Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat
15.06.2020
270

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

 Taşınma işi profesyonellik ister. Özellikle de farklı bir ile gidilecekse daha da bir ayrıntılı olması gerekiyor. Şehirlerarası evden eve nakliyat firması seçerken çok dikkatli hareket edilmesi gerekmektedir. İşinin ehli olmayan bir firma seçildiği takdirde sizlerin maddi ve manevi olarak kayıplara uğramanız kaçınılmaz olacaktır. Yıllardır bu sektörde yaptığımız çalışmalar ve verdiğimiz hizmetler sayesinde siz değerli müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar bir hayli fazladır. Uzman bir kadrodan oluşan sabit bir ekiple yapmış olduğumuz nakliyat ile eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden hedef noktaya ulaştırıyoruz. Aynı şehir içerisinde yapılan taşınma işlemi daha kolay olmaktadır. Gidilen mesafenin uzaması nakliye işinin daha bir titizlikle yapılmasını gerektirir.Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Hizmeti Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Her firmanın iller arasındaki nakliye faaliyetini gerçekleştiremeyeceği kötü bir tecrübe yaşanılmadan mutlaka bilinmesi gerekmektedir. Bu nedenle yıllardır bu sektörde olan firmamız eşyalarınızı itinalı bir şekilde binlerce kilometre uzaklıklara bile taşıyarak en ufak bir şekilde zarara uğratmadan ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat şirketleri seçiminde öncelikle firmanın kurumsal bir yapısının olup olmadığına bakılmalıdır. Şahıs şirketlerinin yapmış oldukları amatörce hizmetlerden dolayı ne yazık ki birçok insan mağduriyet yaşamaktadır. Kadrosunun uzman olması da çok önemlidir. Hangi eşyanın nerede muhafaza edileceğini, hangilerinin nasıl taşınmasının bilinmesi de oldukça önem arz etmektedir. Bilinçsiz bir insanın taşımasından kaynaklanabilecek zararların telafisi bazen imkânsız hale gelebilmektedir. Firma olarak her türlü garantiyi sizlere veriyoruz. Bu şekilde yapmış olduğumuz hizmetlerden olan memnuniyetiniz bize güven vermektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmalarının Özellikleri

 Her firma her konuda başarılı olamaz. Bu nedenle verilen hizmetlerin çeşitliliği büyük bir önek taşımaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmalarının diğer firmalara kıyasla işini daha dikkatli yapmaları gerekmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde olmamız sebebiyle siz müşterilerimizin herhangi bir kayıp yaşamaması için oldukça titiz davranıyoruz.

Şehirlerarasında yapılacak olan uzak mesafelerde bile hiçbir eşyanızın zarar görmemesi için özel olarak hazırlanan ambalaj ve kutularda muhafaza ediyoruz. Bunun için hangi eşyanın nerede muhafaza edilmesinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Önceden yapılan planın uygulanabilmesi için her koşulun yerine getirildiği nakliye esnasında araçlara yerleştirilen eşyalar özenle verdiğiniz adrese iletilmektedir. Bu işlemleri profesyonel ekibimizle birlikte yine dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalarınızı özel battaniyelere sararak kutulara yerleştirmek suretiyle taşıyor ve yine aynı hassasiyetle yeni yerine ulaştırıyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?