden şehirlerarası evden eve nakliyat firmamızla sizlerde iletişime geçerek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

İster ev ortamı ister ofis ortamı olsun eşya taşıma konusunda gereksinim duyanlar bazı konularda endişe yaşar. Bunun nedeni taşıma işlemi sırasında yapılan yanlışlardır. Özellikle taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini kimse istemez. Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda sevkiyat işlemlerini stressiz ve garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu konuda müşterilerin endişe duymaması adına bütün imkânları seferber ediyoruz. Yılların bizlere sağladığı bilgi birikimi ve deneyimle birlikte uzman personel bünyemizde gerçekleşmektedir. Bütün illere yönelik olarak ev ve ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, kurumsal şirket taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak bizler bütün işlemleri bilimsel metotlara yönelik yapmaktayız. 

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat 

Sektör içerisinde en hesaplı hizmeti sunan İstanbul şehirlerarası nakliyat firması arasında yerimizi almaktayız. Ev ve ofis taşımacılığı, şirket taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı konusunda müşterilerimizin fiyat ve güvenli taşıma olarak beklentilerini karşılama başarısını gösteriyoruz. Bütün eşyaları uygun araçlarımızla beraber bütün il ve ilçelere taşımaktayız. Parça eşya taşımacılığında ise oldukça düşük fiyatlarda hizmet veriyoruz. 

Şehirlerarası Nakliyat Ambalajlama ve Paketleme Hizmeti

Eğer sizlerde şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda nitelikli bir hizmet almak istiyorsanız; firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Taşıma güvenliğini sağlama adına paketleme konusunda oldukça titiz davranmaktayız. Böylelikle eşyaların zarar görme olasılığını en aza indiriyoruz. Oldukça sağlam ve yırtılmayan naylonlarla ambalajla yapıyoruz. Aynı zamanda cam gibi kırılacak eşyaları özel olarak kutuluyoruz. Yeni alana taşınan eşyalar mobilya ustaları tarafından uygun bir şekilde istediğiniz yere kurulmaktadır. 

 

Şehirlerarası Uygun Nakliyat 

Eğer sizlerde ekonomik ve güvenli taşıma konusunda şehirlerarası uygun nakliyat hizmeti arıyorsanız; Türkiye’nin 81 iline ambalajlı ve sigortalı şekilde hizmet sağlıyoruz. Bizlerle telefon ya da web sitesi yoluyla iletişime geçerek hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda kafanıza takılan bütün soruları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizler uygun fiyatlar doğrultusunda her bütçeye uygun şekilde hizmet sağlamaktayız. Taşıma işlemleriniz konusunda mevsim ayarlaması yapmaya gerek kalmadan; dilediğiniz zamanda bizlere başvuru yapmanız halinde taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Şehirlerarası taşımacılık işlemi uzmanlık alanı gerektiren bir iştir. Bu konuda bizler hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık işlemlerini sigorta kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Eşyaları taşıma sırasında zarar görmemesi adına bütün önlemleri alıyoruz. Aynı zamanda taşıma işlemi öncesinde ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Böylece uygun paketleme malzemeleriyle eşyaları paketleyerek adresine götürüyoruz.

Taşıma işlemi öncesinde firmamızla iletişime geçerek bir ön görüşme yapmanız gerekmektedir. Verdiğimiz ekspertiz hizmeti doğrultusunda nakliyat hizmetinin günü ve saati uygun olarak bir gün önceden ayarlanır. Nakliyat hizmeti öncesinde müşteriler sözleşme imzalar ve bütün detayları belirlemektedir. Mağdur olmamanız için birkaç gün önceden ilgili temsilcilerle iletişime geçerek randevu almanız doğru bir adım olur.

Şehirlerarası evden eve nakliyat olarak nakliyat süresi yol mesafesine göre değişmekte olup; ortalama olarak 1-3 gün arasında tamamlanır. Bünyemizdeki tecrübeli şoförler eşyaları hasarsız bir şekilde en kısa sürede yeni adresine taşımaktadır.

Paketleme hizmeti şehirlerarası evden eve nakliyat firmasının standart hizmetleri arasında yer almaktadır. Eşyaların paketleme işlemleri nakliyat şirketimiz bünyesinde çalışan deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda mobilya gibi demonte işlemi gereken eşyaların montaj işlemlerini de ustalarımız yapmaktadır.

Bizler ambalajlama işlemi esnasında eşyaların hasar görmemesi için balonlu naylonlar ve streç folyo ya da endüstriyel battaniyeler kullanmaktayız. Sizlerde bu konuda şirket yetkililerine istekleriniz doğrultusunda talepte bulunursanız; bunları göz önüne almaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?