Biz Sarıyer evden eve nakliyat olarak ev eşyalarınızı ve mobilyalarınızı en güvenli ve en hızlı şekilde yeni evinize taşıyıp montaj ve kurulumlarını yapıyoruz.

Başarıyı amaç edinmiş olan Sarıyer evden eve nakliyat firmamız lüks ve konforu size ekonomik fiyat seçenekleriyle sunuyor.

Taşınma öncesi sizi adresinizde uzman ekibimizle ziyaret ederek taşınacak eşyanın miktarına göre farklı boylarda modern araç seçeneklerimizden birini sunuyoruz. Birlikte planlanan taşınma gün ve saatinde uzman ve donanımlı ekip arkadaşlarımız gerekli ekipman ve malzemeleriyle dairenizde çalışmalara başlarlar. Mevcut kolileriniz bir yandan taşınırken tecrübeli ustalarımız dolap ve mobilyalarınızı söker, tesisat ustamız beyaz eşyalarınızın tesisat bağlantılarını sökerek çizilme ve kırılmalara karşı korunaklı kalın havalı naylonlarla paketlerler. Bütün paket ve kolilenen eşya, değerli eşya, mobilya ve beyaz eşyalarınız kapalı çelik kasa aracımıza nizami bir şekilde, birbirine zarar vermeyecek şekilde sınıflandırılarak dizilir. Uzman ekibimiz eşyalarınızı yeni evinize götürerek taşıma, kurulum ve yerleşimlerini itina ile gerçekleştirirler. Bizim için iyi reklam memnun müşterilerimizin birbirine yaptığı tavsiyelerdir.

Sarıyer evden eve nakliyatSarıyer evden eve nakliyat